NÄDALA TAROSKOOP 11.-17.07 | Toimub areng positiivse suunas, kuid õhkkond võib olla kohati terav

Kätte on jõudnud uus nädal ja taas on aeg üle vaadata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised tarokaardid sinu tähemärgile käesolevaks perioodiks.

Nädala energiaid esindavad sauade viis ja sauade rüütel. Sind ootavad ees seiklused ja põnevad sündmused. On võimalus reisimiseks ja tutvumiseks uute inimestega. Üldine suund on edasiliikumise ja arengu suunas, kuid praegu tasub olla väga avatud, paindlik ja kompromissialdis, sest kõigi nende positiivsete sündmuste ja juhtumiste õhkkond on siiski vastuoluline. Kuigi lõpptulemus saab olema sulle meelepärane, siis tee sinna ei pruugi olla sugugi lihtne ja ladus. Võid kokku puutuda viivituste, takistuste ja sõjakate inimestega. Ära lase end kaasa tõmmata riidudesse, intriigidesse ega ära lase end mõjutada nende negatiivsest energiast. Mõista, et see, mida keegi endast välja annab, näitab tema kohta, mitte sinu kohta. Hoia oma meel avatuna ja positiivsena, sest liigud hoolimata kõigest oma unistuste suunas.

Armastuse osas võid soovida oma partneriga klaarida ära mõned teemad, mis on juba mõnda aega pingeid tekitanud. Probleemsete teemade selgeks rääkimine on suurepärane, kui seda suudetakse teha jäädes rahulikuks ja empaatiliseks. Ära võta midagi isiklikult, vaid lähtu armastusest. Kui sinu soov on suhet parandada, siis jäta oma ego tahaplaanile ja ole valmis kompromissideks. Kui aga tunned, et suhe ei tööta ning see takistab sinu arengut, siis leiad endas jõudu teha otsustav samm, et oma elus uus lehekülg pöörata.

Tööalaselt ei saa olema lihtne nädal. Kui soovid edu saavutada ja silma jääda oma panuse või heade ideedega, siis pead pingutama ja end korralikult kokku võtma. Sel nädalal ei tule ükski asi lihtsalt kätte. Samas, kui oled nõus endast kõik andma, siis suudad ka väga edukas olla ning suuri sihte saavutada.

Tervise osas oled energiat täis ja entusiastlik ning just sellest tulenevalt tuleb olla ettevaatlik väga aktiivse liikumisega ja kontaktspordiga ning ka vererõhk võib muret valmistada. Kuigi võid tunda, et suudad kõike ja tahad suve maksimaalselt endasse ammutada, siis jäta alati meelde, et kõige tervislikum on alati mõõdukus.

