Nädala energiad: meie teadlikkus ja planeedi vibratsioon tõusevad

See nädal kulgeb veel möödunud pühapäevase täiskuu järellainetuses. Maale on ankurdunud taas uued energiad ja avanenud uued võimalused, meie sisekosmos aina avardub ja vägi kasvab. Nädala lõpp viib meid juba septembrisse ja septembrikuu toob meile nii mõndagi uut ja seni kujuteldamatut, vahendab Kristallikoda.ee.

Praegu pole aga aeg veel küps edasi tormamiseks ja kestab sisemise töö aeg. Pole vaja sündustest ette rutata, vaid püsida hetkes. Selginevad uued sisemised teadmised ja arusaamad. Toimub muutunud energiatesse ankurdumine ja sobitumine. Pilt muutub iga hetkega, päevad võivad tunduda nädalatena. Pidevalt ja hüppeliselt kasvab meie teadlikkus ja tõuseb meie planeedi vibratsioon, sellega tempos püsimine on juba iseenesest põnev ja seikluslik teekond. Sel teel tuleb kindlasti ette teeriste, kus peame tegema valiku, ilma kindlalt teadmata, ainult oma intuitsiooni usaldades, riskides eksida. Seeläbi saame teadlikuks oma intuitsiooni paikapidavusest ja oma ülivõimete olemasolust ning õpime end rohkem usaldama.

On vaja lõpetada vanade reeglite järgi elamine ja hakata mõtlema uusi radu pidi, elu pakub meile nüüd iga päev selleks võimalusi. Sedamööda kuidas lubame oma hingedel ja südametel juhtimise teatepulga ratsionaalselt mõistuselt üle võtta, avanevad meie aju varjatud võimed, mis saavad ilmneda vaid koostöös südamega. Kui usaldame iseennast ja maailma, lakkame pingutamast ja vabaneme kontrollivajadusest, saavad avardumised ilmuda ise, vabalt ja sujuvalt. Meile hakkab meenuma, kes me tegelikult oleme, miks me siin oleme ja milleks oleme võimelised. Paljud piirangud, millega oleme olnud nii harjunud, et pidasime neid lausa oma isiksuste lahutamatuteks osadeks, lihtsalt kaovad, haihtuvad. Seetõttu võime end tunda ühtaegu veidralt ja justkui hõljuvate või hõredatena ja samas enam enda sees ja oma eludes kodus olevatena kui eales varem.

Sel nädalal hoolitse eriti hellalt oma füüsilise keha eest. Luba endal puhata ja lõõgastuda, toida end puhta ja kerge toiduga, joo palju vett, käi saunas ja ujumas, ära töö ega spordiga üle pinguta. Hea aeg mediteerida, teha joogat, laulda ja tantsida, püsida voolamises. Kui armastad oma keha tingimusteta ja oled ta vastu õrn ning hoolitsev, vastab ta sulle hea tervise, painduvuse, nõtkuse ja vastupidavusega ning sa tunned kuidas su vaimne, mentaalne, hingeline ja füüsiline keha töötavad harmooniliselt koos, täites sind õnnetundega. Selline ongi inimese loomulik olek. See on algplatvorm, millelt edasi liikuda, sest oleme tulnud siia kogema inimkehas elamise kõiki avaraid võimalikkusi ja neid on piiritult palju.

Keha võib sulle teada anda ka aspektidest, mis vajavad veel tervendamist, seega suhtu tervisehädadesse kui abilistesse ja sõnumitoojatesse, kes sulle kätte näitavad, kust su laev lekib ja kust on vaja parandada. Kuula oma keha ja küsi temalt, mida ta vajab, ta vastab. Keha teab, et on vaja end valmis seada peadselt saabuva tegutsemise aja tarvis, sest on keerulisem oma unistusi teostama hakata, kui keha end hästi ei tunne.

Kõik aga soosib praegu aina suuremat harmoniseerumist ja ühendumist edasiviivate energiatega. Tähtis on hoida oma teadvus, tunded ja mõtted võimalustel ja võimalikkustel, sellel mis hinge toidab ja avardab ning südame laulma paneb. Sest iga mõte loob reaalsust. On aeg hakata otsustavalt kasutama mõtlemist maagilise praktikana. Teadliku positiivse mõtlemise ja armastava südame ühendusest võimsamat väge maailmas pole. Kui oled oma hingeolemusele ja südamele truu, saab elu minna ainult paremaks. Sest sina valid ja otsustad nii.

Imelist nädalat!

Allikas: NÄDALA TAROSKOOP | Nüüd on aeg keerata oma elus uus lehekülg

Oska näha märke: intuitsioon juhatab sind õigele rajale

Praegu sünnivad tundliku intuitsiooniga erilised lapsed, kes on tulnud siia maailma aitama oma vanematel aegunud mustritest vabaneda

Kuidas soovida nii, et soovid täituksid?

Seotud