Nädala energiad 24.-30. detsembril: kulgeme täiskuu järellainetuses ja pööripäeval avanenud muutuste energiates

Vanad raamid lagunevad ja hajuvad, tekib ruumi ja avarust, avanevad võimalused uute mustrite loomiseks. Aasta lõpu energiad soosivad kokkuvõtete ja järelduste tegemist, teadvustamist, selginemist, lahti laskmist, vaikselt ja rahulikult eneses olemist ja tunnetamist ning enese väärtustamist, vahendab Kristallikoda.ee.

On aeg lasta minna kõigel, mis riivab su hinge vabaduse tunnet ega tundu enam edasiviivana. Praegu pole aeg juurelda ega lahti mõtestada, vaid kuulata oma südant ja sisehäält. Tuntud ja tuttavad mustrid ja raamid ei ole enam ei toetavad ega mugavad, ka ei vii need enam edasi. Jõudude vahekorrad nähtamatuses on muutunud ja vanadele radadele ega toimimise viisidesse pole tagasiteed. Polegi enam kuhugi naasta, kõik, mis meil on, on praegune hetk. Ole selles hetkes kogu oma olemusega, igaveses siin-ja-praegu olemises, ainsas, mis on. Ei ole enam teed meie taga, on ainult praegu, tee meie ees hakkab ennast looma vastavalt meie mõtetele, tahtele ja tegudele. Seega, ole tänulik kõige eest, mis sul on praegu, vaatle iseend, oma elu ja olemist ja märka, kui palju sul on, mille eest tänulik olla ja mille üle rõõmustada.

Oleme otsustaval üleminekul puudusteadvusest küllusteadvusesse. See on kollektiivne kvalitatiivne teadvuse taseme muutus, milleks oleme nüüd valmis ja mille me ise loome vastavalt universumi üldistele arengu seaduspärasustele. Meie mõtted loovad maailma, seepärast on eriti oluline jälgida, kus viibivad ja mida loovad su mõtted. Millest sa mõtled, seda sa lood ja seda sa väestad. Seepärast on oluline loobuda protestist, õiguse nõudmisest, kriitikast ja rahulolematusest ning pöörata tähelepanu üksnes sellele, mida soovid jäävat, kasvavat ja ilmuvat.

Mõtete ja tunnete kvaliteet on nüüd olulisema tähtsusega, kui iial varem. On oluline kuulata oma südame ja hinge sõnumeid, mida vahendab sulle su keha. Sa ei saa enam teha midagi oma südame ja hinge nõusolekuta, su keha annab sulle otsekohe märku kõigist eksimustest iseenda tõelise olemuse ja hingetee vastu. Samuti annab su keha sulle teada sellest, kui oled iseenda ja oma kõrgema hüvega harmoonias. Kergus, selgus ja helgus täidavad su, kui oled liikumas õiges suunas. Juhindu sellest tundest, see juhib sind targemini kui mõistus.

Jäta kõik muu, kus see ja teine ja lihtsalt armasta ennast ja oma elu. Täna valikut tegemata ja hinnanguid andmata kõiki oma eelkäijaid, ka neid, kellega sul on olnud keerulised ja rasked suhted ja kogemused. Sinu eelkäijad on elanud nii nagu oskasid, just nagu sinagi.

Teadvusta ja jäta seljataha olnu, läbielatud emotsioonid, rasked ja valusad tunded ja haavumised. Mis oli, see on olnud ja on aeg sellega rahu teha. Teadvusta ja lase lahti. Tõsta pea, aja selg sirgu, hinga sügavalt sisse ja välja, suuna pilk tuleviku poole ja lase minna kõigel, mis olnud. Sinna, kuhu oleme teel, pole olnut vaja enam kaasa võtta. Edasi saame liikuda vaid kerge pagasiga ja usaldades, et elu varustab sind kõigega, mida vajad.

Meie ees on avanemas nii palju uusi võimalusi, millest meie mõistus ei tea veel suurt midagi, aga süda ja hing teavad neid alati igatseda. Sestap usalda nüüd oma intuitsiooni ja lase elul end kanda, sest elu valib alati vabaduse ja armastuse suunas voolata. Tee seda, mida tehes sa tunned end hästi. Muul ei ole mõtet.

Aasta viimased päevad kuulugu rahule, armastusele ja elust rõõmu tundmisele. Veeda see nädal naeratades. Naerata iseenda peegelpildile, naerata oma lähedastele, naerata sissepoole ja väljapoole ja lase paista elamise naudingul. Naeratus ei maksa midagi, aga tähendab ja võib muuta palju. Kergust, helgust ja selgust aasta viimastesse päevadesse!

Imelist nädalat!

Allikas: NÄDALA TAROSKOOP | Põhirõhk on suhtlemisel ja suhetel – esile kerkivad nii pinged kui armastavad tunded

SUUR 2019 AASTA INDIA HOROSKOOP | Mis ootab saabuval aastal ees Kaksikute kuumärki?

SUUR 2019 AASTA HOROSKOOP: Mis ootab saabuval aastal ees Jäära?

SUUR 2019 AASTA INDIA HOROSKOOP | Mis ootab saabuval aastal ees Sõnni kuumärki?

Seotud