NÄDALA TAROSKOOP 1.-7.4 | Mida külvad, seda lõikad!

Alanud on uus nädal ja jälle on aeg üle vaadata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised tarokaardid sinu tähemärgile käesolevaks perioodiks.

Nädala kaartideks on õiglus ja müntide paaž. Nüüd näitab universum sulle otse ja selgelt, et kõigel, mida sa teed, on tagajärjed. Seda nii positiivses, kui ka negatiivses mõttes. Kui oled hetkel oma elus keerulises olukorras, siis tasub kindlasti mõelda, et miks sinu ette on selline situatsioon seatud. Praegu tasub tähelepanu pöörata ka sellele, et sa oleksid aus nii enda kui teiste vastu. Nüüd tegeled eelkõige elu maisemate ja praktilisemate asjadega, nagu töökoha, elukoha ja kinnisvaraga seonduv või hoopis äriplaanide paika panemisega. Võimalik, et puutud kokku ka õigusorganitega või vajad juriidilisi nõuandeid.

Suhete osas võid end valmis panna selleks, et saad just sedasama, mida sa ise oled välja andnud. Kui oled jaganud armastust, headust ja hoolivust, siis saad nautida nüüd oma partneri poolt tulevat hoolitsust ja hellust. Kui aga suhtes on olnud ebakõlad ja on käitutud inetult või ebaausalt, siis järgneb nüüd sellele üsna kiire ja valus asjade areng. Kui sinu suhe toimib ilusti ja harmooniliselt, siis võib juhtuda, et saad lausa abieluettepaneku. Praegu on väga soodne aeg uuteks algusteks, mis on seotud suurema läheduse loomisega. 

Tööasjad peaks nüüd laabuma väga hästi. Sul on häid ideid, mida asud ellu viima ning ka toredad koostööpartnerid, kes aitavad edu saavutada. Küll aga tasub praegu üle vaadata oma töö ja eraelu tasakaal. Kipud liiga tihti võtma töömõtteid koju kaasa ning see ei lase end korralikult välja lülitada. Kui sa aga nö juhet seinast ei tõmba vahepeal, siis ei ole sul võimalik päriselt puhata. Head mõtted ja uued geniaalsed ideed saavad aga tulla just vaikse ja puhanud meeleseisundiga. 

Tervise osas on kõige olulisem tasakaal. Tervislikkus on suurepärane, kuid kui kaldud selle jälgimisega äärmusesse, siis pole see enam tervislik. Ole enda vastu mõistav. Me kõik oleme vaid inimesed ja on loomulik, et keegi ei saa ega pea ainult nööri mööda käima. Jälgi oma toitumist ja liikumist, kuid luba endale ka naudinguid ja puhkust. 

NÄDALA TAROSKOOP IGALE SODIAAGIMÄRGILE 1.-7.4

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Nädala võtab kokku sauade äss. On hea aeg tegutsemiseks. Sa oled väga motiveeritud, sinu sisemine jõud nõuab väljapääsu ja otsib kohta, milles end rakendada. Nüüd võid avastada mõne hea idee või soovid midagi luua, millel on sinu jaoks oluline tähendus. Ära hoia end tagasi, vaid kasuta ära kogu oma loovjõud. 

