NÄDALA TAROSKOOP 10.-16.6 | On aeg teha tööd oma sisemaailmaga 

Alanud on uus nädal ja jälle on aeg üle vaadata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised tarokaardid sinu tähemärgile käesolevaks perioodiks.

Nädala kaartideks on müntide kaheksa ja erak. On hea aeg selleks, et vaadata endasse ja lahendada küsimusi, mis sind painavad, alateadlikult või teadlikult häirivad ja mõjutavad. Sel nädalal võivad üles kerkida nii mõnedki valupunktid ja teemad, mis on sinu jaoks valusad päästikud. Ära jookse oma probleemide eest ära. Lõputu kannatamine ja enda alla surumine ei too mingeid tulemusi. On aeg teadvustada endale, et vajad muutusi. Pidev oma soovide allasurumine ning häirivate teemade talumine kallutab sind kõrvale sinu hingeteelt.

Suhete osas võid kogeda väga erinevaid emotsioone. Mida julgem sa ise oled oma tunnete välja ütlemises, seda lihtsam on sul inimestega suhelda. Kui väljendad oma vajadusi teisi austavalt ja viisakalt, siis saab sellest pikas plaanis ainult kasu sündida. Austa ja armasta ennast, ning ära aktsepteeri käitumist, kus sinu vajadustest, tunnetest ja mõtetest ei hoolita.

Tööalaselt tunned, et ainult raha sind ei motiveeri, vaid sa soovid teha midagi, mis pakub heaolutunnet ka sinu hingele. Võid mõelda töökohavahetusest või teed puhkuseplaane. Oled palju aega ja energiat pühendanud tööle ning nüüd soovid, et saaksid nautida selle panustamise vilju.

Tervise osas pead võtma endale aega, et puhata ja patareisid laadida. Isegi kui teed meeldivaid tegevusi ja naudid suve, siis luba endale päevi, kus oled rahulikult ning lihtsalt puhkad ja naudid mitte millegi tegemist. Sinu keha ja meel vajavad aeg ajalt hetki, kus ei toimu mitte midagi.

NÄDALA TAROSKOOP IGALE SODIAAGIMÄRGILE 10.-16.6

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Nädala võtab kokku sauade äss. On hea aeg tegutsemiseks. Sa oled väga motiveeritud, sinu sisemine jõud nõuab väljapääsu ja otsib kohta, milles end rakendada. Nüüd võid avastada mõne hea idee või soovid midagi luua, millel on sinu jaoks oluline tähendus. Ära hoia end tagasi, vaid kasuta ära kogu oma loovjõud.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Nädala kaardiks on karikate kolm. Kätte on jõudnud aeg, kus sinu elus on palju suhtlemist, rõõmsaid hetki ja põnevust. Saad nautida elu helgemat poolt ja tuled toime kõigega, mis su teele satub. Sinu ümbritsevad head sõbrad ja lähedased inimesed, kelle toetus ja olemasolu valmistavad sulle rõõmu.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Nädala energiad võtab kokku sauade kümme. Nüüd saabub sinu jaoks mõnes mõttes pöördeline aeg. Tõmbad minevikule kriipsu alla mõistuse kogu jõudu kokku võttes. See tähendab nii oma mingitest veendumustest ja tõekspidamistest loobumist, kui ka oma aja ära elanud mineviku lõplikult seljataha jätmist. See ei saa olema kerge, kui on ometi väga vajalik, et edasi liikuda.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädalat iseloomustab mõõkade kuninganna. Oled aus ja otsekohene ning ei karda välja öelda oma arvamust. See võib küll kohati tekitada pingeid või vastuseisu, kuid kuna sa ei tee otseselt kellelegi liiga ega kahjusta kellegi huve, siis suudad siiski oma soovid ellu viia. Kui soovid, et suhted oleksid sujuvad, siis võiksid pisut leebemalt ja taktitundelisemalt käituda. See ei tähenda, et pead end maha suruma, lihtsalt võiksid pisut kaaluda, kuidas end väljendad.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Nädala kaardiks on karikate kümme. Nüüd saad tunda tõelist rõõmu, soovide täitumist ja harmoonilist kooskõla. Eriliselt hästi toimivad suhted, olgu need siis töökaaslastega, tuttavatega või oma kõige kallimatega. Suudad inimesi lausa lennult mõista ning naudite vastastikku üksteise seltskonda. Väga hea aeg on ka romantika ja armastuse osas.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku tugevus. Käes on tähendusrikaste muutuste aeg. Sinu ellu saabuvad sündmused, mis nõuavad suurt hingejõudu ja sisemist tugevust, et toime tulla. Sinus on ressursse, mis aitavad sul ületada ka suurimaid raskusi, seega sa ei pea muretsema, vaid vaatama endasse ning rahuliku meele ja avatud südamega oma saatusele vastu astuma. Muutused, mis tulevad, ei ole kindlasti negatiivsed, need on lihtsalt protsessid, mis pakuvad sulle elulise õppetunni.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab karikate seitse. Sinu ees on mitmeid võimalusi, mille vahel sul tuleb valik teha. Kaalu hoolega enne otsustamist ja ära lase end illusioonidest eksitada. Mida enam sa kaine ja kaalutletud meele abi kasutad, seda paremaid tulemusi saavutad.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaardiks on täht. On aeg oma sisemaailmaga lähemat tutvust teha. Ära häbene seda, kes sa oled. Luba oma soovidel ja visioonidel päevavalgele tulla ja lea viis, kuidas end armastada ja aktsepteerida just sellisena nagu sa praegusel hetkel oled. Sellest algab edasiminek, areng ja täiustumine.

Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab karikate viis. Keskendud oma igapäevaelus liigselt negatiivsele. Jah, sinu elus on neid valdkondi, mille osas saaks midagi paremaks muuta, kuid on ka palju sellist, mille üle tänulik olla. Suuna oma pilk teadlikult positiivsele. Väärtusta iseennast ja end ümbritsevat head.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku sauade viis. Nüüd pead valmis olema selleks, et sul tuleb näidata end parimast küljest ning panna mängu kogu oma oskused ja tugevad küljed, kuna sulle on tekkinud rivaalid. Tunned, et sul on konkurent, kellega sul tuleb võistelda. Olgu see tööalaselt või eraelus, ära satu paanikasse – sul on oma tugevad küljed, mille pead vaid esile tooma.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädalat iseloomustab mõõkade kuningas. Sul on ideed ja visioonid, mille kallal töötad. Usu endasse, sest sul on jõudu, et kõik oma plaanid ellu viia. Hea oleks vaadata suuremat pilti, et näha seda, kus sa hetkel seisad. Sinu tarkus aitab su üle ka kõige keerukamatest olukordadest.

Ambur (23. november – 21. detsember)

Nädala kaardiks on keiser. Sinu elus kerkivad esiplaanile teemad, mis on seotud juhtimise, võimu ja ambitsioonidega. Nüüd saavutad parimaid tulemusi siis, kui planeerid hoolikalt oma ettevõtmisi, järgid ettekirjutatud reegleid ja panustad kogu oma jõu ja võimu. Vältida tuleks liigset jäärapäisust ja kangekaelsust. Hoia oma meel avatud uutele ideedele ja paindlikele lahendustele.

Ilusat nädalat!

Autor: Katrin Oidra

 

 

Seotud