NÄDALA TAROSKOOP 1.-7.05 | Nüüd avanevad su silmad sellele, mis varasemalt on olnud varjatud

Alanud on uus nädal ja taas on aeg üle vaadata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised tarokaardid sinu tähemärgile käesolevaks perioodiks.

Nädala kaartideks on sauade äss ja karikate äss. Oled avatud ja valmis uuteks ettevõtmisteks ja väljakutseteks. Nüüd avanevad su silmad sellele, mis varasemalt oli peidetud ja mida sa ei osanud näha. Sinu ellu saabuvad võimalused, kuidas oma elu tähendusrikkamaks ja endale meelepärasemaks muuta. Oskad ja julged nüüd iseennast kuulata ja oma südame häält järgida.

Suhete osas on väga hea aeg, sest inimesed on avatumad ja koostöövalmimad. Praegu tasub võtta koos kallimaga ette ühiseid toredaid tegemisi, mis teid omavahel lähendaks ja suhet süvendaks. Ka vallaliste jaoks on hea aeg, sest just praegu algavad paljud uued suhted. Inimesed käivad avatud silmadega ringi ning ollakse ka altimad uusi tutvusi ja sõprussuhteid sõlmima.

Tööalaselt tunned nüüd, et sinus on justkui uus energia. Sul on plaane, mida soovid ellu rakendada ja leiad lihtsalt ka toetajaid ja mõttekaaslasi. Raha osas saabuvad sinuni head uudised, mis lasevad tulevikku rõõmsama pilguga vaadata. Tööalased suhted on head ja tänu abivalmis inimestele saad tehtud palju rohkem kui esialgu lootsid.

Tervise osas on oodata edasiliikumist just tänu sinu sisemisele motivatsioonile ja eneseusule. Tunned, et koos saabunud kevadega soovid rohkem värskes õhus liikuda, trenni teha, tervislikumalt süüa ning oma elus uue ja värske lehe keerata. Hoia mõtted positiivsel ja leia oma elu erinevate valdkondade vahel tasakaal. See aitab tuua hingerahu.

NÄDALA TAROSKOOP 1.-7.05

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Nädala võtab kokku müntide kolm. Nüüd on sinu elus rõhk koostööl, üksteisemõistmisel ja empaatial. Kuigi sa tunned kohati, et eelistad oma võite üksi saavutada, siis praegu on küll aeg, kus tasub oma kohustusi jagada ning lasta end aidata. Kui sa end täiesti ära kurnad, siis ei ole see just parim pinnas edasiseks.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Nädala kaardiks on sauade kaheksa. Nüüd pead olema valmis kiireteks arenguprotsessideks ja ootamatusteks. Juba lähitulevikus jõuavad sinuni uudised, mida oled oodanud. Tunned, et oled pidevas liikumises ja rahulikud ajad on selleks korraks mööda saanud. Samuti on nüüd võimalus armumiseks..

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Nädala energiad võtab kokku müntide äss. See nädal toob endaga kaasa suurepäraseid võimalusi parandada oma sissetulekuid ja stabiliseerida majanduslikku olukorda. Samuti on oodata põnevaid ja hinge avardavaid kogemusi, mis suurendavad sinu sisemisi rikkusi. Saad tunda rõõmu eduka ja produktiivse aja üle.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädalat iseloomustab erak. Nüüd pead leidma võimaluse, et aktiivsest elust mõneks ajaks tagasi tõmbuda, puhata ja mõtteid koguda. Sinu elus toimub nii mõndagi, millele pead oma tähelepanu ja aega pühendama, kuid kõige tähtsam, millega sul nüüd tuleb tegeleda, on sinu enda soovid ja ootused töö, tervise raha ja pere osas. Sa vajad aega, et oma mõtteid koguda ja edaspidiseks plaanid paika panna. Vaid nii saad teadlikult ja tulemuslikult edasi liikuda.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Nädala kaardiks on sauade kolm. Sind ootavad ees seiklused ja põnevad võimalused avastada ümbritsevat maailma ja iseennast. Ära torma pea ees tundmatusse, vaid jälgi hoolikalt oma tundeid ja südamehääle juhatust. Liikudes oma hinge valitud rajal saad sa kogeda kõige uskumatumaid ja suurepärasemaid tundeid.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku karikate viis. Oled oma elus praegu seadnud fookuse ühele aspektile ning kui sellega ei lähe kõik nii nagu ootad, siis langed masendusse. Vaata pisut laiemalt ringi. Elus on ka palju muud ning sul on palju sellist, mille üle saad rõõmu ja uhkust tunda. Ära lase ühel teemal nullida enda jaoks ka kõik muu. Hinda seda, mis sul on ja lase minna sellel, mis sind ei teeni enam.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab müntide seitse. Oled teinud õigeid otsuseid ja liikunud suunas, mis viib sind edasi oma eesmärkideni. Praegu on aga saabunud hetk, kus tuleb varuda aega ja kannatust selleks, et näha oma töö tulemusi. Ära kiirusta asju tagant, pigem õpi olema rahulik ja lase loomulikul arengul toimuda. Tegemist ei ole mitte mingil juhul seisakuga, vaid viljade küpsemiseks vajaliku valmimisperioodiga.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaardiks on keiser. Nüüd on saabunud hetk, kus otsustad asjad korralikult enda kontrolli alla võtta. Sinu jaoks on ääretult olulised autoriteedi ja distsipliiniga seotud küsimused ning inimesed, kelle peale sa ei saa loota ning kellega sa ei saa arvestada, ajavad sul harja tõeliselt punaseks. Asud end korralikult kehtestama ja nõudma seda, mis kuulub õigusega sulle.

Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab täht. On aeg tulevikku vaatamiseks ja plaanide tegemiseks. Sind juhatavad taevased jõud ning kuna ka sinu eneseväljendusoskus on hetkel haripunktis, siis suudad oma nägemusi ja soove edukalt teistele edastada. See kõik tagab selle, et sinu plaanid kulgevad edukalt ja ootuspäraselt.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku ülempreestrinna. Sind ootab ees põnev aeg, kus kasutad eelkõige oma tunnetust ja intuitsiooni, et teha õigeid valikuid. Õpid paremini tundma oma hinge sügavusi ja tunned tugevat tõmmet müstika ja vaimsete teemade vastu. Puutud kokku ka sarnaste huvidega inimesega, kellega saad mõtteid ja kogemusi vahetada. Kindlasti tasub ka tähele panna märke, mida universum sulle saadab.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädalat iseloomustab sauade üheksa. Tunned, et sinus on maad võtnud rahutus ja kipud üleliia muretsema, seda ka asjade pärast, mida sa kuidagi kontrollida ei saa. Parim, mida sa hetkel teha saad, on hingata sügavalt sisse ja proovida rahuneda, et siis selge pilguga üle vaadata teemad, mis sulle peavalu valmistavad. Keskendu ühele probleemile korraga ja märkad, et pooled sind muredest on ebareaalsed.

Ambur (23. november – 21. detsember)

Nädala kaardiks on müntide neli. Püüdled turvalisuse ja stabiilsuse poole ning väldid kõike seda, mis võiks sind oma mugavustsoonist välja tõmmata. Klammerdud asjatult mineviku külge, kuigi võiksid hoopis julguse kokku võtta ja lasta end elul üllatada. Ära sea endale kammitsevaid piiranguid, need ei aita sind kuidagi elus edasi.

Ilmunud on ka ALKEEMIA TAROSKOOP 2023, mille saad tellida SIIT või leiad selle suurematest raamatupoodidest!

Seotud