Nädala energiad: täiskuu energia toob esile kõik, mis su elus ei tööta

Nädal kulgeb täiskuu energiates. Teisipäeval, 23. oktoobril siirdub Päike Kaaludest Skorpioni märki, mis toob endaga rõhuasetuse muutumise. Kergust, ilu, seltskonda ja harmooniat armastavad Kaalud asenduvad iseseisva, julgelt sügavustesse sukelduva ja vabadust armastava Skorpioniga. Kui Kaalud nautisid olemist, siis Skorpion naudib otsustamist ja tegutsemist. Täiskuu on kolmapäeval, 24. oktoobril kell 18:42, Päikesega Skorpioni ja Kuuga Sõnni märgis, vahendab Kristallikoda.ee.

Selle täiskuu energiad lisavad käimasolevatele suurtele muutustele, nii isiklikus kui ka globaalses plaanis, hoogu ja otsustavust juurde. Võimalikud on meeleolu kõikumised ülitundlikkusest, võimendatud emotsioonidest ja kirgede möllust kuni täieliku tuimuseni.

Täiskuu energia toob esile kõik, mis su elus ei tööta, väljendugu see siis tervises, mürgistes harjumustes, piiravates uskumustes või suhetes – kõik mittetöötava saab nüüd vabastada, saata puhastustulle ja hakata asendama end toetavate toimivate mustrite ja uskumustega.

Kõik juba toimiv ja edasiviiv saab aga rikastatud värske, puhta energiaga. Selle nädala energia toetab tõde, loobumist arengut piiravatest mustritest, karmiliste mustrite paranemist ja algsete puhaste mustrite taastamist. Ühelt poolt toob täiskuu probleemid esile, teiselt poolt aga pakub ka lahendusi. Sellega võib kaasneda nii põnevust kui ka ebakindlust.

Praegu pole aeg end tagant sundida, vaid pigem jääda rahulikult vaatleja positsioonile ja tunnetada oma elus toimuvat läbi hinge ja südame ning intuitsiooni. Liigne survestamine ei vii vajalikus suunas edasi. Pigem on vaja just teadvustada need kohad elus, kus kasutame edenemiseks liialt jõudu. Õiges suunas voolab eluenergia ise, ilma surveta. Selleks aga on vaja luua vaikus ja vabadus endas ning teha otsus lahti lasta ja muutuda. On vaja olla enda vastu üdini aus ja samal ajal lasta vabaks kõik, mis meelde ilmub.

Hirmud ja süütunne on meisse juurdunud juba aastatuhandete vältel, see aga ei tähenda, et peaksime neid aina edasi kandma ja oma mõtetega toitma. Nüüd on aeg lasta vanadel hirmudel ja süütunnetel lihtsalt minna. Neid kerkib esile veel mõnda aega, sest oleme neid kaua kogunud ja kinnistanud, aga oma mõtete ja tunnetega töötades, neid vabastades ja ümber luues, saame hakata looma ennast toetavaid ja positiivseid muutusi loovaid mustreid, mõtteid ja tundeid. On oluline jälgida, et oleksid maandatud, hingaksid sügavalt ja teadlikult, toituksid tervislikult ja mõtleksid ennast jaatavaid mõtteid.

Kindlasti leia iga päev endale omaette olemise aega. Mine loodusesse, vaata taevast, hellita end voolava veega ja joo piisavalt. Selle asemel, et lasta elutormidel end tuuseldada, leia endas tormisilmas alati valitsev rahu ja vaikus ning ole selles. Vaatle loodust ja jälgi, kuidas puud lasevad oma lehtedel minna, ilma igasuguse draamata, kergelt ja loomulikult, muutustega kaasa voolates. Niisamuti lase ka sina oma vanadel mustritel minna, sest sa ju tead, et uued alged on sinus juba olemas, samuti nagu puudel on juba olemas uued pungad.

Hoolitse iseenda eest ja armasta ennast, sa suudad palju rohkem, kui praegu arvad. Sa suudad ja oskad luua uskumatuid ja imelisi muutusi. Usalda ennast ja elu, astu esimene samm ning lase muutuste teel enda ees lahti rulluda.

Imelist nädalat!

Allikas: NÄDALA TAROSKOOP | Ole valmis silmitsi seisma oma hirmude, kõhkluste ja alateadvusest pärit emotsioonidega

Puude võlujõud: millised puud annavad ja millised võtavad energiat?

9 selget märki, mis näitavad, et universum “kõneleb” sinuga

Terve nädala astroloogia | Vaata, mida planeetide mõjutused sulle kõikideks nädalapäevadeks toovad

Seotud