Nädala energiad: nüüd saavad hoo sisse ettevõtmised, mis on kooskõlas sinu hingeplaaniga

Nädal kulgeb kuuloomise värsketes ja uuenduslikes energiates. Kuuloomine toimub teisipäeval, 9. oktoobril kell 6:49 Päikese ja Kuuga Kaalude märgis. Kaalude eesmärk on tasakaalustatuse, rahu ja harmoonia saavutamine. Tuuled on liikvel, kaalud on kiikvel, kaaludes meid, nagu laulab Ultima Thule, vahendab Kristallikoda.ee.

Nädala energiad 8.-14. oktoobril

Kaalud on õhu märk, millesse on sisse kodeeritud kergus ja liikumine. Seisev õhk ei ole midagi eriti meeldivat ega edasiviivat, ei looduses ega ülekantud mõttes ja nii ei ole ka Kaalude eesmärk kaalukausside pidev kasakaalus hoidmine, vaid just kaalumise ja tasakaalustamise protsess ise.

Tuules ja tormis on palju puhastavat ja edasiviivat jõudu. Võrdle omavahel vaikust enne tormi ja pärast tormi, milline kvaliteedi vahe! See nädal kantuna kuuloomise energiatest aitab meid leebel, aga ausal moel selgusele jõuda oma tegelikes sügavates väärtustes ja eelistustes, aitab oma alateadvuse sügavustest nähtavale ilmuvaid aegunud programme ja piiravaid uskumusi leebelt, aga otsustavalt vabastada ja loob võimalusi uute ja edasiviivate ideede ning lahenduste ilmsikstulekuks.

On tõenäoline, et keset lahkuvate energiate tormlevat virr-varri avastad ootamatult tormisilmas vaikuse ja rahu, oma keskme. Intuitsiooni usaldamine tasub end nüüd ära ja sa märkad, et oled ju tegelikult juba ammu teadnud vastuseid oma sisemusest kerkivatele küsimustele. Nüüd tunned, et julged oma intuitsiooni usaldama hakata.

Kuuloomise ja kasvama hakkava Kuu energiad soosivad uusi ettevõtmisi, mis on kooskõlas su hingeplaani, sisetunde, südamehääle ja eneseteostusega. Kõik on muutumises. Endiselt kerkib esile vana ja aegunu, see, mis enam ei sobi ega teeni sind. Ühtlasi soosivad praegused energiad ka kõigest aegunust ja ebasobivast vabanemist. Oluline on meelde kerkivasse mitte kinni jääda ega sellega samastuda, vaid see teadvustada, kaaluda seda oma südames ning lasta lahti. Lahti laskmine ongi kõige olulisem, mida praegu on vaja teha. Luua endas maandus, rahu ja vabaduse tunne ning lasta kõigest lahti, lõpetada igasugune klammerdumine.

Uskumused, põhimõtted, arvamused, seisukohad, tõekspidamised, isiklik identiteet – ükski neist ei saa enam samaks jääda. Vanadest mustritest ei jää uutesse sagedustesse tõustes suurt midagi järele. Küll aga avaneb lahti laskmise tulemusena hulgaliselt uusi võimalusi. Tunne südames ja kehas on sulle teejuhiks oma hingemaastikul navigeerimisel.

Kuula oma südant ja oma keha ning võid kindel olla, et liigud õiges suunas isegi siis, kui kõik tundub alles udune ja ebakindel. Usalda ja astu samme selles suunas, kus su süda end rõõmsalt ja kergelt tunneb. Ole enda vastu aus ja armastav, luba endal hakata elama oma südame ja hinge kutse järgi. Otsusta, tee valikuid ja usalda ning tee, mida varem olemaski polnud, hakkab enda su jalge ees lahti rullima. Sinu sisemised kaalud töötavad sinu kasuks.

Imelist nädalat!

Allikas: Oktoobri sõnum: oma tee usaldamine tuleb kõige ümbritseva usaldamisest

ALKEEMIA TAROSKOOP OKTOOBRIKS: mida toob alanud kuu armastuse, töö ja tervise osas?

6 MAAGILIST NIPPI kuuelt tuntud Eesti nõialt ja teadjalt

Seotud

5 praktilist nippi kuidas meeleolu tõsta

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.