Nädala energiad: talvine pööripäev avab ukse uude ajastusse

Nädala juhatas sisse esmaspäeval aset leidnud Kuuloomine ja siit alates hakkavad energiad taas tõusvas joones liikuma. Neljapäeval, 21.12. on talvine pööripäev, mil päev on aasta kõige lühem ja öö kõige pikem. Mõneks päevaks aeg justkui seisatab ja nädala lõpus hakkavad päevad juba minuti haaval pikemaks minema, vahendab Kristallikoda.ee.

Talvise pööripäeva ja jõulupühade aeg tähistab valguse võitu pimeduse üle. Nüüd on hea aeg omaette või armsate inimestega koos olla, lihtsalt olla ja nautida rahu, vaikust ja pimedust. Olgugi väljas pime, meie südamete soe valgus kiirgab seda heledamalt, soojendades ja valgustades meid endid ja kõiki meie ümber. On aeg puhata ja kokkuvõtteid teha, heita pilk möödunud aastale, oma arenguteele 2017. aasta jooksul, tunnustada end ja olla tänulik. See on olnud intensiivne aasta, oleme läbinud palju muutusi ja saanud teadlikumaks oma tõelisest olemusest, tõelistest võimetest, valikutest ja valikuvabadusest. Me pole enam need, kes aasta alguses, palju on muutunud.

Nüüd on paras hetk vaadata enda sisse, mis selles elumöllus n-ö. kõlama või sõelale on jäänud. Aeg on lasta eneses ilmneda neil kõige sügavamatel sisemistel väärtustel, sellel kindlal vundamendil, millele saame saabuval uuel aastal hakata rajama oma uut, seninägematut maailma.

Pööripäeval avaneb portaal, mis annab võimsa lisaenergia meie hingest ja südamest tulevatele, üldise ja isikliku kõrgema hüve ja isikliku kõrgeima potentsiaaliga kooskõlas olevatele plaanidele, taotlustele, visioonidele ja unistustele. Kui paar möödunud aastat on möödunud lahtilaskmise, suurpuhastuse ja illusioonide purunemise tähe all, siis siitmaalt algab ülesehitustöö ja Uue Maailma manifesteerimine.

Kuna energiad on soodsad, siis hakkavad nüüd manifesteeruma kõik visioonid, ideed ja ettevõtmised, mis on kooskõlas nii isiklike kui ka üldiste kõrgeimate huvidega. Kasvav Kuu, pööripäev ja jõulupühad koos loovad vaikse ja helge aja, mis on täidetud sügava soojuse ja valgusega. Kõik, mis meil on vaja teha, on valida mistahes olukorras alati armastus ja valgus, sellest piisab. Tõeline maagia, alkeemia ja transformatsioon toimub vaid armastuse kaudu. Pole vaja muud, kui olla armastus ja valgus, et soojendada ja valgustada nii iseend kui ka kõiki enda ümber. Kuigi on olukordi, kus püsida armastuses nõuab tõsist ja teadlikku pingutust, siis just see ongi see tähtis ja olulisim vaimne praktika, mis meid Uude Ajastusse viib. Armastus võidab alati. Armastaja võidab alati. Olgem siis leebed, kaastundlikud ja hellad nii iseenda kui ka teiste vastu, puhakem ja nautigem üksteise seltskonda!

Imelist nädalat!

Allikas: NÄDALA TAROSKOOP | Jõulunädalal langevad maskid ja esile kerkib moonutamata tõde

Teaduslikult tõestatud! Emotsioonidel on võime mõjutada otseselt füüsilist reaalsust

Loe lisaks: India astroloogia: suur 2018 aasta horoskoop Jäära Kuumärgile

India astroloogia: suur 2018 aasta horoskoop Sõnni Kuumärgile

India astroloogia: suur 2018 aasta horoskoop Kaksikute Kuumärgile