Nädala energiad 5.-11. veebruaril: käes on vaimse kasvamise ja ärkamise aeg

Sel nädalal liigume üleminekuenergiates. Kuni tuleva nädala neljapäeva (15.02) viimasel tunnil aset leidva Kuuloomise ja Päikesevarjutuseni on avatud soodsad võimalused liikumiseks ühest teadvuse seisundist teise, vahendab Kristallikoda.ee.

Seis soosib vaimset kasvu, ärkamist ja muundumist. Pilt meie sisemise silma ees läheb iga päevaga, lausa iga tunniga, aina selgemaks ja avaramaks. Paljud õhus olnud või kuklas vasardanud küsimused saavad ammendava vastuse ja saabub selgus ka selles osas, mida oma elust minna lasta ja mida tasub veel edasi arendada.

Elu toob nüüd nähtavale kõik selle, mis sind edenemast takistab, et saaksid oma senised mõttemustrid, tõekspidamised ja suhtumised teadvustada ning neist loobuda või need ümber luua. Ammendunud mustritest, uskumustest, olukordadest ja suhetest välja astumine avab võimalused muutuste loomiseks oma ellu. Kujutle, kuidas uss ajab maha oma vana naha, jättes selle vähimagi kahetsuseta selja taha, et uuenenuna edasi liikuda. Just sarnane protsess toimub praegu meie sees.

Selle nädala neljapäev on Kaduneljapäev, mil ebasobivast ja ammendunust loobumine kulgeb eriti soodsalt ja tõhusalt. Seda nii vaimses kui ka materiaalses plaanis, kasuta seda päeva korra loomiseks oma peas, südames, hinges, kodus, töökohal, aga ka näiteks arvutis ja telefonis. Kõik ebasobiv tõuseb pinnale vaid selleks, et saada läbi nähtud, kõrvale heidetud või muundatud. Kui ilmneb sobimatu, siis loob see võimaluse mõelda, kuidas siis sobiks ja mismoodi peaks asjalood olema, et su süda hõiskaks ja hing heliseks. Su Kõrgem Mina annab sulle seeläbi suuniseid oma elu muutmiseks ja uueks loomiseks, et saaksid edeneda oma hingerajal, enesetostuse teel. Pinnale võivad kerkida ka allasurutud tunded, mälestused ja hingehaavad, et saaksid nendega tegeleda, sest oled nüüd valmis neist õppima, need vabastama ning nad selja taha jätma. Selles protsessis võid tunda end väsinu, isegi kurnatuna või lihtsalt vähem teotahtelisena. Luba siis endale puhkust kui seda vajad ja võimalust olla rohkem omaette, et toimuvat endas läbi töötada või lihtsalt vaikust nautida. Talvine kargus ja valge lumi aitavad sellele protsessile omalt poolt kaasa. Samuti saad alati abi loodusest, eriti suurtelt puudelt. Metsas või ka pargis puude vahel kõndimine aitab tuua lõõgastust ja rahu.

Mida enam lased energiatel ilma mõistusega sekkumata lihtsalt voolata, seda kergemalt end tunned. Su süda ja hing oskavad tõe ära tunda ka seal, kus mõistus kahtleb, usalda oma intuitsiooni ja sisetunnet. Usalda oma südant ja lase piirangutel minna. Sea ennast oma elus esikohale, kuula oma hinge juhatust. Sa oled väärt oma unistuste elu. Ole valmis selleks, et võid elus kogeda veel paremat sellest, millest oled osanud unistadagi. Oma siseilma puhastades lood ruumi selle vastuvõtmiseks. Veel sa ei tea, mis see täpselt on, aga usu – see on ettevalmistusi ja ootamist väärt. Vägagi.

Ilusat nädalat!

Allikas: Kuidas näha ja lugeda aurasid? Mida aura värvid inimese kohta näitavad?

Sodiaagi saladused | Need on kolm kõige tugevama intuitsiooniga sodiaagimärki

ALKEEMIA TAROSKOOP VEEBRUARIKS 2018 | Mida on oodata armastuse, töö ja tervise osas?