Nädala energiad: tähtis on teadvustada, et sinuga ei ole midagi valesti, loobuda enese süüdistamisest ja õppida iseennast tingimusteta armastama

Nädala kulgeb kahaneva Kuu energiates, selle nädala neljapäev, 4. oktoober, on kaduneljapäev. Nii mõnigi illusioon saab läbi nähtud ja see võib endaga tuua eredaid selgusehetki ning ootamatuid taipamisi. Nüüd ilmutab end nii mõndagi sellist, millest on aeg otsustavalt loobuda, vahendab Kristallikoda.ee.

Oluline on püsida vaatleja seisundis, mitte minna ilmnevate mustrite ja emotsioonidega kaasa. Eriti tugevalt tõusevad esile hirm ja kahtlus, kuid nendega kaasa minemine ei vii meid edasi, need on illusoorsed. On aeg meid edenemast takistav teadvustada ja teha muutmisotsus.

Kaduneljapäeva energia sobib suurepäraselt vabanemiseks aegunud mustritest, automaatprogrammidest, sissetallatud radadest ja vanadest hirmudest, mis takistavad loomast end parimal viisil teenivat elu. Sihtpunkt on üks, meil on valida, kas jõuda sinna lühemat või pikemat teed pidi. Praegused energiad pakuvad võimalust kasutada otseteid. Mäekõrguseks paisuvad hirmud, takistused ja piirangud ei jäta meile enam muud võimalust kui neid märgata, teadvustada ja läbi näha, mis teeb nende tühistamise ja oma suhtumise muutmise lihtsamaks. Hing ei talu enam piiramist ja otsib teed vabadusse. Igasugune teadvustamine toob kaasa energia vallandumise vanadest mustritest ja loob võimaluse arenguks.

Tähtis on teadvustada, et sinuga ei ole midagi valesti, loobuda enese süüdistamisest ja õppida iseend tingimusteta armastama. Kõike, mida koged hetkel ebasobivana, on võimalik muuta. Teadvusta milliseid lugusid sa oma peas omale iseenda kohta jutustad. Kuidas sa end defineerid ja iseloomustad? Kui see on midagi vähemat, kui piiritute võimalustega jumalik looja, siis on aeg hakata oma piiranguid tühistama ja kustutama, sest peale meie endi meid keegi ei piira.

Kõik piirangud asuvad ainuüksi meie endi sees ja vaid me ise saame end neist ka vabastada. Kui loobud piirangute toitmisest oma mõtete ja energiaga, saavad võimalikuks muutused sulle sobivamas suunas. Peaasi on mitte kohkuda, mitte samastuda, vaid jääda vaatlejaks, teadvustada ja lasta lahti. Loobu vastupanust, lase lahti ja usalda end eluvoolu kanda. Vaba energia voolab alati kõige soodsamas suunas. Lastes lahti kahtlustest, saab saabuda veendumus ja äratundmine. Lastes lahti hirmust, saab saabuda armastus. Lastes lahti ebakindlusest, saab saabuda kindlus. Kõik toimub sinu enda kõrgemaks hüvanguks.

Imelist nädalat!

Allikas: 10 võimsat looduslikku antibiootikumi tervise turgutamiseks ja immuunsüsteemi tugevdamiseks

VÕTA VASTUTUS OMA ELU EEST: sina ise oled looja ja valid, millist elu elad

PLANEETIDE LIIKUMINE OKTOOBRIS: millised mõjud toovad kaasa taevalaotuses toimuvad muutused?

NÄDALA TAROSKOOP | Esiplaanil on teemad, mis on seotud kindlustunde ja stabiilsusega

Seotud

5 praktilist nippi

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.