Nädala energiad: imelised taipamised ja selginemised aitavad leida enda jaoks südamega rada

Nädal kulgeb noorkuu energiates. Läinud pühapäeva kuuloomine ja päikesevarjutus on loonud meile täiendavad võimalused oma elu ja olemise värskendamiseks ja nüüd tunneme soovi ning vajadust muudatuste tegemiseks, vahendab Kristallikoda.ee.

Mõne jaoks võib see tähendada ootamatut suunamuutust, teise jaoks kauaoodatud võimalust lõpuks ometi edasi liikuda oma tõelise kutsumuse suunas. Tunneme ja tunnetame sisemist avardumist ning täiesti uute väljavaadete ja võimaluste avanemist. Nii mõnigi varem püüdmatus kauguses ebareaalsena hõljunud unistus hakkab nüüd aina enam tunduma reaalselt teostatavana, ainult et hoopis teisi teid pidi, kui seni kujutleda oskasid.

Üsna tõenäoliselt kogeme ilmutuse sarnaseid taipamisi ja selginemisi isegi seal, kus oldi juba lootust kaotamas ja loobumas. Piiravast, kasutust ja oma aja ära elanust on nüüd tunduvalt kergem loobuda, see toob kaasa kergenduse ja vabanemise tunde. Vabanenud ruum täitub kiiresti uute ja põnevate ideede ning väljavaadetega. Õhus on palju võimalusi oma elu uuesti struktureerida ja ümber kujundada. Oluline on, et lähtuksid nüüd oma hinge ja südame kutsest ega laseks mõistusel end vanadesse sisseharjunud mustritesse tagasi meelitada. Su hinges ja südames peituv ootab väljendamist ja soovib manifesteeruda su enese ja ka üldiseks kõrgemaks hüvanguks. Takistused ja ebaõnn saavad tekkida vaid ise enese kõrgematele huvidele vastu töötades.

Võta ennast kuulda ja teadvusta end oma elu teljena. Kui oled oma hingega kontaktis, oled keskmes ja maandatud, siis avanevad sulle nüüd enneolematud võimalused, mille olemasolustki sa varem teadlik polnud. Sinu ülesanne on püsida lainel, usaldada elu ja olla vastuvõtlik. Mida paremas kontaktis oma hinge ja südamega oled, seda selgem ja lihtsam on sul nüüd ja ka edaspidi elada ja luua rõõmutoovat ja rahuldustpakkuvat elu nii endale kui ka kogu inimkonnale. Nüüd on kergem lasta lahti raskusest ja kogeda kergust ning voolamist. Kuna hing tunneb juba vabanemist ja süda ei saa kunagi valetada, siis on nüüd lihtsam näha aspekte ja olukordi oma elus, millesse ja mille kaudu sa ikka veel kaotad energiat, mida peaksid kasutama hoopis oma elu loomiseks.

Kõik meie eludes, mis pole enam jätkusuutlik, saab vääramatult ilmsiks. Loobumisi tuleb ja need saavad meid üllatama, aga toovad kaotusevalu asemel kaasa hoopis avardumise, selguse, kerguse ja rõõmu. Need ei ole valusad kaotused, kui oled valmis lahti laskma. Ole lihtsalt teadvel ja lõdvestu. Lakka väestamast vanu mänge ja hakka juba looma uusi, selliseid, mis sulle paremini sobivad ja su südamele rõõmsamad, põnevamad ja avaramad tunduvad.

Igapäevane elu kui loomismäng avab meile aina uusi ja põnevamaid horisonte ja kuigi teel kohtame ka takistusi, väljakutseid ja tagasilööke, ei saa meie loomistööd nüüd enam miski peatada.

Allikas: NÄDALA TAROSKOOP | Nüüd on aeg otsustada ja teha valikuid!

Takistus teenib sind parimal võimalikul moel, andes märku muudatuste vajalikkusest

Igaüks meist võib inglitega suhelda

MÄRGID TAEVAST | Suled, mida oma teel kohtad, toovad sulle sõnumeid

9 selget märki, mis näitavad, et universum “kõneleb” sinuga

Seotud

5 praktilist nippi kuidas meeleolu tõsta

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.