Nädala energiad 23.-29. aprillil: on aeg läbimurdeks nii isiklikus kui ka ühiskondlikus plaanis

Juba ongi käes aprilli viimane nädal ja see kulgeb läheneva intensiivse Täiskuu energiates. Täpne Täiskuu on küll alles järgmise nädala esmaspäeva, 30. aprilli öösel, aga selle mõju tunneme juba nädal aega ette. See on nädal, mis paneb meid sisemiselt proovile. Kõik, mis on sinu loova jõu ja hingeteega vastuolus, annab endast märku sisemise survena, vahendab Kristallikoda.ee.

Mida sa teha tahaksid, aga ei tee? Mida sa oled jätnud ütlemata, väljendamata? Miski on puudu, jäänud loomata ja see puudumine ei lase hingel rahus olla. Vibratsioon tõuseb ja see teeb meid aina tundlikumaks. Sisemine hääl ja intuitsioon annavad endast aina valjuhäälsemalt märku, neist ei õnnestu enam mööda vaadata. Vaata enda sisse: kus on veel seisvat energiat ja inertsist käima jäänud mustreid või programme? Mida sa pole veel teadvustanud? Mis vajab veel puhastamist ja millest on veel vaja loobuda? Võibolla tuleb sul nüüd omaks võtta või tunnistada mõningaid raskeid tõdesid või pidada sügavalt puudutavaid vestlusi. Lõputute kompromisside aeg rahu saavutamiseks iseenda arvelt on lõppenud.

Kuristiku ületamine olemasoleva ja puuduoleva vahel nõuab eneseületamist, aga panused, mis mängus, on seda väärt. Nüüd tehtud valikutel on kaugeleulatuvad tagajärjed. See on suurepärane võimalus läbimurdeks nii isiklikus kui ka ühiskondlikus plaanis, kuid see saab toimuda vaid siis, kui loobud otsustavalt kõigest, mis sinu heaks enam ei tööta.

Nüüd tulevad meile appi varjatud sisemised ressursid, uinuvad anded ja võimed, Kõrgem Mina, Loojaolemus ning Vaimsed Teejuhid. Sinu sees on kõik vajalik olemas. On aeg olla enda vastu radikaalselt aus, teadvustada muutumise vajadus ja teha kannapööre. Too oma tähelepanu väljastpoolt sissepoole ja tegele sel nädalal eneses toimuvaga. Suured muutused saavad alguse sinu teadvusest. Ainult südamega näed selgelt, seepärast kasuta oma südant nüüd indikaatorina. Kõik, mis südamele raske tundub, peab lahkuma. Kui süda heliseb, siis liigud õiges suunas. Muutuste tegemiseks ja tuleviku projekteerimiseks pole tarvis kasutada jõudu, vaid oma sisemist väge. Sinu vägi asub südames. Seepärast mine nüüd iseenda sisse, sügavale oma südame ruumi. Süda on tark ja teab, mida sa vajad. Lase oma mõtted ja loovus valla läbi südame.

See on suurepärane võimalus fööniksina tuhast tõusta ja lennata edasi targema, kogenuma ja kirkamana kui eales varem. See on suurepärane ettevalmistus kõigele sellele, mis meid maikuus ees ootab. Seda on palju, muutused jätkuvad ja need on igati edasiviivad.

Imelist nädalat!

Allikas: NÄDALA TAROSKOOP | Toimumas on kiired arengud, mis võivad mõjutada sinu enesetunnet ja emotsioone

Võimas spirituaalne transformatsioon: 7 tunnust, et sa võid kogeda hinge pimedat ööd

Vaimsus igapäevaelus: sünkroonsused

Teadjanaine Mai-Agate Väljataga: vaimne ärkamine on see, et saad teada, kes sa tegelikult oled

Reaalsus on meie mõtete konstruktsioon

Seotud