Nädala energiad 19.-25. märtsil: illusioonid hajuvad ja toimub harjumine uue sagedusega

Sel nädalal koguvad hoogu möödunud laupäevase Kuuloomisega alguse saanud suured muutused, mis hõlmavad nii nähtamatut kui ka nähtavat maailma. Kuuloomine andis võimaluse oma sagedust hüppeliselt tõsta ja paljud meist seda ka tegid. Nüüd näeme maailma justkui uute silmadega, vahendab Kristallikoda.ee.

Hulk illusioone on hajunud. Äkitselt on pilt palju selgem ja avaram kui varem. Selgelt on eristatav vahe vana maailmapildi, millest oled nüüd jäädavalt lahkunud, ja uue maailmapildi vahel, mis on südamega selgelt tunnetatav, aga mõistusega veel mitte nii väga. Vanast õnnestub väga vähe uude kaasa võtta. Kes seda üritab, kogeb oma teel tõkkeid ja takistusi. Elu näitab, et vanade harjumuspäraste võtete ja suhtumistega edasi minna ei saa.

Kuigi jõudu ja tegutsemise tahet on nüüd rohkesti, tasub edasisi samme planeerides olla tähelepanelik ja mitte üritada kinnistest ustest või seinadest läbi murda. Iga takistus ja tõrge suunab sind su hingerajal edasiviivamate ja harmoonilisemate lahendusteni. Tõkete ilmnedes tee taotlus lasta kõigel aegunul minna ja vastu võtta sind paremini teeniv ja edasiviivam muster. Mõistusega kontrolli all hoida neid protsese ei õnnestu, nii et lase end lõdvaks ja usalda kulgu. Kõik toimub sinu parimaks hüvanguks, loobu igasugusest vastupanust ja ole valmis vastu võtma uusi seninägematuid võimalusi, millest sul seni veel aimugi ei ole. Kiirustada pole mõtet. Võta aeg maha, vaata enese sisse ja oota ära hetk, mil on jälle võimalik vabalt ja jõudu kasutamata liikvele minna. Usalda nüüd oma südant ja sisetunnet, nad ei valeta sulle kunagi. Lase teel enese ees lahti rulluda.

On oluline mõelda ning tegutseda oma hinge ja südamega kooskõlas. Oleme loomas uut maailma, iga mõte, soov, unistus ja taotlus loeb. See, millesse sa usud, kasvab. Oleme jõudsalt lähenemas oma täispotentsiaali saavutamisele. Oleme läbi teinud suured muutused ka raku ja DNA tasandil, need hakkavad end nüüd igapäevaelus ilmutama. Sellest tulenevalt võid tunda end väsinuna või kogeda veidraid ja seletamatuid aistinguid. Luba endale puhkust alati, kui seda vajad ja lase protsessidel endas toimuda. Võta vastu kogu info ja aistingud, mida koged, pole vaja neid hakata mõistusega lahti mõtestama. Selgus saabub omal ajal. Peagi harjume oma uute sageduste ja aistingutega ning õpime neid kasutama. Kuna meie võimuses on nüüd rohkem kui varem, siis tasub olla tähelepanelik oma mõtete suhtes. Kuhu suunad oma mõtteenergia, seda sa toidad ja seda sa kasvatad. Jälgi, et kasvataksid järjekindlalt sobivat ja soovitavat ega läheks kaasa protesti, võitluse, vastumeelsuse ega muude disharmooniliste võngetega. Nagu sa otsustad, nii on ja saab olema. Kuna sul on olemas vaba tahe ja võimalus igal hetkel oma mõtteid ja suhtumisi muuta, siis kasuta seda mõtteväge nüüd iseend ja üldist kõrgemat hüve teenivate mustrite toitmiseks ja edendamiseks.

Selle nädal tähtsaim sündmus aga on Kevadine Pööripäev. Teisipäeval, 20. märtsil kell 18:15 siirdub Päike Kaladest Jäära märki ja algab Kevad. See on ühtlasi ka uue astroloogilise aasta algus ja toob kaas rõõmsa värske energiapuhangu ning lisab tublisti optimismi, idealismi ja impulsiivset tegutsemistahet. Jäär on sodiaagiringi “pesamuna”, puhas ja naiivne lapsuke, kes ei tea maailmast midagi ja näeb seda kui puhast lehte, millele veel keegi pole jõudnud ühtegi lille ega liblikat joonistada. Ja just see annabki võimaluse hakata seda uut ja puhast ise omale meelepäraselt kujundama, rõõmu ja puhta südamega. Pööripäeval on päev ja öö täpselt ühepikkused ja nüüd lähevad päevad iga päevaga jõudsalt pikemaks. Valget aega on nüüd rohkem kui pimedat. Õhk on juba paksult kevadet täis. Kasuta kindlasti igat võimalust viibida värkes õhus, looduses. Enne pungade puhkemist on suured puud ja suured kivid looduses kõige vägevamad tegelased, kelle poole toe ja teadmiste saamiseks pöörduda. Mine loodusesse ja ava oma süda pärani valla vastu võtma kõike värsket ja uut, mida kevadel on sulle pakkuda, ja tänavu on seda tõesti palju.

Imelist nädalat!

Allikas: Täna algab kevad: pööripäev toob kaasa uue energia ja väe!

NÄDALA TAROSKOOP | Koos kevadise pööripäeva saabumisega asuvad võimust võtma uued energiad

Seotud