NÄDALA ENERGIAD: pane tähele, mida sa oma mõtetega lood ja vajadusel tee muudatusi

Nädal kulgeb kahaneva Kuu energiates. Selle nädala neljapäev, 31. jaanuar, on kaduneljapäev ja reede juhatab juba sisse veebruarikuu. Muutuste energia on endiselt õhus ja kogub veelgi jõudu, vahendab Kristallikoda.ee.

Nii mõndagi jõuab lõpule, et teha ruumi uuendustele. Naisenergia jätkab tõusu ja toob päevakorrale energeetilise tasakaalustamise teemad nii isiklikus, kui ka üldisemas plaanis. Nii mõndagi varjatut saab nähtavaks, seni teadvustamatu jõuab teadvuse valgusesse ja üksteise järel tulevad taipamised, mis aitavad ära tunda oma tõde ja hingeteed. On üsna tõenäoline, et miski, mille järele oled hinges ja südames juba ammu igatsenud, aga mis on tundunud utoopilise ja kättesaamatuna, osutub nüüd täiesti saavutatavaks, käegakatsutavaks ja isegi iseenesest mõistetavaks.

Mida enam vanad mustrid ja energiad lahtuvad, seda heledamalt löövad särama sisemised, tõelised väärtused, millele toetuda saad ja mis sind edasi kannavad. Nüüd, ja aina enam, vajab maailm just neid ainukordseid sügavaid ja tõelisi, südames kantud ja hingestatud väärtusi, mis seni on takistanud nii mõnelgi meist ühiskonda sobitumast ja mida seetõttu on varjatud, alla surutud või eitatud. Just see, mis enne lõi eraldatust, hakkab nüüd looma ühendusi ja võimalusi ennenägematuteks arenguteks. Takistused ja surve, mis end nüüd ilmutavad, on meile väärtuslikeks teeviitadeks, et mõistaksime ja valiksime, mida selja taha jätta ja millises suunas pöörduda.

On suurepärane aeg oma mõttemustreid ja tundeelu teadvustada ja ümber luua. Eriti hea on vanade mustrite lahtilaskmise ja lahustamisega tegeleda just sel neljapäeval, kuna see on Kaduneljapäev ja ühtlasi ka jaanuarikuu viimane päev. Reede toob endaga juba uue kuu uued vibratsioonid, aga oma elu mustrite puhastamiseks on aeg soodus kuni selle nädala lõpuni. Uus kuutsükkel algab Kuu loomisega tuleva esmaspäeva, 4. veebruari õhtul, mis ühtlasi on ka Kollase Maa Sea aasta alguseks.

Sel nädalal aga pööra tähelepanu sellele, kuidas sa ennast tunned. Kõik raskuse, ahistuse, surve ja sunduse tunnet tekitav tuleb esile selleks, et sa teadvustaksid ja küsiksid: mida ma saan muuta, et ennast paremini tunda? Mõtle sellele, kuidas sa tahad ennast oma elus iga päev tunda ja küsi, kuidas ma seda saaksin? Kuna küsimus ja vastus on sama mündi kaks külge, siis hakkab Elu sulle sinu küsimise peale näitama viise ja võimalusi, kuidas end soovitud viisil tunda saaksid. Võta oma elu juhtimine nüüd otsustavalt enda kätesse, haagi end lahti kõigest, mis sind alla tõmbab ja raskust tekitab ja võta vastutus oma mõtete, tunnete ja tervise eest täielikult iseendale, otsusta nende üle ise.

Tee kõige olnuga rahu, pane oma raskused maha, täna õppetundide eest ja lõpeta mineviku võim enese üle. Mis oli, see on olnud ja jäägu see minevikku. Ei saa edasi liikuda pidevalt selja taha vaadates või selg ees. Nüüd ja praegu on võimalik muuta ennast ja oma elu ise. Vaata üle oma piirid, piirangud ja tõekspidamised ning lase minna sellel, mis ei loo sinus avarust ega kergust. Raskusega peas ega rinnas ei saa edasi minna, sest nii oleviku kui ka tuleviku energiad on kerged, vabad ja liikuvad. Muuda oma suhtumist nüüd, kohe praegu. Õigustuste aeg on ümber. Tõde ei vaja ei tõestamist ega õigustamist. Tõde loob selgust ja kergust ning avab võimalusi ja uusi arenguteid. Tõde on, et sina ise oled oma elu looja. Pane tähele, mida sa oma mõtetega lood ja vajadusel tee muudatusi. Vanasõnagi ütleb: mis valesti, see uuesti ja see kehtib ka nüüd ja aina võimenduvas väes. On aeg hakata tegutsema. Kõigepealt sisemine koristamine ja korrastamine ja siis juba uue hooga uues suunas edasi.

Hoia end kerguses ja pööra tähelepanu sellele, mis raske tundub. Loomine on nagu mäng. Ära võta midagi liiga tõsiselt, sest kõike saab muuta. Leia iga päev võimalus südamest naerda. Tantsi, hüppa, keeruta, plaksuta käsi, karga lumme või tee midagi muud lõbusat, ootamatut, kerget, mängulist. Tee seda, mis südamele kerge tundub. Rõõm vabastab raskuse ja loob juurde seda, mille üle rõõmustada.

Imelist nädalat!

Allikas: NÄDALA TAROSKOOP | On aeg, et ületada oma hirmud!

Sa tõmbad ligi seda, millest mõtled!

Külgetõmbeseadus toimib: 12 nippi, kuidas saada seda, mida soovid

Maagilised nõuanded, kuidas raha ja rikkust ligi meelitada

Seotud