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Nädala kaardiks on sauade kaheksa. Nüüd peaksid end sisemiselt valmis panema selleks, et sinu ellu tulevad muutused. Neid puudutavad uudised jõuavad sinuni juba õige pea. Tunneta, mis sind kõnetab, julge lasta minevikust lahti ja ela täiel rinnal tänases päevas.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Nädala energiad võtab kokku karikate neli. Sa pole oma eluga päriselt rahul ja paljuski on see põhjustatud sellest, et keeldud roosasid prille eest võtmast ning reaalsusele näkku vaatamast. Sa soovid oma unistustest iga hinnaga kinni hoida ning kasvõi jõuga end nende suunas suruda. Võibolla tasuks sul enda jaoks selgeks mõelda, mille nimel sa tegutsed ning kas see, mille nimel hambad ristis vaeva näed, teeb sind ikka õnnelikuks.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädalat iseloomustab karikate paaž. Nüüd pead tegema valikuid, sest elu pakub sulle palju erinevaid põnevaid töö- ja eraeluga seotud võimalusi. Katsu teha enda jaoks otsus, millele kavatsed ka kindlaks jääda. Nii saad keskenduda ühele, mitte ei rabele paljude erinevate teemade vahel, saamata ühelegi asjale täielikult pühenduda. Järgi väärtusi, mis sind õnnelikuks teevad, sest vaid nii saad tunda hingerahu.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Nädala kaardiks on sauade kolm. Tunned end enesekindlalt ja see laseb teha julgeid tulevikuplaane. Praegu on ka kätte jõudnud aeg, kus saad juba rahulolevalt tehtud tööle tagasi vaadata ja noppida esimesi vilju. Võid kokku puutuda mõne välismaalasega, kes avardab su silmaringi ja tekitab ka soovi pisut ringi reisida.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku müntide kaheksa. On aeg pühenduda suure hoole, tähelepanu ja kogu oma oskustega sellele, mida armastad. See võib tähistada nii tööalast süvenemist, kui ka eraelus maisema valdkonna eest hoolitsemist täieliku kohaloluga. Võib olla, et pead midagi juurde õppima või mõne uue vaatenurga omaks võtma, et saaksid saavutada parimaid tulemusi. 

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab ülempreestrinna. Sind ootab ees põnev aeg, kus kasutad eelkõige oma tunnetust ja intuitsiooni, et teha õigeid valikuid. Õpid paremini tundma oma hinge sügavusi ja tunned tugevat tõmmet müstika ja vaimsete teemade vastu. Puutud kokku ka sarnaste huvidega inimesega, kellega saad mõtteid ja kogemusi vahetada. Kindlasti tasub ka tähele panna märke, mida universum sulle saadab.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaardiks on saatan. Sel nädalal tasub hoolikalt jälgida, et sinu moraalne tugevus ja veendumused ei laseks sul sattuda kiusatustesse, millele järgi andes võib sind hiljem tabada suur pettumus ja kahetsus. Sa tunned, et pole oma otsustes läbinisti vaba ja sõltumatu. See tunne on petlik, sest tegelikult oled ainult sina ise see, kes oma elu kulgu kontrollida ja suunata saab.

Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab mõõkade kuus. Oled nüüd leidnud endas sisemise jõu ning välised võimalused, et jätta selja taha oma aja ära elanud suhted võid ümbritsevad olud. Teed julgeid samme selleks, et edasi parema tuleviku suunas liikuda. Säilita optimism ja usk paremasse tulevikku, see aitab sul oma eesmärkidele keskenduda ja õigel rajal püsida.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku torn. Sinu ellu saabuvad muutused. Need ei pruugi olla küll oodatud ning võivad sind tabada kui välk selgest taevast, kuid parim, mida saad teha on nendega kaasa minna. Mida jäigemalt sa saabuvaid uudiseid tervitad, seda raskemini sa nendega toime tuled. Ära kiirusta seisukohtade võtmisega, anna asjadele aega settida ning alles siis kui suudad täielikult aduda saabunud muutuste olemust, võid oma arvamuse kujundada. 

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädalat iseloomustab erak. Sinu jaoks on praegune aeg soodne just enesesse vaatamiseks ja oma hingega tegelemiseks. Võid tunda, et vajad omaette olemise aega, et end koguda ja oma sisemisi jõuvarusid taastada. Ära tunne süüd, kui sa ei jõua kõiki eesmärke saavutada, mille endale seadnud oled. Ka sina oled ainult inimene ja sinu võimetel on piirid.

Ambur (23. november – 21. detsember)

Nädala kaardiks on karikate kuus. Pööra pilk oma lapsepõlve. Millised on sinu mälestused, mis on need kogemused, mis sind tänaseni mõjutavad? Kui suudad mõnele sinu jaoks keerulisele teemale leida lahenduse, siis lahenevad paljud valupunktid, mis sind igapäevaelus häirida võivad.

Ilusat nädalat!

 

Seotud