Nädala energiad 4.-10. detsembril: on vanast loobumise ja lahti laskmise aeg

See nädal toob meile mitmeid vaimseid teste ja kontroll-olukordi, mis peegeldavad meile meie edusamme eneseteadvuse kasvatamises ja toovad välja ka kitsaskohad, mille kallal veel sel aastal tuleks töötada. Kohati võib tunduda, nagu tammuksime paigal või vajuksime koguni vanadesse mustritesse tagasi. Tagasilangus on siiski vaid näiline ja vajalik vaid selleks, et aidata meil endas märgata ja ära muuta viimasedki ennasthävitavad mustrid ja programmid. Aegajalt on lihtsalt vaja katsetada ja järele proovida, mis su kasuks veel (või juba) töötab ja mis enam mitte, vahendab Kristallikoda.ee.

Kahaneva Kuu aeg soosib vananenust loobumist ja lahti laskmist. Oma elus ja iseendas toimuvat kaaludes, uurides ja teadvustades lähtu oma sisemisest tõest. Tee endale selgeks, mis on sinu jaoks elus kõige olulisem ja miks. Mis takistab sind praegusel hetkel, täna, oma tõe ja unistusete kohaselt elamast? Oled sa valmis loobuma praegustest tõekspidamistest ja oma unistusi järgima? Uude kvaliteeti jõudmiseks peab vana surema, korraga nad eksisteerida ei saa.

Oled sa valmis usaldama oma hinge kutset, oma südamehäält ja Suurt Elu? Su hing ja süda teavad kõiki vastuseid, su keha ei valeta sulle kunagi, neid kuulates ja usaldades teed kindlasti õigeid ja edasiviivaid otsuseid. Kui kahtled või oled segaduses, siis pööra tähelepanu sellele, millest lähtuvad sa valikud. Hirm tõmbab su sees kõik kokku, paneb sind tundma end eraldatuna, ahistatuna, kitsikuses olevana ja takistab sul näha võimalusi olukorrast välja tulla või seda muuta. Aga võimalused on alati olemas, ka sel hetkel, kui sa neid ei näe. Niipea kui küsid: “Mida ma saaksin muuta?”, hakkad nägema ka teid ja võimalusi muutumiseks. Lihtsalt alistu ja lase asjadel laheneda.

Nädala lõpus lähevad energiad uuesti liikuma ja üsna hoogsalt. Kõhkluste, kahtlemiste ja kaalumiste läbi välja selgitatud tõed saavad tõstetud oktaavi võrra kõrgematesse loomisenergiatesse ja vastavalt nendele hakkavad toimuma ka muutused ja uuendused meie eludes. Kahtluseloorid hajuvad ja säravad tõed tulevad nähtavale. Saame oma sügavamaid tõdesid näha ja tunda selgemini ja tugevamalt kui kunagi varem ja kõik neist tõdedest lähtuvad ja neile toetuvad plaanid, kavatsused ja tegevused saavad soositud ja toetatud. Samuti saame tugevalt tunnetada sarnaste suundumuste ja hingeplaanidega kaaslaste tuge ja sõlmime neist lähtuvaid uusi suhteid ja tutvusi, millest pikemas perspektiivis mõlemapoolselt palju kasu võib tõusta.

Kõige tähtsam on nüüd jääda endale ja oma südame tunnetusele truuks. Tõsta ausse need tõed ja visioonid, mis su südame ja hinge helisema panevad, su südameruumi rõõmu, valguse, soojuse ja avarusega täidavad ja lase minna kõigel, mis seda ei tee.

Ilusat nädalat!

Allikas: Mustrite muutmise kunsti avastamist väärt sihtpunkt

Iga teekond alaku südamest: usalda oma sisetunnet

25 saatuse reeglit, mille järgimine muudab su elu

Teadvuse tasandite kaart. Kus asud sina?