Nädala energiad 26. veebruar – 4. märts | On aeg asuda endale uusi mustreid looma

See nädal juhatab meid veebruarist märtsikuusse ja kulgeb Täiskuu energiates. Täiskuu on reedel, 2. märtsil kell 2:52 Päikesega Kalade ja Kuuga Neitsi märgis. See Täiskuu toob esile hingesügavustes peituvad varjatud tõed ja aarded ning näitab kätte kõik mustrid, aspektid ja programmid, mis su südant, hinge ja keha enam ei teeni või pole kunagi teeninudki.

Aastakümnete, -sadade ja isegi -tuhandete piiravad mustrid on lahustumas ja lahkumas, et teha ruumi meid paremini teenivate mustrite loomiseks. Selles energiavoos on parem mitte osutada vastupanu, vaid vaadelda endas toimuvat ja lasta minna kõigel, mille aeg on ümber, mis tekitab sisemist disharmooniat ega toida südant ja hinge. Võid tunda end justkui toetuspinnata, juurteta, hulpivana. Kasuta seda olekut puhkamiseks ja lõdvestu selles voos. Vool kannab su just sinna, kuhu vaja. Usalda toimuvat, ära rapsi ega satu paanikasse, see on kõigest mööduv faas. Mida enam lased lahti, seda enam uuendusi saab su ellu tulla.

Reedene Täiskuu aitab jõuda asjade tuumani, toob mõistmisi, uuendusi ja värskendusi ning uusi teadmisi või ideid, mida saame aasta edenedes ellu rakendama hakata. Oluline on kõiges lähtuda oma südame ja hinge tõelistest, sügavaimatest soovidest ja vajadustest. Nii-on-alati-tehtud, nii-on-kombeks ja nii-need-asjad-käivad mustrid enam ei toimi, on aeg hakata looma uusi, südamest lähtuvaid ja hingevajadustega kokku kõlavaid mustreid. Keegi ei saa neid luua sinu eest, ainult sa ise tead, mille järele su hing hüüab, mida su süda igateseb. Teised ei saa sulle luua sinu unistuste elu. Sestap raputa endalt nüüd maha kõik ohvrirollist tulenevad piiravad mustrid ja asu ise oma elu looma ning oma elus toimuva eest vastutama.

Me kõik näeme, teame, oskame ja suudame. Igaüks meist on võimas looja ja tulnud siia ellu täiel rinnal elama ja looma. Võta vastu ainult see, mis su hinges vastu heliseb, muul lase lihtsalt minna, ilma hinnangut andmata. Keskendu vaid sellele, mis toidab su hinge, südant ja keha ning sa saad näha, kuida see kasvama hakkab. Selle nädala energiad soosivad igati tervenemist, selginemist, otsusele jõudmist ja selgelt taipamist.

Imelist nädalat!

Allikas: NÄDALA TAROSKOOP | Täiskuu periood toob pinnale vastakad tunded ja segased emotsioonid

HORRORSKOOP ehk kõikide tähemärkide pahupool: kas sa oled ahne Jäär, jõhkardlik Lõvi või edev Kaalud?

5 märki, mis näitavad, et sul võib olla vaimne võime, millest sa ise teadlik ei ole

Seotud