Nädala energiad 17.-23. detsembril | Ees on ootamas täiskuuaeg ja talvine pööripäev

Nädal kulgeb läheneva pööripäeva ja täiskuu energiates. Meil tähistab talvine pööripäev aega, mil päev on aasta lühim ja öö pikim. Paar päev enne pööripäeva Päikese kulg peatub, päeva ega öö pikkus ei muutu, see aeg algab selle nädala neljapäeval ja kestab pühapäevani, vahendab Kristallikoda.ee.

Tuleval esmaspäeval, jõululaupäeval, on päev juba minuti võrra pikem, kui enne pööripäeva ja Päike hakkab sealt alates iga päev taas minuti – paari haaval pikemaks minema ning ööd selle võrra lühemaks.

Selle nädala suursündmus leiab aga aset laupäeval, 22. detsembril. Laupäeval on talvine pööripäev, öösel kell 0:22 algab talv ja Päike siirdub Amburist Kaljukitse märki. Sama päeva õhtul kell 19:46 on täiskuu Päikesega Kaljukitse ja Kuuga Vähi märgis. Selline seis toob kaasa tuntavad energeetilise muutused ja tajude avarumise.

Kuna Kuu on oma kodumärgis, Vähis, on oodata emotsionaalset ja loomingulist täiskuuaega. Päike, elu andja, on Kaljukitse märgis, mida peetakse sodiaagiringis isa-energia kandjaks ja väravaks, mille kaudu hinged maailmast lahkuvad ja Kuu, kui Päikesevalguse vastuvõtja ja peegeldaja, on Vähis, mida peetakse emaduse energiate kandjaks ning väravaks, mille kaudu hinged siia maailma tulevad. Seega võimaluste väravad on mõlemas suunas avali valla ning isa ja ema on meiega ja toetavad meid, kui me neist läbi astume. See on otsustav samm oma hinge kutsumuse suunas. On hea aeg kuulata oma hinge ja keha sõnumeid ning südame tundmusi, tähele panna märke ja märgata korrapärasusi.

Vaata üle, kuhu oled teel, kas su motivatsioon on paigas, kuidas sa end tunned. Võibolla oleks vaja midagi ümber hinnata, suunda muuta või aeg maha võtta. Tähtis on, et naudiksid protsessi ega teeks endale liiga. Nüüd on hea võtta aeg maha ja vaadata enda sisse ning hoolitseda iseenda eest. Anna endale puhkust, vaikust, omaette olemise aega, turguta oma meelt ja keha. Kuula oma keha ja usalda oma intuitsiooni. Sinu sees peitub su elu parim kompass ja usldusväärseim guru, kuula, kuule ja usalda ennast.

Pööripäeval on hea käia saunas, teha lõket või põletada küünlaid, mõelda sellest, kuhu hing igatseb, lasta lahti sellest, mis olnud ja anda suunised uue aastaringi arengutele. Aasta kõige pimedamad ööd on need, mil valgus paistab kõige heledamalt ja tuli jagab meile lahkelt oma soojust ning tuge. Olgu su pööripäev täis rahu, soojust ja valgust!

Imelist nädalat!

Allikas: NÄDALA TAROSKOOP | Sina oled oma elu looja – on aeg tegutsema asuda!

Esivanemate traditsioonid | Jõulukuu – lõpus on algus

Sina ise oled see, kes “tellib muusika” ja kujundab oma elu olukorrad ning sündmused

Seotud