Nädala energiad | On aeg selleks, et taasavastada oma vägi!

Esmaspäeval vahetab Päike oma asukohta sodiaagiringis asudes Sõnnist Kaksikute märki. See toob kaasa rohkem kergust ja katsetamise soovi ning julgust. On sobiv aeg julgeks unistamiseks. Nüüd on kergem kaasa minna muutustega ja lasta elul end kanda. On lihtsam näha ja teadvustada nii iseenda kui ka üldisi muutmist vajavaid aspekte ja võtta elus uusi suundi. Kasvav Kuu aitab edeneda kõigel jätkusuutlikul. On kevadise sulni õitsemise ja elurõõmu kõrgaeg, õhus on noorusliku ja värske kasvamise ja edenemise energiad, vahendab Kristallikoda.ee.

Tänavused imelised mai-ilmad on nautimiseks, leia selleks kindlasti aega, iga päev. Õhus on nii palju energiat, et ainuüksi sellest saab juba söönuks. Võta kogu looduse hunnitu lõhnav ilu ja õitsemine nüüd kõigi meeltega endasse. Vaata kevadet, kuula kevadet, hinga sisse ja nuusuta kevadet, maitse, katsu ja puuduta kevadet. Loodus pakub nüüd tohutul hulgal energeetilist ja meelelist tuge, ava vaid oma süda ja meeled ning võta see vastu! Lülita mõtted välja ja rõõmusta nagu laps. Võta aega iseendale, et olla omaette, hea kui saad olla omaette looduses. Ava end sissepoole, iseendale.

(Taas)avasta oma vägi ja tõeline olemus, oma tõelised, sügavamad tunded ja tõed, oma sügavaimad soovid ja unistused. Teadvusta kõik kohad, kus oled oma tõelisest olemusest ja hingeteest kaugenenud või isegi eraldunud ja luba endal oma algolemuse juurde tagasi tulla ning sellega taasühineda. Sinu põhiolemus on armastus ja vabadus, rõõm ja rahu. Võta suund oma keskmesse, kuni tunned end just selliselt ja puhka neis tunnetes. Lase sel teel lahti kõigest, mis või kes sinus umbset, seiskunud, tüütut, rasket või muul viisil ebameeldivat tunnet tekitab. Teadvusta, mis see on ja tõsta see oma meeles endast väljapoole, pane see raske kivi maha, see ei kuulu sulle, kuigi oled millegipärast seda võibolla aastaid või isegi terve elu kaasas tassinud, arvates, et pead. Jäta oma koormad nüüd maha, edasi neid tassides minna ei saa, pole vajagi. Pane koormad maha, aja selg sirgu ja tõmba kopsud õhku täis ning hinga täiel rinnal. Tunned, kui kerge ja avar nüüd hakkas? Kuidas su sees läks palju värskemaks ja valgemaks?

Vaata nüüd ringi enda sees ja enda ümber. Maastikud su sees ja su ümber on muutunud, silmapiir avardunud. Nüüd on sul jälle vaba valik ja piiritud võimalused, millest olid endale teadvustamata loobunud. Sa oled taas ühenduses oma tõega, oma tõelise väega. Tee valikuid, mis loovad sinus avaruse, vabaduse ja kerguse tunnet. Vali elus elu, armastus ja vabadus. Kõik, mida mõttega toidad ja tundega toetad, saab kasvama. Mis enne tundus võimatu ja utoopiline, pole seda enam.

Nüüd saavad alguse suured ja pöördelised muutused, aga needki saavad alata vaid esimesest sammust, olgu see kui tahes tilluke. Esimesele järgnevad tasapisi teised ja õige varsti avastame end täiesti uuest maailmast, mille oma tõest lähtuvalt endale ise loome, kõik koos ja igaüks eraldi, harmoonias iseenda ja üldise kõrgema hüvega. Ole valmis kiireteks ja otsustavateks muutusteks, nii mõnigi neist võib ilmuda kui välk selgest taevast, samal ajal kui teised on nii hiiliva iseloomuga, et avastad need alles mõnda aega hiljem. Hoia end avatuna ja ole valmis ära andma kõik, mis end takistusena ilmutab. Püsi tänutundes ja armastuses, eelkõige iseenda suhtes ja tunne rõõmu muutumise imedest.

Imede hooaeg on alanud, võta need vastu!

Imelist nädalat!

Allikas: Vastutus iseenda eest annab vabaduse

Elamine rõõmus: astu välja ohvri rollist ja koge elu imelisust

Ülistus elule ehk kuidas elada oma tõe järgi?

Õpi ennast väärtustama ja hakka julgelt iseenese tões elama

Seotud