Nädala energiad 7.- 13. mail: toimub üleminek uutesse mustritesse

See nädal kulgeb Kahaneva Kuu energiates, mis aitab lakkamatult tuua üles ja anda vabaks alateadvusest kerkivaid aegunud mustreid, uskumusi, arvamisi, seisukohti ja tõekspidamisi, luues seeläbi ruumi hoogsalt peale tulevatele uutele energiatele ja avanevatele võimalustele. Uut informatsiooni ja taipamisi tuleb palju. Muutub su arusaam iseendast, inimestest enda ümber ja kogu maailmast tervikuna. Ühtäkki hakkab sisemine segadus ja ümbritsev arusaamatu müra järkjärgult asenduma uue tunnetuse ja taipamise kvaliteediga, vahendab Kristallikoda.ee.

Kuigi toimuv muundumine on igati positiivne ja ääretult võimalusterohke, võib see endaga tuua ka üksjagu segadust ja arusaamatusi. Üleminek uutesse mustritesse võib kulgeda nii sujuvalt kui ka läbi draamade ja äärmuslike tundepursete. Allasurutud tunded leiavad endale nüüd ühel viisil või teisel tee vabadusse. Nüüd on oluline olla endas toimuvast teadvel. Kui sinus tunded ja emotsioonid esile kerkivad, siis teadvusta need ja lase neil olla. Ükski tunne pole vale ja vajab väljendamist. Sinu sees olevad ja nüüd ilmnevad tunded oled endasse võtnud juba ammu ja neid pidevalt alla surunud juba mõnda aega. Võimalik, et juba lapsepõlvest saati või isegi eelmistest kehastustest. Võta oma tunne nüüd omaks ja ole tänulik sellele, mis või kes sind ärritas, aidates selle tunde sinus esile tuua, et saaksid seda märgata ja teadvustada. Kõiges selles pole midagi isiklikku. Keegi pole süüdi. Kõik vastutavad ise oma tunnete eest.

Inimesed su ümber on haaratud samasse protsessi ja kõigil on oma eludes selguse loomisega praegu tublisti tegemist. Seepärast too välist ärritajat kohates kohe oma tähelepanu enese sisse tagasi ja tegele oma tunnete aktsepteerimise ja vabastamisega iseenda sees, andes sellega teisele võimaluse endas sama teha. Nüüd kui oled oma tunde omaks võtnud, on sul võimalik see vabaks anda, loobuda sama mustri kordamisest ja luua uus, endale paremini sobiv muster, muuta oma suhtumist. Ükski vana hea tuntud põgenemismuster ega asendustegevus ei aita sind enam, mugavustsoon pole enam ammu mugav ja kogu elu ei anna sulle muud võimalust, kui hinnata ümber ja teha uusi valikuid. On aeg pöörata ilmnevad takistused võimalusteks. Kui tee on püsti ja uks on kinni, siis millised on selles olukorras minu võimalused? Sest just seda takistused sulle öelda tahavad: ära mine sinna, uuri teisi võimalusi. Ja võimalused on alati. Ava end neile. Lase vanast ja sisseharjunust lahti. Ees ootab palju uut ja ilusat.

Selle nädala neljapäev on Kaduneljapäev ja sobib eriti hästi igasuguseks koristustööks, nii sisemiseks kui ka väliseks. Kirjuta üles kõik, mida ei soovi enam oma ellu ja põleta see nimekiri leegis, olgu siis küünlaleegis või, veel parem, lõkketules. Lõkkele saab anda ka kasutuks muutunud esemelisi annetusi. Tuli võtab su pakutu rõõmuga vastu ja toimetab selle sinna, kuhu vaja – algolemuse puhtasse energiasse tagasi. Iga lõpp teeb ruumi uuele algusele. Muutumine on ainus, mis kindel.

Võta aega ja mine loodusesse. Vaata, kuula, nuusuta ja taju, mis meie ümber toimub – suur ja ilus muutus on toimumas, suur kevad on käes! Hinga sügavalt sisse kevadise energiaga laetud õhku ja lase oma kopsudest välja kogu seisma jäänud energia. Hinga seni, kuni tunned oma rinnas avaruse ja vabaduse tunnet. Lase sellel tundel omale sel muundumisteekonnal teed juhatada ja võta seda kõike kui põnevat seiklust. Vali ise oma emotsioon ja teadvuse tasand. Vali naer, vabadus, rahu, rõõm ja rahulolu. Vali elu, muutumine ja voolamine. Naudi kevadet!

Imelist nädalat!

Allikas: India astroloogia | Planeetide liikumised maikuus ja nende mõjud

ALKEEMIA TAROSKOOP MAIKUUKS | Mida on oodata armastuse, töö ja tervise osas?

Maikuu energiad | On aeg kasutada oma võimeid, vaba tahet ja loomisväge iseenda, inimkonna ja oma planeedi kõrgeimaks hüvanguks

Sodiaagimärgid ja neile vastavad peainglid

Seotud