Nädala energiad 14.-20. jaanuaril

Nädal kulgeb kasvava Kuu energiates. Taas kord on meil võimalus näha ja teadvustada iseenda peegeldusi ümbritsevate inimeste ja ilmnevate olukordade kaudu. Nädala energia on muutlik, kõikuv, püsimatu, ettearvamatu, vahendab Kristallikoda.ee.

Lähenev täiskuu loob soodsad tingimused välgusähvatusena äkiliste ilmutuste, taipamiste ja teadvustamiste ilmumiseks, kusjuures mõned neist saabuvad tõenäoliselt üsnagi dramaatilises võtmes. Vanade programmide ja süsteemide kokkuvarisemine jätkub, aastatuhandeid kestnud illusioonid, tõekspidamised, piirangud ja normid lagunevad seestpoolt, tekitades šokke ja pööriseid.

Vana korra toimimine on juba tugevalt ja tuntavalt häiritud ning see on üleüldiselt tuntav. End hävimast päästa püüdvatel vanadel energiatel ja neile toetujatel on nüüd käepärast ärevus, hirm, paanika ja võimuvõitlus, sest muid vahendeid elus püsimiseks nad ei tunne. Nüüd ei saa enam keegi jääda mugavustsooni, iseenda eest põgeneda ega muutusi vältida. Ebamugavus sunnib liikuma ja küsima: mida ma ise nüüd ja kohe saaksin muuta, et end paremini tunda? Vana lagunemist ei saa mitte kuidagi peatada, küll aga saab end vanadest energiatest lahti haakida ja avada end uutele võimalustele, millest eeter samuti tihedalt täidetud on. Surve ja avardumise vahel on kitsas, aga võimalused midagi täiesti uut luua on samuti enneolematud. Nüüd on aeg oma mõtteid ja tundeid teadvustada, võtta vastutus kogu oma elu ja eksistentsi eest täielikult endale ja hakata looma. Maailm vajab meist igaühe panust.

Mis iganes raskuse ilmudes küsi: kust see tuleb ja kellele see kuulub ning mida on vaja, et sobimatust olukorrast siirduda mulle sobivamasse, toetavamasse, avaramasse ja kergemasse olemisse. Võib tunduda hirmutav loobuda seni saavutatust ja planeeritust, teha äkiline kannapööre omamata selget aimugi sellest, kuhu poole täpselt või kuidas edasi. Siiski on just selle hirmu ületamine praegu ainus, mis tagab edu.

Ei ole võimalik kindla peale prognoosida eesootavat, sest seda pole veel olemas ja see ei saa ka sarnanema senikogetuga ega kulgema tuttavate ja turvaliste reeglite kohaselt. Nüüd on igaühel endal aeg luua uued reeglid, uued tingimused, uude piirid ja piiritused. Keegi ei loo sulle sobivat sinu eest.

Igaüks meist peab julgema vaadata oma südame ja hinge sügavustesse, leidma sealt oma isiklikud, ainulaadsed aarded ja anded ning julgema need päevavalgele tuua, et neid ühisesse loomistöösse lülitada. Olemine läheb otsekohe kergemaks, kui lakkad vastuvoolu pressimast, vanasse klammendumast ja iseenesele vastu töötamast. Elu lihtsalt ei lase sul enam vales suunas edasi minna. Sa ei saa enam teha mitte midagi, mis pole su hingega kooskõlas. Teed, mis on tõkestatud või uksed, mis on suletud, pole need, mida su hing tegelikult vajab. Võta parem aeg maha ja tee midagi kerget, lõbusat ja mõnusat, midagi, mis paneb sind end hästi tundma, kuniks uus tee su ees lahti rulluma hakkab.

Lase elul voolata ja tunne voolamisest rõõmu. Kõik veeprotseduurid on eriti soovitatavad. Hea on ka lubada endale massaaži või muid teraapiaid. Küsi oma kehalt, mida ta vajab, et end hästi tunda ja paku talle seda. Üks tahab paastuda, teine sauna, kolmas tantsida – siis just seda teegi. Elu on mäng, ära võta ennast liiga tõsiselt. Naera rohkem ja kõige parem, kui oskaksid naerda ka iseenda üle. Võta sel nädalal eesmärgiks naerda südamest vähemalt korra päevas. Otsi selleks võimalusi. Naermine teeb meele ja südame kergemaks ja raputab tahteenergia liikuma. Südamest naerda on vägagi terviseks, see aitab meil ületada mistahes murdepunkte. Keegi ei kohusta sind muretsema, sa võid alati valida naerda. Huumor on võimas ravitseja. Nii et, naerdes vastu saabuvale Täiskuule!

Allikas: NÄDALA TAROSKOOP | Eemaldumine oma tavaümbrusest toob uue hingamise ja mõtete selginemise

Sa tõmbad ligi seda, millest mõtled!

11 igavikulist karma seadust, mida tasub iga päev meeles hoida

Seotud

5 praktilist nippi kuidas meeleolu tõsta

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.