Nädala energiad 3.-9. detsembril: ees ootavad kaduneljapäev ja kuuloomine

Nädala algus kulgeb kahaneva Kuu ja lõpp kuuloomise energiates. Selle nädala neljapäev, 6. detsember on selle aasta viimane kaduneljapäev ja reedel, 7. detsembril kell 9:23 on tänavu viimane kuuloomine, mil nii Päike kui ka Kuu on Amburi märgis, vahendab Kristallikoda.ee.

Üks tsükkel lõpeb, teine algab. Ja mitte ainult Kuu tsüklid, vaid veel midagi palju suuremat. On aeg märgata, teadvustada ja taibata, läbi näha ja ära tunda. See on sisemise kannapöörde aeg.

Nädala esimese poole energiad soosivad kokkuvõtete tegemist, teadvustamist ja selgusele jõudmist. On hea aeg vaadata tagasi möödunud aastale, loobuda takistavatest ja piiravatest mõtte- ja tundemustritest, suhtumistest, tõekspidamistest, hinnangutest, kasutuks muutunud esemetest, ammendunud suhetest, kõigest üleliigsest, seiskunust ja aegunust, anda kõik endas vabaks.

Kaduneljapäeval on hea kodu ja töökohta koristada, teha lõket või küünlavalgel tulerituaali. See on viimane kaduneljapäev veel aasta kõige pimedamal, kahaneva valguse ajal ja seepärast on igasugune lahti laskmine, vabastamine ja puhtasse algenergiasse tagasisaatmine nüüd topelt tõhusa toimega. Aasta pimedaima perioodi ajal on just Tule energia kõige toetavama ja võimsama väega abiline, mille kaudu puhastada ja vabastada end piiravatest energiatest ja mustritest. Tuli valgustab ja puhastab, toob, soojust ja rahu, aga ka lootust, rõõmu, särtsu ja lusti. Kui võimalik, tee lõket, kui ei, põleta küünlaid, aga ka meeles kujustatav tuli töötab hästi. Jälgi ja imetle leeke ning täna tuld abi eest. Lase lahti kõigest, mis piirab ja võta endasse tule puhas, soe ja rõõmus energia. Saada endast ära kõik, mis ei kuulu sinu juurde, kõik võõrad energiad ja hingeosad, ning kutsu oma energia ja hingeosad ilma pealt enda sisse tagasi. Sinu sisemine tuli lööb sellest heledamalt põlema ja aitab sul järgida oma teed.

Kuuloomine toob pöördelisi avardumisi, valikuvõimalusi, selginemisi ja taipamisi. Nüüd on hea aeg oma saatust vaba tahte abil teadlikult muuta, hakata looma uusi mustreid, jutustama uusi lugusid ja käima uusi radu. Võimalik, et lahendad mõne sind ammu vaevanud mõistatuse ja taipad äkki, mida tegelikult tahad ja otsinud oled. On aeg pöörata olnule selg ja hakata otsustavalt tegutsema ning looma uues suunas. Lihtsalt usalda oma sisetunnet ja hakka liikuma selles suunas, kuhu sind tõeliselt tõmbab. Alustada võid väikestest sammudest, peaasi, et hakkad liikuma. Alusta kasvõi sellest, et hakkad ausalt oma tundeid ja tõekspidamisi väljendama.

On algamas täiesti uued tsüklid. Uued ja senikäimata rajad, mis alles hakkavad lahti rulluma, tõmbavad sind enda poole. See on ühtaegu väga põnev ja ärevust tekitav, natuke kõhe, aga vastupandamatu. Õhus on pinget ja särinat, soov tundmatusse söösta ja turvalisusse jääda on pea võrdse jõuga. Siiski sa tead, et tagasiteed pole ja ühel hetkel sööstad rõõmsa ärevuse ja põnevusega hinges pea ees tundmatutesse lainetesse ning õpid neil surfama. Ainult nii saad sa aimu oma selle aasta jooksul saavutatud meisterlikkuse tasemest.

Neis energiates on tähtis enese eest hästi hoolitseda, olla maandatud, võtta aega iseendaga olemiseks, lõõgastumiseks ja puhkamiseks. Kasuta ka võimalusi koos sõpradega matkata või saunas käia, räägi sellest, mis sul meeles, mida sa tunned ja võid selle Kuuloomise energiates üllatuda, leides ootamatutes paikades ja seltskondades mõttekaaslasi ja sugulashingi. Koos tegutsemine ja jagamine võib viia ootamatute ja vägagi edasiviivate tulemusteni. Hoia jalad maas, selg sirge ja pilk selge, hinga sügavalt sisse ja välja ning lase oma fantaasial ning visioonidel lennata. Koostöös tekivad ja arenevad uskumatud väljavaated ja kõigi asjaosaliste vägi saab hakata avanema ja kasvama. Usu imedesse ja nad juhtuvad.

Imelist nädalat!

Allikas: Emakese Maa meditsiin: mis on maandamine?

NÄDALA TAROSKOOP | Nüüd selginevad segased suhted ja lahenevad keerukad olukorrad

Sina ise oled see, kes “tellib muusika” ja kujundab oma elu olukorrad ning sündmused

Seotud