Nädala energiad 14.- 20. mail: märksõnadeks on vabadus ja armastus

Selle nädala energiad loob teisipäeval, 15. mail kell 14:48 toimuv Kuuloomine, mil nii Päike kui ka Kuu on Sõnni märgis. Maa teeb nüüd olulise kvalitatiivse energeetilise ja võnkelise arenguhüppe, mille käigus muutub suuresti ka füüsiline maailm. Muutus toimub nii mikro- kui ka makrotasandil, vahendab Kristallikoda.ee.

Meie koduplaneet astub uude arenguetappi, enam kui tõenäoliselt näeme ja tunneme seda ka oma füüsilise eksistentsi tasemel. Maavärinad, vulkaanipursked ja muud sarnased reaktsioonid annavad tunnistust suurtest muudatustest, mida meie planeet praegu läbi elab. Mõistagi tunnevad muutumist ka inimesed planeedil, sest sellise kaliibriga pöörded ei saa jätta puudutamata kedagi siin füüsilises kehas elavat.

Muutused toimuvad DNA- ja rakutasandil. Vastavalt oma teadvuse- ja meeleseisundile võime toimuvat kogeda väga erinevalt. Siinkohal ongi väga oluline igal hetkel endale teadvustada, et sul on absoluutselt igal hetkel, igas südametukses ja hingetõmbes vaba valik ning võimalus oma teadvustaset ja meeleseisundit ise valida!

Selle nädala tähtsad märksõnad ongi Vabadus ja Armastus. Ei saa olla Vabadust ilma Armastuseta ega Armastust ilma Vabaduseta. Mõlemad on eluliselt vajalikud nagu linnule on vajalikud mõlemad tiivad, et lennata. Nüüd avanevad meile enneolematud võimalused Loominguks, aga ainult Vabadusest ja Armastusest lähtuvalt. Mis iganes muudel ajenditel tehtav või plaanitav ei kanna enam, üldse. Iga mõte loob ja tulemused saabuvad nüüd kordi kiiremini kui varem. See annab suurepärase võimaluse näha ja taibata, millised mustrid ja mõttesuunad on elujõulised ja viivad edasi ning millised mitte. Hing ihkab teha seda, mis südame laulma ja õitsema paneb, vähemaga ei saa enam kuidagi leppida ega peagi.

Nüüd algab suur Loomistöö nii isiklikul kui ka ühiskondlikul ja planetaarsel tasandil. Vanad süsteemid lagunevad, neil pole enam jõudu kesta. Nüüd saab kesta ja kasvada vaid see, milles on Väge – Vabadust ja Armastust. Jõuga opereerimise ajad on möödas. Jõudu on vaja kasutada vaid siis, kui napib väge. Aga vägi on meis kõigis. Aeg on oma Vägi üles leida ja teha otsus hakata seda kasutama. Loomiseks. Oma elu loomiseks. Ise. Oma südamest ja hingest lähtuvalt. Oma keskmest. Tagasi vaatamata. Südame väes vabal tahtel loomist toetab kogu Universum, selleks pole vaja mingeid vahetalitajaid, õpetusi ega maagiaid. Lihtsalt ütle välja, mida sa tegelikult tahad ja igatsed ning tee su ees rullub lahti. Kuna oleme nii harjunud toetuma mõistusele, nii enda kui teiste omale, siis on vaja jälgida, et su mõtted ja tegevus lähtuks võimalustest, mitte takistustest. Ära kuula kõiki mõistuse poolt automaatprogrammil genereeritud hirme ja kahtlusi. Kuula hoopis oma südant, tunneta, mida ütleb su keha.

On oluline hoida meeles oma südame ja hingega tunnetatud lõppsihti, seda tunnet, kuidas sina tahad end oma elus tegelikult tunda. Sa ei pea kohe teadma marsruute ega vahejaamu, kuidas sinna jõuda. Pane siht paika ja usalda Elu. Elu juhib sind sinna, kuhu tõmbab su süda ja hing, kus viibivad su mõtted. Seda, millest ja kuidas sa mõtled, saad sa ise teadvustada ja muuta, igal eluhetkel. Kui lähtud Armastusest, ei saa miski valesti minna, sest Armastus on vägevaim energia terves Universumis. Meie imelisel planeedil on võimalus armastust kogeda nii vaimsel, hingelisel kui ka füüsilisel tasandil, just sellepärast me siia sünnimegi, et sellest imest osa saada. Nüüd, suurte muutuste keerises, on kõige olulisem armastada kõigepealt iseennast, sest kui sa armastad iseennast, ei saa sa teha kahju ega eksida ei iseenda ega ka kellegi teise suhtes. Ole armastus, kiirga armastust, ava end armastusele. Jaga ja võta vastu. Võta vastu iseenda vägi ja täiuslikkus ja sinust saab Kosmiline Looja. Kõik juhtuv on parim võimalik. Ole õnnistatud ja näidaku Süda sulle teed!

Imelist nädalat!

Allikas: Täna toimub noore Kuu loomine maises ja jõulises Sõnni märgis, mis toob esiplaanile turvalisusega seotud küsimused

ALKEEMIA TAROSKOOP MAIKUUKS | Mida on oodata armastuse, töö ja tervise osas?

6 vaimset teejuhti, kes saadavad sind läbi elu

Seitse tõhusat nippi, kuidas puhastada oma kodu soovimatutest energeetilistest külalistest

Selgeltnägija Mai-Agate Väljataga: kui me oleme endasse sisse kodeerinud, et rikkus on paha, siis on see takistuseks küllusele

Oska märgata: inglid räägivad sinuga läbi numbrite maailma

Seotud