NÄDALA TAROSKOOP 11.-17.07

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Nädala võtab kokku ülempreestrinna. Sind ootab ees põnev aeg, kus kasutad eelkõige oma tunnetust ja intuitsiooni, et teha õigeid valikuid. Õpid paremini tundma oma hinge sügavusi ja tunned tugevat tõmmet müstika ja vaimsete teemade vastu. Kindlasti tasub ka tähele panna märke, mida universum sulle saadab.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Nädala kaart on mõõkade kaheksa. Nüüd on aeg vaadata üle oma uskumused, emotsioonid ja käitumismustrid. Kui sa soovid oma elus muutusi teha, et end paremini tunda, siis alusta alati iseendast. Kui suudad iseennast tasakaalu viia, siis märkad, et elu sinu ümber muutub justkui iseenesest harmoonilisemaks.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Nädala energiad võtab kokku müntide kuningas. Praegu on hea aeg selleks, et langetada töö- ja rahaasju puudutavaid otsuseid. Sa lähtud oma tegemistes eelkõige jätkusuutlikkusest ja turvatundest ning praegu tagab just see sulle ka parimad tulemused. Sind võib majandusküsimustes nõustada ka mõni kogenud inimene, kelle asjalikke soovitusi tasub kuulata.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädalat iseloomustab sauade seitse. Tajud nüüd rünnakuid enda suhtes ümbritsevast maailmast, mille sihtmärgiks on sinu vaated ja veendumused. On võimalik, et satud vaidlustesse ja mõned inimsuhted pingestuvad. Kui oled endas kindel ning suudad säilitada sisemise rahu ja stabiilsuse, siis suudad praegusest olukorrast ilma kaotusi kandmata välja tulla.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Nädala kaart on maailm. Oled nüüd iseenda ja ümbritseva maailmaga rohkem kontaktis, suudad tähele panna märke, mis sulle saadetakse ja kõnnid mööda oma südame rada. Suudad leida lahendusi probleemidele, mis varasemalt ületamatud tundusid ning leiad ümbritsevatega kergelt ühise keele.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku mõõkade neli. Nüüd saabub sinu ellu rahulikum aeg, kuid tundub justkui see puhkepaus oleks sulle peale sunnitud. Eemaldud oma aktiivsete tegutsemiste juurest ning pigem viibid omaette mõtiskledes ja jõudu kogudes. Katsu võtta antud olukorrast parim ja tööta oma emotsioonidega, et paremini iseennast tundma õppida.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab mõõkade viis. Ole nüüd ettevaatlik ja pane end valmis selleks, et esile võivad kerkida mingid ootamatud probleemid või puutud kokku inimesega, kes on konfliktne või lausa sinu suhtes pahatahtlik. Katsu ise jääda võimalikult rahulikuks ja ausaks ning ära lase end mingil juhul intriigidesse kaasa tõmmata.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaart on karikate seitse. Nüüd pead oma ootused ja lootused üle vaatama, kui sa tahad vabaneda illusioonidest. Kasuks tuleks see, kui suudaksid näha suuremat pilti, sest vaid nii saad teada, mis on tõeliselt oluline ja mis lihtsalt tundub tähtis olevat. Pea meeles, et kõik ei ole kuld, mis hiilgab. Praegu ei tasuks mingeid olulisi otsuseid vastu võtta, sest üsna pea ilmnevad sulle asjaolud, mis muudavad sinu vaateid.

Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab sauade kaks. Sinu jaoks on kätte jõudnud aeg, kus teed kokkuvõtteid ning vaatad kriitilise pilguga üle selle, mida oled jõudnud saavutada. Selle pinnalt saad ka hakata plaane tegema tulevikuks. Nüüd oled sa väärtuslike kogemuste võrra rikkam ning tead täpselt, millesse peaksid oma aega ja energiat panustama ja millesse mitte.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku sauade kuninganna. Nüüd tuleb sul leida endas enesekindlus ja sisemine tugevus, kuna pead vastu seisma teemadele, mis nõuavad tarka tegutsemist. Sinus on piisavalt kõike seda, mis laseb sul saada edukaks igal alal, millele end pühendad, kuid tihtipeale ongi sinu probleem selles, et sa justkui ei tahaks 100% ühele asjale panustada ega end seeläbi siduda.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädalat iseloomustab müntide rüütel. Oled nüüd valmis korralikult panustama, et saavutada endale seatud eesmärke. Suudad end sundida ületama suuri takistusi, kuid ära unusta, et hambad risti ainult tulemusele orienteerudes ei saa sa nautida teekonda selleni. Katsu olla pisut paindlikum ja leida viise, kuidas kogu protsessi ka nautida.

Ambur (23. november – 21. detsember)

Nädala kaart on sauade kuus. Oled teel millegi suurepärase poole. Sind ootavad ees positiivsed uudised ning asjad laabuvad sinu poolt soovitud viisil. Kasuta praegust aega selleks, et viia oma unistusi ellu. Nüüd on sulle abiks lisaks sinu enda teotahtele ja hingejõule ka universumi energiad.

Imelist nädalat!

Seotud