Nädala energiad 19.-25. novembril: õhus on vabaduseiha, rahutust ja vastuolusid

Nädal kulgeb täiskuu energiates ja muutuste tuultes. Neljapäeval, 22. novembril siirdub Päike Skorpionist Amburi märki. See toob endaga tähelepanu siirdumise sisemistest sügavustest ideede maailma kõrgetesse avarustesse. Reedel, 23. novembril kell 7.36 on Täiskuu Päikesega Amburi ja Kuuga Kaksikute märgis. Õhus on vabaduseiha, rahutust ja vastuolusid. Kohati võib olla raske hoomata kaugemat perspektiivi, kuid see-eest on lihtsam püsida hetkes ja tegeleda sellega, mida on vaja ja saab teha just praegu. Ja siis jälle vastupidi, mis võib tekitada üksjagu segadust. Selliseid ümberlülitusi võime kogeda isegi mitu korda päevas. Tõenäolised on uute väljavaadete avanemised ja ootamatud taipamised, vahendab Kristallikoda.ee.

Samal ajal kui harjumuspärane tundub laiali lagunevat, avanevad uued suure loomingulise potentsiaaliga võimalused. See meenutab hetke, mil kunstnik seisab tühja valge lõuendi ees enne esimest pintslitõmmet. Ideed on õhus, vaim on valmis ja kohe-kohe süütab inspiratsioonisäde loomingulise leegi ning esimesest pintslitõmbest algab põnev ja otsinguterikas loomisprotsess.

Novembri täiskuuenergiad toovad selgust pikka aega vindunud teemadesse ja aitavad neil lahenema hakata. Sumbumise ja väljapääsmatuse tunne võib asenduda võimaluste ja informatsiooni paljususega, milles võib isegi olla raske orienteeruda. Pole välistatud ka tagasilöögid ja soov põgeneda ning pöörduda tagasi sissekäidud radadele, ometi pole vanadesse mustritesse enam võimalik jääda.

Hing ihkab täiel rinnal vaba värsket õhku hingata, seepärast aita end kas või sellega, et kasutad sel nädalal iga võimalust viibida looduses, mere ääres, metsas, matkarajal või pargis. Pööra tähelepanu oma hingamisele, siruta selgroogu, täida kopsud täies mahus ja hinga need hoogsalt ka täiesti tühjaks. Nii ventileerid oma kopse ja tood kehasse ja meelde värsket energiat, ühtlasi aitab teadlik hingamine ka keskenduda ja vältida ülemõtlemist.

Oluline on ka ruumide õhutamine. Samuti tasub keset elu ja tunnete möllu iga päev kasvõi pooleks tunniks aeg lihtsalt maha võtta ja keskenduda iseenda kuulamisele. Kindlasti tulevad kasuks kõik kehalised praktikad, olgu selleks siis jalutamine, jooksmine, tants või mis tahes muu liikumise viis. Täiskuu rahutus energias aitab tasakaalu säilitada ka jooga ja mediteerimine.

Kaugeleulatuvate otsuste langetamisega võiks siiski veel oodata, sest kogu vajalik info pole veel kohal ja täiskuu energiates on oht olla liialt emotsionaalne ja mitte kuigi erapooletu. Tähtis on teadlikult püsida vaatleja positsioonil. Hea aeg on alustada väikeste sammude astumist oma unistuste täitumise suunas. Oluline on mitte jääda kinni mõttetasandisse, vaid alustada tegutsemist. Kui mõtted ja emotsioonid üle pea kokku löövad, ongi õige aeg tulla peast ära kehasse, lülitada mõtted välja, hingata ja minna õue liikuma, kas või jalutama. Mida enam suudad lõdvestuda, seda paremini liiguvad kõik energiad sinus. Lase lahti kõigest, mis meelde ilmub. Selgus saabub omal ajal ja viisil. Lase vabaks ja usalda kulgu.

Imelist nädalat!

Allikas: NÄDALA TAROSKOOP | Unistused saavad täituda vaid siis, kui julged oma hirmud ületada

6 MAAGILIST NIPPI kuuelt tuntud Eesti nõialt ja teadjalt

Taimede maagilised omadused: millised taimed toovad õnne ja millistest tasub hoiduda?

Šamaan Anu väekas rituaal soovide täitumiseks

Seotud