NÄDALA TAROSKOOP 11.-17.3 | Edu saavutamiseks on tähtis õige ajastus

Alanud on uus nädal ja jälle on aeg üle vaadata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised tarokaardid sinu tähemärgile käesolevaks perioodiks.

Nädala kaartideks on poodu ja sauade kuninganna. Praegu on oluline võtta endale aega, et mõista, mis sinus ja sinu ümber toimub. Võid vajadusel pöörata oma maailma peapeale, et vaadata suuremat pilti. Ehk pead millestki lahti laskma, et näha, kas uued olud on sulle sobivamad. Usalda elu ja iseenda sisetunnet. Ära kõhkle tegutsemast, kui tunned millegi suhtes külgetõmmet. Ela täiel rinnal ja anna endast parim. See on ainus viis, et enda ja oma eluga tõeliselt rahul olla.

Suhete osas tasuks nüüd tähelepanu pöörata sellele, kuidas sa iseennast väljendad. Kui soovid parimaid tulemusi, siis õpi kuulama, oska olla vajadusel paindlik ja katsu jääda alati rahulikuks. Sa võid kokku puutuda nii mõnegi ootamatu olukorraga, mille seedimiseks vajad aega. Ära kiirusta otsuste või järelduste tegemisega. Paljud asjad näivad praegu esmapilgul oluliselt teistmoodi välja, kui nad seda päriselt on.

Tööalaselt tasub nüüd tegutseda ja oma varasemalt paika pandud plaane ellu viia. Suudad olla õigel ajal õiges kohas ja nii mõnigi sinu lennukas idee maandub viljakale pinnasele. On hea aeg uut kontaktide loomiseks ja taustauuringu tegemiseks tulevikuprojektidele. Ka rahaliselt on üsna soodne aeg, sest suudad vajadusel tekitada üsna nutikalt lisaraha teenimise võimalusi ja suurendada oma sissetulekuid.

Tervise osas võiksid nüüd alustada aktiivsema liikumisega. Kevad on tasahilju saabumas, päevad pikemad ja päikesepaistelisi päevi on rõõm looduses nautida. Energiat peaks olema rohkem ning ka motivatsioonipuudust ei tohiks olla. Seega, pane paika plaan, mida saad oma keha ja meele jaoks sel nädalal teha ning hakka aga innukalt pihta!

NÄDALA TAROSKOOP 11.-17.3 

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Nädala võtab kokku sauade neli. On aeg rutiinist välja murda ja oma ellu midagi põnevat tuua. Tavapärasest erineva tee valimine toob ka erinevaid tulemusi. Luba endale seda, mida naudid ja millest tunned rõõmu.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Nädala kaardiks on mõõkade kuus. Oled nüüd leidnud endas sisemise jõu ning välised võimalused, et jätta selja taha oma aja ära elanud suhted võid ümbritsevad olud. Teed julgeid samme selleks, et edasi parema tuleviku suunas liikuda. Säilita optimism ja usk paremasse tulevikku, see aitab sul oma eesmärkidele keskenduda ja õigel rajal püsida.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Nädala energiad võtab kokku karikate seitse. Nüüd on aeg otsida selgust. Mõtle läbi, miks sa midagi ihaldad ja mis on need teemad, mis sinu jaoks kiusatust tekitavad. Enne valikute tegemist vaata suuremat pilt, et mitte langeda pettekujutelmade lõksu.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädalat iseloomustab mõõkade seitse. Sind kimbutavad negatiivsed emotsioonid ja vastakad tunded. Sa kipud kohati järgima käitumismustreid, mis sind sugugi ei teeni, vaid pikas plaanis hoopiski sinu arengut takistavad. Võta endale aega, et mõelda oma tegutsemise, tunnete ja väljaütlemiste tagamaade üle. Nii saab sulle selgemaks, kust sinu emotsioonid pärit on.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Nädala kaardiks on sauade kaks. Sinu ette on nüüd seatud erinevad võimalused, mille vahel pead langetama valiku. Selleks, et teha õigeid otsuseid, pead võtma kokku oma julguse ja sisemise jõu. Julge unistada suurelt ja usu endasse, siis saad ka liikuda selles suunas, mida sinu hing tõeliselt ihaldab. Juhul kui oled soovinud oma elus muuta ja alustada puhtalt lehelt, siis nüüd on selleks õige aeg.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku karikate kümme. See tähistab rõõmu ja harmoonilist kooskõla. Eriliselt hästi toimivad suhted, olgu need siis töökaaslastega, tuttavatega või oma kõige kallimatega. Suudad inimesi lausa lennult mõista ning naudite vastastikku üksteise seltskonda. Väga hea aeg on ka romantika ja armastuse osas.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab müntide kuus. Sel nädalal on esiplaanil rahaga seotud teemad. Pead ise raha välja andma ning ootad ka kusagilt saabuvat rahasummat. Lisaks sellele peaksid nüüd enda jaoks lahti mõtlema ka laiemalt töö ja rahaga seotud teemasid. Kas tunned, et annad rohkem, kui vastu saad? Või tunned hoopis, et oled kellelegi võlgu? Katsu leida rahaasjades tasakaal.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaardiks on sauade viis. Nüüd pead valmis olema selleks, et sul tuleb näidata end parimast küljest ning panna mängu kogu oma oskused ja tugevad küljed, kuna sulle on tekkinud rivaalid. Tunned, et sul on konkurent, kellega sul tuleb võistelda. Olgu see tööalaselt või eraelus, ära satu paanikasse – sul on oma tugevad küljed, mille pead vaid esile tooma.

Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab mõõdukus. Oled jõudnud teadmiseni, et mida parem suhe on sul iseendaga, seda lihtsamini ja harmoonilisemalt laabuvad ka kõik muud teemad sinu elus. Suudad oma ihade ja reaalsete vajaduste vahel leida tasakaalu ning see loob sinu jaoks soodsa pinnase kogu elu stabiliseerumiseks. Õpi nautima rahulikku perioodi oma elus ja sa näed, et sellel on oma võlud.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku mõõkade üheksa. Tunned, et õhus on pinged ja stress. Kipud ise liigselt muretsema ja sellega enda jaoks asju tumedamates toonides värvima, kui need reaalsuses on. Katsu hoida jalad maas ja vajadusel aruta oma mõtteid ja tundeid mõne lähedasega, et asju veidi teise nurga alt näha.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädalat iseloomustab karikate äss. Praegu on sinu jaoks tugevalt esiplaanil emotsioonid. Tegeled eelkõige armastuse teemaga, seda selle kõigis vormides. Kui oled end varasemalt pisut hooletusse jätnud ja tunnete teema on olnud päevakorrast maas, siis nüüd tunned, kuidas oled taas enda avamas universumi poolt pakutud headele emotsioonidele ja südant soojusega täitvatele tunnetele.

Ambur (23. november – 21. detsember)

Nädala kaardiks on mõõkade rüütel. Nüüd kipuvad su tunded kiiresti üle keema ning võid teha ennatlikke otsuseid, mis põhinevad pelgalt hetkeemotsioonidel. Sa tunned, et stress kipub ligi ning oled seetõttu pinges. Soovid end emotsionaalselt eemaldad igasugustest probleemidest võimalikult kiiresti, et mitte liigselt haiget saada. Selline tegevus toob aga pikas plaanis hoopis vastupidise tulemuse. Soovituseks on anda endale aega, et kuulata oma südame häält.

Ilusat nädalat!

Autor: Katrin Oidra

 

Seotud