Nädala energiad: kasvab see, mida sa oma mõtetega toida

Nädal kulgeb Kahaneva Kuu energiates. Selle nädala neljapäev, 1. november on kaduneljapäev ja reede, 2. november hingedepäev. Hingedeaja karge õhk ja lühenevad päevad suunavad meie tähelepanu aina enam sellele, mis toimub meie sees, nähtamatuses. Keset pinget ja pimedust hakkavad kõige heledamini ja selgemalt paistma just kõige sügavamad ja olulisemad tõed ja väärtused, vahendab Kristallikoda.ee.

Eelmise nädala täiskuu poolt üles kruvitud pinged hakkavad järele andma ja asenduma taipamiste ning otsustamistega. Karmilised jõujooned on muutumas. Muundumine hõlmab nii isiklikku, kollektiivset kui ka planetaarset sfääri ja kulgeb tsükliliselt veel mõnda aega. See on justkui sünniteede läbimine, sündimine enneolematusse, uude reaalsusse. Järkjärgult hakkame läbi nägema piiravatest mustritest ja unustuselooridest. Me ärkame, raputame endilt kütked, mis meid on kaua takistanud ja hakkame taas tunnetama oma tõelist olemust ning väge.

Muutuste vältimatus on saanud igapäevaseks läbivaks teemaks. Aastatuhandete jooksul kinnistatud uskumused pole kerged lahtuma ja tekitavad endiselt hirmu, segadust ja draamat, aga neis pole siiski enam küllalt energiat kestma jäämiseks. Selle nädala energiad soodustavad vanast ja aegunust loobumist ja näoga uue poole pöördumist. Vanaga võidelda pole mõtet, ennastsäästvam ja edasiviivam on vananenud ning enam mitte kandvad uskumused ja arusaamad lihtsalt teadvustada ja lakata neid oma mõtete ja energiaga toitmast. Oluline on teadvustada, et oled ise oma elu pingete ja draamade elus hoidmises osaline ja otsustada neis osalemine lõpetada. Kasvab see, mida sa oma mõtetega toidad. Valik on alati sinu.

On aeg oma valikud üle vaadata ja neid korrigeerida, astuda maha nendelt platvormidelt, mille suund enam ei rahulda. On aeg teha valikuid oma südamehääle ja sisetunde kohaselt, sest mõistuse rajad viivad sageli ummikusse. Kõrgem Mina räägib sinuga läbi su südame ja hinge. Sa tunned seda alati oma kehas, oled alati tundnud, aga võibolla pole pidanud oluliseks, sest mõistus on sulle öelnud midagi muud. Nüüd on aeg kuulata oma keha, oma südant, oma hinge.

Neljapäeval algab november, meie aasta 11. kuu. See kuu toob endaga muutliku aja, milles on suur arengupotentsiaal. Vastuolud ilmnevad, aga nende sünergia loob eeldused edasiviivateks muutusteks. Tee neljapäeval algust sisemise inventuuri ja suurpuhastusega. Teadvusta ja lase minna. Soodus aeg mittevajalikust vabanemiseks kestab kuni kuuloomiseni tuleval kolmapäeval. Aega on. Võta seda enda jaoks.

Hingedeajal on ajalised piirid justkui hajuvad, mis võimaldab meil kergemini näha igavikulisi seaduspärasusi ja tunnetada oma juuri läbi aja ja ruumi. Aja mõõtme hägustumine loob võimalused märgata muutmist vajavaid mustreid ja neid muuta. Pane reedel Hingedeaja ja esivanemate auks küünlad põlema, vaata rahulikult endasse. Lase pinnale kerkida kõigel, mis tulla tahab ja lase see vabaks. Loo endas vaikus, rahu, avarus ja tühjus. Leia aega iseenda jaoks, istu ja vaata end puhkama seadvat loodust, taevast, veel viimaseid üksikuid värskeid õisi, õhtuhämarust, küünlaleeki, oma sisemuses toimuvat. Hoolitse enese eest hästi. Lase endal puhata. Joo vett, hellita end sooja dušši, vanni või saunaga. Hinga sügavalt sisse ja välja ning lõdvestu. Elu kannab sind just sinna, kuhu sul on praegu kõige enam vaja jõuda. Sinu asi on oma südames ja hinges hoida õiget sihti ja suundumust.

Imelist nädalat!

Allikas: NÄDALA TAROSKOOP | Ees on ootamas töö- ja eraelu puudutavad positiivsed muutused

Kuidas ära tunda tundetust?

Nõiaring võltsreaalsuses. Kas sa teenid kõiki teisi peale tõelise iseenda?

Jaga oma elu nendega, kes kiirgavad sulle tagasi armastust

Seotud