Nädala energiad 15.-21. oktoobril: kahanev Kuu toob kaasa pingelise perioodi

Nädal kulgeb kasvava Kuu energiates. Ees seisab pingeline periood, mil võib ette tulla arusaamatusi, möödarääkimisi, saladuste ja varjatud info ning mustrite ilmsiks tulemisi, radikaalseid ümberhindamisi ja tormilisi muutusi, vahendab Kristallikoda.ee.

Tegemist on suure ja põhjaliku puhastumise ja muundumise protsessiga, mille käigus on ülioluline olla maandatud ja ennastsäästev ning hoolitseda oma füüsilise heaolu eest. Viibi võimalikult palju looduses, värskes õhus, liigu, naudi sügise lõhnu ja värve, tee hingamisharjutusi, söö värskeid sügise vilju ja joo piisavalt. Nii aitad oma kehal muutustega paremini toime tulla.

Tähtis on draamade ja konfliktidega mitte kaasa minna, vaid püsida neutraalse ja erapooletuna vaatleja positsioonil nii iseenda sees kui ka väljaspool ennast toimuva suhtes. Vaatle, ära samastu, ära mine väljastpoolt pakutava ega oma hirmudega automaatselt kaasa ja teadvusta oma tundeid nendega samastumata. Sa pole sinu tunded, sa pole su hirmud, sa pole su elu sündmused, sa oled see, kes toimuvat kogeb ja saab oma mõtteid ning tundeid ise valida.

Just nüüd on hea aeg teha põhjalikke muudatusi endas, leida keset kaos ootamatult üles oma vaba tahe, uue korra alged, selgus ja suunataju, oma keskme rahu, olemuslikud tõed ja sügavad väärtused.

Aina selgemini tajud sa, mis on tõeline ja mis mitte, millele saab toetuda ja millele mitte. Selle sisemise selguse pinnalt saab nüüd teha tähtsaid otsuseid ja julgeid suunamuutusi, mis sind hoogsalt muutuste tuultes uuele orbiidile paiskavad. Muutuste intensiivsus võib olla võimas, panused kõrged ja kasutegur märkimisväärne. Ükskõik, mis ilmneb, vaata sellele julgelt otsa, võta omaks ja tee taotlus parimaks võimalikuks lahenemisviisiks ning lase siis lahti. Olukorrad oskavad end ise lahendada, kui neile selleks võimaluse annad. Sa tead, oskab ja suudad. Hoia see meeles ja ära lase kellelgi ega millelgi end vastupidises veenda, juhtugu mis tahes. Seega pea püsti ja julgelt edasi, selle nädala muutuste tuuled viivad meid hea hulga maad lähemale kõigele, mis hinge toidab ja südame helisema paneb.

Praegu seda veel ehk ei paista, kuid kui tuul vaibub ja tolm laskub, avastame end hoopis uues, värskes, põnevas ja rahuldust pakkuvas reaalsuses. Lase vanadel mustritel ja tõekspidamistel minna ja ava end muutustele.

Imelist nädalat!

NÄDALA TAROSKOOP | Nüüd on aeg leida endas jõud ja tarkus, et teha samm edasi, leidmaks uusi kõrgusi, dimensioone ja tasandeid

Astrofilosoofia: mis on astroloogia eesmärk?

Astroloogia ja tervis | Kuidas sodiaagimärkide abil oma keha tervendada?

HORRORSKOOP ehk kõikide tähemärkide pahupool: kas sa oled ahne Jäär, jõhkardlik Lõvi või edev Kaalud?

Pilgu jõud: mida näitab silmavärv sinu maagiliste võimete kohta?

Puhastusrituaal: vabasta ennast negatiivsest energiast soola ja lihtsa maagia abil

Seotud