Nädala energiad: elu lööb su ees lahti uute võimaluste ja väljavaadete lehviku

Nädal kulgeb esmaspäeva hommikuse täiskuu ja kuuvarjutuse loodud energiates. Täiskuu aitab heita valgust meie hingesügavustesse peitunud teemadele ja neid teadvustada, varjutus omakorda loob võimaluse esile kerkinud mustrid puhastada ja eemaldada see, mida enam ei vajata.

Nädal tuleb tegus ja rõõmsa tooniga. Elu lööb su ees nüüd lahti uute võimaluste ja väljavaadete kirju ja ilusa lehviku. Oluline on hoida oma olemine kerge ja rõõmus, mis iganes tekitab sinus raskust, lase sellest lahti. Ei loe, miks või kui kaua sa raskeid mustreid endas oled tõeks pidanud, nüüd on aeg neil minna lasta.

On tähtis hoida oma tähelepanu olevikus, praeguses hetkes. Sa ei ela ei minevikus ega ka tulevikus, elu toimub praegu, nüüd ja kõik su elus sõltub sellest, kuidas sa end praegu tunned, mida just praegu mõtled, milliseid otsuseid ja valikuid praegu teed.

Mineviku mustrid on jõuetud ja tähtsusetud, kui sa neile ise oma mõtete ja tunnetega jõudu ja tähtsust ei anna. Rõõm südames ja kergus hinges, seda sa ju soovid tunda, nii praegu kui ka edaspidi? Hakka nüüd järjekindlalt endas looma just seda tunnet, mida nüüd ja edaspidi tunda soovid. Hoia oma tähelepanu enese sees, kuula oma keha ja tundeid. Tunne ütleb sulle alati ja ausalt, kuhupoole suunduda või mille kasuks otsustada. Kuula ja usalda ennast. Sind ja sinu hingeteed parimal võimalikul viisil teenivaid otsuseid ja valikuid saad oma elus teha ainult sina ise, sest keegi teine ei tea ju paremini, mida sa vajad. Tähtsaim on juhinduda Südamest, olla hetkes ja usaldada Elu.

Kõik on praegu suuresti muutumises, pole enam vanu mustreid, millele toetuda ja uued mustrid on meie endi kujundada. Tunne sellest muutumisest rõõmu ja luba endal sisemiselt avarduda. Võta tänuga vastu kõik, mida elu su teele toob. Raskena tunduv on õpetaja, kes tulnud sulle õpetama, kuidas raskustest lahti lasta, valida ja luua kergust.

Kuna muutused on niivõrd suured ja üleüldised, ei jäta need puudutamata ka ühtki rakku meie füüsilistes kehades. Hoolitse enda eest ja anna endale puhkust, kui seda vajad. Hoidu liigsest pingutamisest. Joo palju puhast vett, söö tervislikult ja luba endale iga päev midagi head. Ülimalt soovitatavad on kõik veeprotseduurid ja eriti saun, kus keha saab vabaneda mittevajalikust energiast ja stressist ning läbi higistamise ka füüsiliselt puhastuda.

Kindlasti on vaja hoida oma keha liikumises, et energiate liikumisi ja muutumisi kehas tunnetada, aga ära trenniga üle pinguta, mõõdukus on parim. Hea viis oma energiaid liigutada, rõõmsalt muutusi luua ja tervitada on kindlasti ka tantsimine.

Mida iganes sa teed, hoia igas tegevuses tähelepanu enda keskmes, jää vaatleja positsioonile, teadvusta, vali ja tervita muutusi. Kindlasti mine õue päikese kätte ja hinga sisse rõõmsat ja avardavat uut energiat, millega õhk praegu laetud on. Liigume juba jõudsalt kevade poole ja iga päevaga lähevad päevad hea mitme minuti võrra pikemaks ning Päikese kaar taevavõlvil kõrgemaks. Imeline kohev lumi võimendab nii Päikese kui ka Kuu valgust, naudi nii valget kui ka pimedat aega.

Imelist nädalat!

Allikas: NÄDALA TAROSKOOP | Vaata üle ja tee korda oma suhted!

Kuidas püsida elu keerulistel hetkedel enda keskmes?

Lahtilaskmine: ava ennast küllusele ja õitsengule

Üheksa võtmetegurit kõrgema teadvuse poole püüdlemiseks

Oma elu loomine: on sinu valik, kas elada külluses või puuduses

Seotud