Nädala energiad 18.- 24. juunil: käes on salapärane ja maagiline pööripäeva aeg

Selle nädala tähtsündmuseks on mõistagi suvine pööripäev neljapäeval 21. juunil. Sel päeval kell 13:07 algab astronoomiline Suvi ja Päike siirdub Vähi märki. Selle nädala neljapäeval, reedel ja laupäeval on aasta pikimad päevad ja lühimad ööd. Pühapäev on juba minuti võrra lühem kui laupäev ja hakkame kesköövalgusest vaikse sammuga liikuma augustikuu sumedate tähiste ööde ja tähesadude suunas, vahendab Kristallikoda.ee.

Suvise pööripäeva aeg on salapärane ja maagiline, seda on teadnud ja kasutanud juba meie esivanemad ning seda suure potentsiaaliga aega saame meiegi oma elude edendamiseks edukalt kasutada. Sel nädalal on oluline olla võimalikult palju värskes õhus, looduses, kontaktis maa ja õhu, tule ja veega. Käi paljajalu, võta aega maa pinnal lamamiseks ja maa tunnetamiseks. Hinga täiel rinnal sisse suve magusaid lõhnu, lase tuulel end paitada ja puhastada, uju soojas mere-, jõe-, järve – või tiigivees. Loo ühendus tulega läbi päikese ja pööripäeva- või jaanitule. Hoolitse enese eest ja luba endal nautida, puhata ja mängida.

Nähtamatuses on toimumas nii palju, et mõistusega me seda kõike hallata ega mõista hetkel ei suuda ja pole vajagi. Lase oma pea mõtetest tühjaks ja veeda võimalikult palju aega lihtsalt olles. Tunneta, hinga, vaata niisama pilvi ja loojuvat päikest, lase mõistus puhkama. Kuula oma südant ja hinge. Unusta takistused ja keskendu sellele, kuidas su süda soovib end tunda.

Unista, sest ilma unistusteta pole progressi, arengut ega edasiminekut. Ilma unistusteta ei saa toimuda ühtki kvalitatiivset hüpet, aga just sellist hüpet oleme kõik koos ja igaüks eraldi sooritamas. See hüpe viib meid vanast reaalsusest uude, kuna aga toimub korraga nii palju ja suuri asju, siis tundub meile paradoksaalsel kombel justkui oleks kõik seiskunud ja mitte midagi ei toimuks. Tunne on nagu liiguksime väga suurel kiirusel mitmes suunas korraga ja just seepärast on parim viis sellest etapist läbi tulla lihtsalt olles, loobudes vastupanust ja püsides iseenda südame keskmes. On vaja oma südames hoida unistust, armastust ja harmooniat, kõike, mida soovid oma elus säilitada ja kasvatada. On vaja hoida südames ja sisemise silma ees sihti, kuhu suunduda. Kuidas sinna jõuda, see ilmutab end ajapikku samm-sammult. Teel oma südameteega ja hingesihiga sobiva elu loomise poole on vaja ära tunda, teadvustada ja tervendada piiravaid mustreid ja tõekspidamisi, ennasthävitavaid harjumusi ja mõttemalle ning sügavaid hingehaavu. Kui need end ilmutavad, siis teadvusta nad ja vaatle neid erapooletult, võta need omaks, sellega annad endale võimaluse tervenemiseks. Igasugune muutus ja tervenemine algab teadvustamisest. Teadvuse valgus on jumalik valgus ja ravib eranditult kõike. Terveneda ei saa vaid see, mida ei teadvustata, ei võeta omaks. Seega võta kõik omaks ja lase kõik lahti ning usalda universumi kulgu ning kosmilist ajastust, anna endast parim oma südame sügavaima tõe kohaselt ja kõik laabub sinu ja üldiseks parimaks, kõrgeimaks hüvanguks.

Jää kindlaks oma sisetundele, sügavamatele väärtustele, kaugemale visioonile (tundugu see kuitahes utoopiline), unistustele, sellele, milleta sa tõepoolest elada ei saa ega taha. Lase minna raskust tekitaval, takistaval, piiraval ja anna nõusoleks vastu võtta täiesti uutel alustel toimiva ja sind igati toetava elu mustrid, need lood sa ise. Vali ja tegutse julgelt ning Elu avab sulle just nii avaraid võimalusi, kui suurelt oled julgenud unistada ja tellida. Hoia end avatuna imedele ja nad juhtuvad.

Edukat pöörinädalat!

Allikas: ALKEEMIA TAROSKOOP | Suvise pööripäeva nädal toob kaasa murranguid mõtte- ja tundemaailmas

Vaata järgi, milline on sinu sünnikuupäeva õnnekristall!

Missuguses sõrmes peab sõrmuseid kandma?

Seotud

5 praktilist nippi kuidas meeleolu tõsta

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.