NÄDALA TAROSKOOP 10.- 16.04 | On aeg teha oma unistused teoks!

Kätte on jõudnud uus nädal ja taas on aeg üle vaadata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised tarokaardid sinu tähemärgile käesolevaks perioodiks.

Nädala energiaid esindavad päike ja müntide äss. Tunned, kuidas sinus kasvab optimism, oled lootusrikas ja uuendustemeelne. Sinu eneseusk peaks praegu olema üsna kõrgel, seega kõik, mille tegemisest oled unistanud, see tasuks nüüd ette võtta. On hea aeg teha plaane lähitulevikuks ja seada korda oma elu majanduslik külg. Ära unusta, et elad vaid üks kord, seega ära lase kõhklustel ega hirmudel end tagasi hoida.

Suhete osas hakkavad puhuma uued ja värsked tuuled. Tunned soovi oma armuasju parandada, täiustada, teha muutusi selle osas, millest puudust tunned. Nüüd võivad üles kerkida ka need teemad, millest ollakse pigem vaikitud või kodurahu huvides rääkimata jäetud. Kasuta seda kui võimalust, et saada selgust nii iseenda kui oma partneri tunnetest, vajadustest ja ootustest tulevikule.

Tööalaselt on ootamas mingid uued algused. Head võimalused ilmutavad end ning saad inspiratsiooni, et tegutseda põnevate väljakutsete suunas. Ka rahaliselt on hea aeg, sul on võimalus teha kasulikke tehinguid, saada kusagilt lisaraha või mõni väärtuslik kingitus.

Tervise osas saad nüüd tunda värsket energiapuhangut, mis paneb sind rohkem liikuma ja mõtlema valikute peale, mida sa enda heaolu silmas pidades igapäevaselt teed. Praegu on suurepärane aeg alustada positiivsete muutuste sisseviimisega, sest oled optimistlik ja nii kohandud muutustega kergemini.

NÄDALA TAROSKOOP 10.- 16.04

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Nädala võtab kokku kuu. Sa oled oma elus etapis, kus sul on olemas nii suurepärased võimalused edu saavutamiseks, kui ka samas oht, et vannud alla oma alateadvusest esilekerkivate hirmude tulvale. Pead suutma oma meelt rahustada ning oma mõttemaailma tasakaalus hoida. Kui sul õnnestub end häälestada positiivsele, siis suudad korda saata suuri asju.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Nädala kaart on sauade kuus. Oled suutnud end mingitest muredest või liigsetest kohustustest vabastada ning jõudnud oma ettevõtmisega sihile. See pole olnud kerge, kuid nüüd võid rõõmu tunda ja oma võitu tähistada. Saad kuulda positiivseid uudiseid, mis sulle heameelt teevad ning rahulolu tekitavad.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Nädala energiad võtab kokku müntide kaks. Sinu elus on praegu olulisel kohal tasakaalu leidmine. Pead suutma hoida kindlad piirid oma töö ja eraelu vahel. Samuti on oluline, et sa viiksid oma mõtted ja teod omavahel harmooniasse. Sa pead tegema oma elus korrektuure, kui soovid muutusi paremuse poole. Kui tunned, et sul on millestki puudu, siis tee sellele oma elus ruumi, sest vastasel korral see ei saabugi.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädalat iseloomustab ülempreester. Pead nüüd järgima tähelepanelikult, et sa ei läheks vastuollu oma sisemiste väärtushinnangute ja eetikaga. Kõige olulisem on eneseusaldus ja julgus käituda nii nagu sinu süda juhatab. Kui pead langetama mõne olulise otsuse, siis ära suru oma tundeid ja intuitsiooni alla, vaid lase neil end juhtida.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Nädala kaart on müntide kuus. Nüüd puutud kokku teemadega, kus saad tunda, kas sinu elus on enda poolt andmise ja panustamise ning vastu saamise vahel tasakaal. Sulle näidatakse nö „puust ja punaseks“ kas ehk panustad endast liiga palju sinna, kus sinu tegevust ei hinnata vääriliselt. Või siis ehk ootad midagi väga sealt, kuhu sa tegelikult ei ole väga oma tundeid ega aeg investeerinud. Vaata need valdkonnad oma elus üle ja tee oma järeldused.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku sauade kuninganna. Tegeled praegu aktiivselt oma elus ümberkorralduste tegemisega. Suunad oma energia töösse ja kodu materiaalsema poole eest hoolitsemisse. Oled optimistlik ja keskendud positiivsele, mis sinu elus on. Kõik see muudab praeguse aja sinu jaoks rõõmsaks, tegusaks ja suurepäraseid tulemusi toovaks.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab müntide viis. Nüüd saabuvad sinu ellu muutlikud ajad. Sa pead mingi asja osas iseendas selgusele jõudma või siis pead ümbritsevatega mõne selgitava „lahingu“ maha pidama. Kohati võib sulle tunduda, et saatus oleks justkui sinu vastu, kuid õnneks ei ole see tõsi. Kõik laabub täpselt nii nagu sinu jaoks parem on.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaart on kaarik. Praegu viib sind edasi oskus iseennast piisavalt hästi motiveerida ning suur tahtejõud. Sa usud endasse ja oma võimetesse ning suudad vajaduse korral ka teisi uskuma panna, et suudad saavutada kõike, mida ette võtad. Ära ainult hakka uskuma, et oled kõikvõimas, piisav kogus enesekriitikat ja teiste nõuannete kuulamist tulevad kasuks ka sinu puhul.

Neitsi (24. august – 23. september)

Käimasolevat nädalat iseloomustab karikate kaheksa. Tunned, et see olukord, milles oled sunnitud viibima, on end sinu jaoks ammendanud. Olgu selleks siis mõni töö- või elukorraldusega seotud asi või hoopis suhe. Igal juhul igatsed sa, et segased ajad jääksid selja taha ning võiksid alustada taas puhtalt lehelt. Sa oled oma hinge kogunud hulga negatiivseid emotsioone ning pead leidma ka viisi, kuidas neist vabaneda. Alles siis võid sa tõeliselt edasi liikuda.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku sauade kaks. Sinu ette on nüüd seatud erinevad võimalused, mille vahel pead langetama valiku. Selleks, et teha õigeid otsuseid, pead võtma kokku oma julguse ja sisemise jõu. Julge unistada suurelt ja usu endasse, siis saad ka liikuda selles suunas, mida sinu hing tõeliselt ihaldab.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädalat iseloomustab torn. Nüüd on sinu ellu sekkumas välised muutused, mis saabuvad äkki ja võivad sul üllatusega jalad alt lüüa. Katsu end aga koguda, sest tegelikult märkad esimese ehmatuse möödudes, et need saabunud muutused on vabastavad ja toovad sinu ellu värskeid tuuli, mida oledki juba tegelikult ammu vajanud.

Ambur (23. november – 21. detsember)

Nädala kaart on sauade paaž. Nüüd ootavad sind ees ajad, mis pakuvad rõõmu ja toovad rahulolu. Sulle avatakse uks, mis tõotab seiklusi ja uusi arenguid elus. Oled julge ja riskivalmis ning see viib sind hallist argipäevast ja rutiinist välja.

Ilmunud on ka ALKEEMIA TAROSKOOP 2023, mille saad tellida SIIT või leiad selle suurematest raamatupoodidest!

Seotud

5 praktilist nippi kuidas meeleolu tõsta

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.