Nädala energiad 20.-26. novembril | Toimuvad hüppelised muutused meie vaimses sfääris

Möödunud laupäevane Kuuloomine tõi endaga järjekordse nihke meie universaalses ühisteadvuses ja avas tee suure hulga valguse sissevoolule. Meie kasutada on nüüd oluliselt rohkem armastuse, valguse ja vabaduse energiaid ning meil on võimalus need energiaid oma ellu integreerida ja neid iseenda ning üldiseks hüvanguks kasutama õppida, vahendab Kristallikoda.ee.

Meie vaimne ruum ja sisekosmos on taas kord avardunud ja valgustunud ning see protsess jatkub ka edaspidi. Meile avanevad uued võimalused ja arusaamad. Avastame jõudsalt oma tõelist vaimset olemust ja võimeid. Samal ajal jätkub endiselt intensiivselt ka aegunud energiate, mustrite ja programmide ilmsiks tulek ja lahkumine. Lase rahulikult ilmneda ebakõladel ja kitsaskohtadel, teadvusta, vaatle ja lase vabaks. Kasuta oma südame valgust oma sisemiste ebakõlade valgustamiseks ja puhastamiseks. Selleks lihtsalt teadvusta ebakõla või mistahes sobimatu tunne-olukord-muster endas ja võta see oma südamest lähtuvasse armastuse ja valguse ruumi ning hoia seal seni, kuni valgus on ebakõla tervendanud, lahustanud ja harmooniaks muutnud. Sa tunned muutust oma südamega.

Hüppelised muutused vaimses sfääris ei jäta puudutamata ka meie füüsilisi kehasid. Nüüd on oluline hoolitseda oma keha eest: puhata ja magada niipalju kui võimalik ja vajalik, juua rohkem puhast vett, viibida võimalikult palju looduses, soovitavalt veekogude, suurte puude ja suurte kivide läheduses, hoida oma keha maandatuna. Sisemine areng on praegu intensiivne, väline, nähtav pilt võib sisemisest tunduvalt erineda. Nii sa ise kui ka inimesed su ümber võivad tunduda uimaste ja äraolevatena, väsida rutem, kohati tunduda ebaadekvaatsetena. See kõik on mööduv.

Meil on käsil suur üleminek Uue Ajastu valgus-energiatesse ja meie materiaalne keha ei jõua lihtsalt vaimsele nii ruttu järele. Ära sunni end midagi tegema, on täiesti “normaalne” kui soovid lihtsalt olla. Ideaalne on, kui suudad ka mõtlemisega pausi pidada. Kui olemine muutub raskeks, siis küsi endalt, millest kinni hoidmisele sa praegu oma jõudu kulutad. Täiesti turvaline on lahti lasta kõigest, vahet tegemata. Seda, mis endiselt teenib sind ja su kõrgemat hüve, pole sul vaja jõudu ega tahet kasutades kinni hoida, see on nagunii sinuga energeetiliselt seotud ja jääb sinuga ka siis, kui kõik lahti lased ja vabaks annad. Küll aga saavad üleüldise vabakslaskmise käigus lahkuda ja vabaneda need energiad, mida sa enam ei vaja. Seega – lõdvestu!

Mitu korda päevas on hea teha sügavaid sisse ja välja hingamisi, ikka vähemalt 3 korda järjest. Välja hingates lase kogu keha lõdvaks, õlad alla, käed rippu, näolihased vabaks, õhk häälekalt ohkega välja. Selle lihtsa võttega saame endast vabastada suure hulga pinnale tõusnud pingeid ja ventileerida oma kopse. Juba kolmest sisse-välja hingamisest piisab teadvustasandi muutmiseks ja lõõgastumiseks.

Veel kuu aega lähevad päevad lühemaks ja pimedust me ümber on rohkem, aga meie südamed on täis valgust. Lase armastus ja valgus sisse ja täida end nendega, viimse keharakuni. Hoia oma sisemine tuli ja südamevalgus heledana põlemas, jaga ja kiirga armastust ja valgust. Millest võidad sina, sellest võidame me kõik. Hoiame Valguse võrgustiku heledalt säramas ja kus mujal paistaks see kaunima ja sädelevamana kui just pimeduse taustal.

Imelist nädalat!

Allikas: NÄDALA TAROSKOOP | On aeg tõele näkku vaadata ja vabaneda kõigest valest, mis sinu elus on

6 vaimset teejuhti, kes saadavad sind läbi elu

Maagiline randmepael: punane lõng pakub kaitset ja toob tervist

Viis kristalli, mis toovad emotsionaalset ja hingelist tervendust

Astroloogiline sobivus: millise sodiaagimärgi esindajast peaksid kohe heaga eemale hoidma?

Sodiaagimärgid ja suhted: kuidas sa kohtled oma endist kallimat?