Nädala energiad 22.-28. jaanuaril | Kõik muutub vastavalt sinu “tellimusele”

See nädal kulgeb kasvava Kuu energiates. Nüüd tuleb silmad ja kõrvad lahti ning “tundlad” püsti hoida, sest infot ja uusi ideid tuleb tohutus koguses ja kiirusega, võta ainult vastu. Kõik muutub vastavalt su enda tellimustele, vahendab Kristallikoda.ee.

Mõned tellimused on tehtud juba üsna ammu, oled jõudnud need juba äragi unustada, ent jätkusuutliku ja ajaproovile vastu pidanuna hakkavad need nüüd üksteise järel täituma. Muutuma hakkab nii isiklik kui ka kollektiivne elu ja need on konstruktiivsed ja edasiviivad muutused, kuigi esialgu võivad pigem kaosena tunduda. Usalda nüüd oma intuitsiooni, “kõhutunnet” ja südame häält, sest need on muutuste teel su usaldusväärseimad teejuhid.

Nädala keskpaik toob uusi teadmisi ja taipamisi, mis aitavad sul kurssi muuta ja vanu sidemeid katkestada. Ka vanu mustreid kerkib esile, teadvusta need, tunne nad ära ja muuda oma suhtumist ning reaktsiooni. Muutumise eel ilmutavad end ka hirmud. Võta oma hirmud vastu, teadvusta ja too nad oma südame armastavasse ruumi, et nad saaksid seal lahustuda ja sinust lahkuda. Jälgi, et sinu mõtted ja sõnad oleksid kantud armastusest. Kuigi nähtamatuses, sinu sees, toimuvad hoogsad muutused, püüa oma elutempo hoida rahulikuna, aeglusta, mediteeri, puhka, võta üks päev korraga. Me liigume kõrgematesse sagedustesse ja mis pole uuega kooskõlas, see laguneb, tekitades hirmul põhinevaid reaktsioone. Oma keskme rahu tunnetamine aitab säilitada keskendumisvõime ja selguse.

Võta aeg maha, tunneta oma Teed. Sinu sees on alati rahulik oaas ümbritseva kaose keskel, kus saad puhata, oma südames. Tee valikuid vastavalt oma südame ja hinge tunnetusele. Kergus, rõõm, avarus, vabadus ja armastus on tunded, mis tähistavad radasid, mida meil on nüüd aeg ja võimalus valida. Ei ole olemas liiga suuri ega võimatuid unistusi. Küsi julgelt ja Universum hakkab sulle pakkuma võimalusi ja viise oma elu muutmiseks ja unistuste täitumiseks.

Imelist nädalat!

Allikas: NÄDALA TAROSKOOP | Käi oma rada ja ära lase väikestel takistustel end eksitada

Raha ja vaimsus | Mida tähendab see, kui leiad maast raha?

Mis kell sa sündisid? Vaata, kuidas see sinu elu mõjutab!

Viis tehnikat, kuidas kaitsta end negatiivse energia ja pahasoovlike inimeste eest