Nädala energiad 16.-22. aprillil: kõik sobimatu laguneb ja õige jääb

Esmaspäeva ööl toimunud Kuuloomine vallandas suure hulga edasiviivat energiat. Ometi tuleb nüüd jälgida, et ei tormaks edasi hulljulgelt ja uisa-päisa, sest energiasööstuga paiskub välja ka palju segast ja ebatõest ning paraku ka suisa sihilikku valeinformatsiooni. Hoogne vallandumine võib kaasa tuua ka plahvatuslikku lagunemist või näida kokkuvarisemisena. Uusi võimalusi on siiski võimsalt tunda igas eluvaldkonnas. On alanud hoogne fööniksite tuhast tõusmise ja uueks sündimise aeg.

Vabanenud edasiviivad energiad tuleb nüüd juhtida läbi hinge ja südame. Kõik edenemise suunad ja plaanitavad sammud on vaja eelnevalt oma keskme kaudu intuitsiooniga läbi tunnetada. Praegu tehtavad otsused kannavad kaugele, seepärast võta endale aega ja otsusta sisetunde järgi. Vali see, mis sinus kerguse, avaruse ja soojuse tunnet tekitab. Edasi viib tee, mis paneb südame rõõmsamalt põksuma ja hinge helisema. Seni kehtinud süsteemidele ja mustritele ei saa enam toetuda, uued aga tuleb meil endil ise luua. Seepärast on oluline luua seda ja ainult seda, mida sa tahad oma elus edaspidi tunda, näha ja kogeda ning seda nii isiklikus, kui ka üldises ja ühiskondlikus plaanis.

Kõik sobimatu ja aegunu laguneb nii ehk teisiti. Mida vähem sa möödunut ja sobimatut oma mõtete ja energiaga toidad, seda kiiremini see saab toimuda. Pööra nüüd otsustavalt tähelepanu ainult sobivale ja soovitule oma elus. Olnu on ära olnud, teadvusta olevikuhetk ja pöördu näoga tuleviku suunas. Kõige olulisem on see, mis toimub praegu. Just praegu on see hetk, mil saad otsustada ja teha muutusi. Valikuvabadus on sul igal ajahetkel, igas hingetõmbes ja südametukses. Ka kõige suuremad muutused ja pikemad teekonnad saavad alguse otsusest ja esimesest sammust. Otsustamine võtab vaid hetke. Otsus loob suuna ja sellest hetkest alates hakkab lahti rulluma uus rada su ees. Ütle oma tõde välja, hakatuseks kasvõi ainult iseendale ja hakka tegutsema sellest lähtuvalt. Mõistus võib küll kahelda ja kõhelda, aga süda tunneb õige tee ja suuna alati eksimatult ära. Süda teab, et on vaja uskuda ja usaldada ning minna soovitud suunas edasi ka siis, kui sihtpunkti ei ole näha ja kindel garantii puudub. Kui tunne on sügav ja õige, siis õnnestub kõik.

Selle nädala reede, 20. aprilli hommikul siirdub Päike Jäärast Sõnni märki. Sõnn on rahulik ja kahe jalaga maa peal, just sellist energiat ongi meil praegu vaja. Sõnnile meeldib hästi süüa ja nautida kõike materiaalset ja kehalist. Nüüd on õige aeg tunnetada toetavat ja turvalist maad oma jalge all ning nautida igal võimalusel päikest ja värsket kevadõhku. Leia sel nädalal kindlasti võimalusi viibida vabas looduses, kuulata linnulaulu, nautida päikesepaistet, nuusutada kevade lõhnu ja imetleda kevadlilli. Kevade nautimine kosutab südant ja värsked kevadised energiad aitavad ka otseselt kaasa uue reaalsuse loomisele.

Jaga sel nädalal soojust, armastust ja toetust nii endale kui ka endast väljapoole. Vaata iseennast ja inimesi enda ümber südame silmadega. Kevad on käes, naerata! Naerata oma kujutisele peeglis, naerata omaette olles endasse, naerata oma lähedastele, naabritele, inimestele poes ja tänaval, naerata kõigile, keda kohtad – see ei maksa midagi, aga tähendab palju. Kõik, mida jagad tuleb sulle mitmekordselt tagasi.

Imelist nädalat!

Allikas: NÄDALA TAROSKOOP | On aega öelda välja oma arvamus ja liikuda oma südametõe järgi

Need on kolm sodiaagimärki, kelle jaoks on aprill eriti õnnelik ja edukas kuu

Surmalähedase kogemuse lugu: elu viis õppetundi

Kolmanda silma suudlus: suudlus laubale jagab väge, energiat ja armastust

Seotud

5 praktilist nippi kuidas meeleolu tõsta

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.