NÄDALA TAROSKOOP 12.-18.06 | On hea aeg uute tutvuste loomiseks

Alanud on uus nädal ja taas on aeg üle vaadata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised tarokaardid sinu tähemärgile käesolevaks perioodiks.

Nädala kaartideks on müntide kuus ja müntide kolm. Praegu on suuepärane aeg selleks, et omandada uusi teadmisi, teha koostööd teistega, olla abivalmis ja võtta tänulikult vastu toetust, mida pakuvad sind ümbritsevad inimesed. Ole lahke ja abivalmis ning julge ka oma soovidest või muredest rääkida, sest sinu elus on palju neid, kes sinust hoolivad ja kelle jaoks on sinu heaolu väga tähtis.

Suhete osas ootab ees aeg, kus partnerid pühenduvad teadlikult teineteise paremale tundmaõppimisele ning oma ego tahaplaanile jätmisele. Kompromissile minnakse lihtsamalt ning ollakse valmis päriselt kuulama ja mõistma oma kaaslase mõtteid-tundeid. Praegu on hea aeg ka uute tutvuste loomiseks, sest inimesed vaatavad ringi eelkõige südamega, mitte niivõrd silmadega. Usaldatakse oma intuitsiooni ja lastakse end sellel juhatada.

Tööalaselt on väga edukas aeg, sest sinu poolt ette võetud tegemised saavad toetatud nii ümbritsevate olude kui ka töökaaslaste poolt. Praegu tasub panustada sellesse, millega tegeled, täie hingega, sest nii saad ka loodetud tulemusi. Eriti hästi edenevad need teemad, mis on tehtud meeskonnatööna või siis ühiselt mõne koostööpartneriga. Just ühendatud jõud loob suurepärase aluse heaks majanduslikuks edenemiseks.

Tervise osas on oodata paremuse poole pöördumist siis, kui avaned oma probleemide osas ja räägid oma mure ära kas sõbrale või mõnele oma ala spetsialistile. Ära hoia oma probleeme endas, sest miski ei lahene iseenesest.

NÄDALA TAROSKOOP 12.-18.06

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Nädala võtab kokku sauade paaž. Peaksid alustama uut lehekülge oma elus. Kui oled olnud mõne aspektiga rahulolematu, siis just nüüd on saabunud õige aeg teha muutusi. Sulle ulatatakse ka väljastpoolt abikäsi – saad enda jaoks huvitavat informatsiooni, mis lihtsustab sul edasiliikumist ja valikute tegemist. Tunned, kuidas on hakanud toimuma positiivsed arengud ning see süstib sinusse optimismi ja teotahet.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Nädala kaardiks on õiglus. Praegu pead olema oma tegudes hoolikas, sest saad vastu just nimelt sama mõõdupuu järgi, mida välja annad. See ei tähenda, et peaksid oma soove alla suruma või allaheitlikult käituma. Vastupidi, toimi oma südame õiglustunde järgi – aita neid, kes seda tõesti vajavad ning jäta nende õppetunnid neile, kelle arenguks need vajalikud on.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Nädala energiad võtab kokku mõõkade neli. Sa tunned vajadust mõtteid koguda ja ehk isegi teistest eemalduda – olgu selleks mõned pikad jalutuskäigud metsa või mere äärde, puhkusele sõit või lihtsalt mõned tunnid lemmikraamatu seltsis. Tunned, et vajad aega iseendale, et end koguda, taastuda ja valmis panna uuteks tegemisteks.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädalat iseloomustab müntide kaks. Praegu suudad oskuslikult leida tasakaalu ka keerukates situatsioonides. Sa toetud oma kogemustele ning see aitab sind just eriti töö ja rahaga seotud teemades jääda rahulikuks ja empaatiavõimeliseks. Oled diplomaatiline ja suudad ka kõige konfliktsemate inimestega leida ühise keele.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Nädala kaardiks on müntide rüütel. Sinu jaoks on praegu kõige olulisem see, et sinu töö- ja rahaasjad saaksid joone peale ja oleksid kontrolli all. Püüdled turvalisuse ja stabiilsuse poole ning vajadusel oled nõus andma endast kõik, et saavutada endale seatud eesmärke. Kohati oled lausa nii pühendunud, et unustad rõõmu ja mängulisuse sootuks – katsu sellise olukorra tekkimist vältida.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku sauade üheksa. Mida iganes sa oled pidanud läbi elama, olgu selleks emotsionaalne valu, halb suhe või mõni muu probleem, igatahes oled sa nüüd valmis selleks, et edasi liikuda. Sa oled nüüd kogenum ja suudad püstipäi vastu seista eluraskustele. Õppetunnid võivad vahel tunduda raskemad, kui suudame taluda, kuid need on olulised sinu arenguks ja kasvamiseks.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab surm. Sinu ellu saabuvad muutused. Need ei pruugi küll toimuda üleöö, kuid ometi tunned juba praegu, et asjad ei ole enam kaugeltki nii nagu need varasemalt olid. Sa võid tunda end esialgu pisut ebakindlalt, kuid kui hakkad end tasapisi juba praegu uute oludega harjutama, siis ei suudad sa uusi olusid paremini vastu võtta. Hoia oma meel ja süda avatud!

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaardiks on maag. Nüüd on aeg, kus suudad soovi korral realiseerida kogu oma sisemise jõu, et korda saata suuri tegusid. Sa suudad olla piisavalt paindlik ning oled osav inimsuhetes. Ära ainult oma võimeid ja oskusi kurjalt ära kasuta selleks, et saavutada tulemusi iga hinna eest ja „üle laipade“. Kui järgid oma südamehäält ja juhindud armastusest, siis on sind ees ootamas ainult imed.

Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab mõõkade üheksa. Sinus on sisemised kahtlused ja hirmud, mis ei lase öösiti magada ning teevad sind närviliseks ja kergesti ärrituvaks. Mõtle hoolega järele, mis sind häirib ja kas saad kohe midagi ette võtta, et seda olukorda oma elus muuta. Kas need on tõesti välised faktorid või oled sa ise sisemiselt harmooniast ja tasakaalust väljas.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku saatuseratas. Oled nüüd olukorras, kus pead tegema valikuid ja vastu võtma õigeid otsuseid. Ainult nii saad oma saatuseratast panna pöörlema positiivses suunas. Kaalu hoolega oma samme, vajadusel võta endale järele mõtlemiseks ja aru pidamiseks aega. Oma otsuste langetamisel pead toetuma mineviku kogemustele.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädalat iseloomustab armastajad. Tegeled eelkõige armastuse teemaga ja see võib seada sind ka oluliste valikute ette. Võid alustada uut suhet, või just vastupidi, avastada enda jaoks, et tõeline õnn on kogu aeg peitunud just sinu olemasolevas suhtes. Kui oled vaba ja vallaline, siis on sind samuti ees ootamas põnev aeg. Võid tutvuda just selle „õigega“.

Ambur (23. november – 21. detsember)

Nädala kaardiks on mõõkade seitse. Peaksid hoolega järele mõtlema, kas sul ehk ei ole käitumismustreid, mis mõjuvad sulle halvasti ning kahjustavad sinu vaimset tasakaalu. Ehk surud sa alla mingeid tundeid või väldid mõtteid, mis ikka ja jälle üles kerkivad? On aeg olla aus, eelkõige iseenda vastu.

Ilmunud on ka ALKEEMIA TAROSKOOP 2023, mille saad tellida SIIT või leiad selle suurematest raamatupoodidest!

Seotud

5 praktilist nippi

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.