Nädala energiad: suhted, töö, tervis ja ka vaimsus läbivad nüüd puhastus- ja tervenduskuuri

Nädal kulgeb kahaneva Kuu energiates. See nädal toob uut energiat ja lahenemisi teemades, mis on juba mõnda aega tundunud elutute, lootusetult nässus olevate või umbe jooksnutena, vahendab Kristallikoda.ee.

Kosmilised energiad soosivad usu, lootuse ja optimismi esilekerkimist. Mõttesuund on tähendusrikka tuleviku ja tõeliste eksistentsiaalsete teadmiste poole. Selget ja kindlat rada meie ees ehk veel ei avane, aga oma nina keerame intuitsiooni ja sisetunnet usaldades siiski juba uues suunas, jättes olnu otsustavalt selja taha.

Samal ajal, kui tunneme uue energia sissevoolu, jätkub ka vanade energiate, mustrite ja piirangute lagunemine. Oma algolemuse energiasse naasmine on veel mõnda aega läbivaks teemaks. Me avastame oma sügavamat olemust ja võimeid, samal ajal kui harjumuspärane maailmapilt ja isiklik identiteet vääramatult laguneb ja kaob.

Muutuste tuultes tuleb ette nii mõndagi, mis võib tekitada segadust ja paanikat. Sellega ei maksa siiski kaasa minna, vaid teadvustada, et tegemist on mööduvate staadiumite ja emotsioonidega, mis kestavad seda vähem aega, mida vähem me neid oma tähelepanu ja emotsioonidega toidame. Tähtis on jääda vaatlejaks.

On aeg otsustavalt hoida oma tähelepanu ainult sellel, mida soovime kestvat ja kasvavat, sellel, kuidas tahame end oma elus edaspidi tunda. Kõik, millele oleme elus seni omistanud liigset tähtsust, saab tuvastatud ja jätkusuutmatuna kõrvale heidetud. Loobumine ja lahti ütlemine, mis seni ehk tundus raskena, muutub aina lihtsamaks ja otsustavamaks, sedamööda kuidas enesetunne vanast vabanedes kergemaks ja avaramaks muutub. Aastatuhendete taagast vabanemine võtab aega ja tegelemist, aga järjest enam tunneme, kuivõrd see end ära tasub.

Nii suhted, töö, tervis kui ka vaimsus läbivad puhastus- ja tervenduskuuri, millesse nüüd oleme sisenenud. Protsessid on alanud ja tagasi neid enam pöörata ei saa. Lõpplahendusi veel ei paista, protsessid käivad. Parim, mida teha saad, on olla vaatleja ja valida oma mõtteid ning tundeid, olla maandatud, hoida tähelepanu endas ja sellel, mida soovid oma elus jätkuvat ja kasvavat. On aeg, et mõistaksime enda rolli oma elu loomises ja hakkaksime seda teadlikult kasutama. Praegu avaneb hulgaliselt uusi võimalusi ja väljavaateid, mis saavad teostumiseks küpseks tuleva aasta alguses. Seni on meil võimalus neid ideid oma teadvuses kujundada ja oma tähelepanuga toita ehk siis luua.

Selle nädala lõpu energiad loovad head võimalused muuta oma mõttemustreid ja ka tegutseda vastavalt. On tahtmine tegutseda ja teha asju teisiti, proovida ja katsetada uusi tegevusi ja lähenemisi. Tähtis on oma tegevustes lähtuda tundest, mida see tegemine sinus loob. Kõik, mis loob raskust, ei kuulu jätkamisele. On võimalus loobuda sellisest tegevusest või muuta oma suhtumist sellesse.

Loomise tunne on nagu põnev ja nauditav mäng, täis rõõmu ja julget katsetamist. Tuleta meelde, millal sa seda oma elus viimati tundsid ja hoia see tunne endas. Su keha on sulle selles osas suurepäraseks kompassiks. Unusta piirangud ja lase oma kehal, südamel ja hingel end juhtida. Katsu hoida tähelepanu rohkem kehas kui mõistuses, anna ajudele puhkust ja kuula rohkem oma südant.

Liigu palju ja käi looduses. Kõik veeprotseduurid on väga toetavad ja aitavad su kehal vabaneda seisvast energiast ning taasühineda elu voolamisega. Luba endal puhastuda, puhata ja mängida. Lõdvestumine on elutähtis, nii kehale kui ka meelele. Hoia meel rõõmus, lase raskustundest lahti ja usalda kulgu. Kõik kulgeb lihtsalt suurepäraselt, kui sa nii otsustad.

Imelist nädalat!

Allikas: NÄDALA TAROSKOOP | On suhete loomise ja suhtlemise aeg!

Sinu eluenergia kuulub sulle, sina otsustad kuhu see voolab, mida sellega teed või keda toidad

8 lihtsat õppetundi, kuidas oma elu tõeliselt maagiliseks muuta

Seotud

5 praktilist nippi

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.