Nädala energiad 2.-8. aprillil: nüüd tehtud otsused saavad aluseks järgnevate aastate arengusuundadele

Nädal kulgeb Täiskuu järgsetes selginemise meeleoludes. Tunneme oma kehas ja meeles toimunud muutusi. Elu hakkab meile nüüd avama vaateid ja taipamisi, mis suunas peaksime liikuma ja kes me oma täispotentsiaali kohaselt tegelikult oleme. Tunneme üheaegselt nii millegi suure lahkumist, kui ka sisemist avardumist ja teotahte ning motivatsiooni kasvu. Hoia nüüd silmad ja kõrvad lahti ning intuitsioonikanalid valla, sest õhus on palju uusi võimalusi, mida saad hoomata vaid aegunud piirangutel minna lastes.

Meil on võimalus hakata looma midagi täiesti uut ja seninägematut. Õhus on ohtrasti murrangulisi ideid, mis ootavad teostamist. Kuna ees ootav on täiesti tundmatu ega ühti kuidagi seni kogetud seaduspärasuste ja harjumuslike mustritega, siis võib olukord tunduda isegi identiteedikriisina. Sa lihtsalt ei saa enam aru, kes sa õieti oled ja mida sa siin teed või tegema peaksid. See on nii sellepärast, et vanad mustrid enam ei tööta, neile ei saa enam toetuda. Nüüd on oma südame ja hinge sügavustes vaja luua uued, edasiviivad mustrid, mis kannavad sulle eluks vajalikke väärtusi ning aitavad teostada su sügavamaid plaane ja unistusi.

Kuigi võib tunduda, et sa ei tea, mida teha või kuidas edasi minna, siis tegelikult on need teadmised sinus siiski olemas. Need on lihtsalt oodanud oma aega passiivses olekus. Vaata sügavale endasse, vaigista mõistus ja lülita süda sisse. Sa tead, kes sa oled ja mida sa tahad. Sa tead, et sa oskad ja suudad. On aeg vastu võtta põhimõttelisi otsuseid ja teha kannapöördeid. Nüüd on pidevalt vaja tunnetada ja valida. Iga päev, iga hetk. Harju sellega. Niipea, kui ilmneb ebasobiv, piirang või programm, teadvusta selle olemasolu ja vali vastupidine, edasiviiv ja loomisele suunatud mõte ja arengutee. Nii tehes hakkad peagi tunnetama oma jalge all uut pinnast ja tee su ees rullub lahti, kuigi sa veel ei näe, kuhu see täpselt viib.

Vaata sinnapoole, kuhu elu sind juhib, tunneta oma südamega ja sa ei eksi. Elu avab sulle vaid neid uksi, mis viivad sulle sobivas suunas. Suletud uksed jäägu suletuks, sinna sa ei peagi minema. Nüüd tehtud otsused ja võetud suunad saavad aluseks järgnevate aastate arengusuundadele. Seepärast vali hoolikalt ja kuula oma südant ning hinge, et luua omale elu, mis on kooskõlas su hingetee ja südame kutsega.

Väljenda oma sügavalt tunnetatud tõdesid, arvamusi ja soove ka teistele. See on tähtis, sest saame üksteist palju ja suuresti selles ühises loomingus toetada, julgustada ja täiendada. Kuigi valikud ja muutused saab igaüks endas teha vaid ise, siis edasi viivad meid vaid südamega läbitunnetatud rajad, mis toetudes isiklikku ja üldist kõrgemat hüve teenivatele põhiväärtustele, lõimuvad teiste samasuunaliste ja sarnast sihti omavatega. Nii loome me igaüks endas ja kõik koos uue ajastu reaalsuse struktuuri.

Imelist nädalat!

Allikas: NÄDALA TAROSKOOP | Sel nädalal laabub hästi kõik elu maise poolega seonduv – töö, õpingud ja rahaasjad

Nõid Anete kirjanurk. Kuidas murda suhtemustreid?

8 viisi, kuidas sinu sisetunne ehk intuitsioon endast märku annab

10 lihtsat viisi igapäevaseks teadveloleku harjutamiseks

Seotud