Nädala energiad | 13. – 19. novembril tasub järgida oma südame ja hinge igatsusi

On alanud midagi suurt ja ilusat, sügavalt ja põhjalikult erinevat seni kogetust. Muutused saavad alguse sügavalt südamest ja hakkavad otsima väljundit välises, nähtavas maailmas, läbi sinu ja igaühe meist, vahendab Kristallikoda.ee.

Kuni laupäevani liigume kahaneva Kuu energiates, selle nädala neljapäev on kaduneljapäev. Päike Skorpionis aitab meil üles leida ja teadvustada oma alateadvuse pimedates soppides ja hingesügavustes peidus olevaid seisma jäänud energiaid, haavu ja valusid, mille oleme enda eest ära peitnud ja unustanud. Need unustatud, hangunud energiad ei lase meil vabalt edasi liikuda. On aeg need teadvuse valgusesse tuua, lahti lasta ja andestada. Lahti laskmine, vabastamine ja andestamine loovad meie sees puhast tühja ruumi. Ruumi, kuhu uus saab tulla.

Pimedus on piiramatu potentsiaaliga viljakas pinnas, aga kui kardame pimedust või kõhkleme selle asemel, et julgelt tundmatusse astuda, siis jätkame mugavustsoonis, andmata endale võimalust ümbersünni imesid oma ellu vastu võtta. Alati pole meil võimalik olla kindel või näha füüsilisi tõendeid enne kui tundmatusse hüppame ja see olekski liiga lihtne ning piiratud, arvestades, et Päike juhib meid praegu Skorpioni tähemärgi seaduste järgi.

Oma südame ja hinge igatsusi järgides ja ennast, elu ning universumit usaldades, ütle “Jah” kõrgemale nägemusele, lase ennast juhtida oma Kõrgemal Minal, usalda oma intuitsiooni – selline on alkeemia, millega sel nädalal töötame.

Areng on pikemaajaline protsess, kuid nii imed kui ka murrangud võivad juhtuda silmapilguga. Ja juhtuvadki. Meil kõigil on vaba tahe valida igal hetkel ise oma teadvuse tasandit, joondada oma mõtted oma kõrgeima nägemusega ja uskuda selle täitumise võimalusse, kuni see ilmnebki. Tõenäoliselt ei näe see välja nii, nagu me algselt mõtlesime, sest meie mõistus saab aru saada vaid sellest, mida oleme varem kogenud. Peame olema valmis loobuma kõigist ootustest, et avastada endas tõeline sisemine piiramatus ja tuua ellu midagi enneolematut.

See, mis edaspidi juhtuma hakkab, sõltub meie valmisolekust austada oma südant juhi ja alkeemikuna. Kui lähed kaasa viha või hirmuga, siis kaotad oma väe. Püsides armastuses, avatud ja kannatliku meelega, lood võimaluse täiesti uue maailma ilmumiseks enda sees ja silme all. Sidemete katkestamine aegunud mustrite, energiate ja programmidega kulgeb praegu leebelt ja sujuvalt, võitluseta, naiselikult, läbi armastuse ja andestamise.

Neljapäeval tasub seega võtta aega oma sisemise puhastustööga tegelemiseks, kaduneljapäeval on lahtilaskmine eriti soodustatud. Korista neljapäeval ka oma kodu ja viska ära seisma jäänud asju, paiguta mööbel ümber, pese põrandaid, plaksuta käsi, helista kelli, naera, laula ja tantsi – pane kodus energiad liikuma. Laupäevane Kuuloomine toob kaasa sisemise ruumi avardumise ja valguse sissevoolamise. Nüüd on kergem näha enda kohta Suures Tervikus, tajuda oma väge, teha vajalikke ümberkorraldusi ja tuua ellu suuri muudatusi läbi südame, rõõmu ja armastusega.

Imelist nädalat!

Allikas: 6 lihtsat ja võimsat tõotust iseendale, mille järgimine muudab su elu!

NÄDALA TAROSKOOP | Esiplaanile tõusevad kontrolli ja usaldusega seotud küsimused

Novembri Sõnum | Millega sa kokku kuulud? Karma sidemete integreerimine

Maagilised laused: kas positiivsed afirmatsioonid tõeliselt töötavad?

Sodiaagimärgid ja stress: kuidas erinevate tähemärkide esindajad tulevad toime pingega

Astroloogiline sobivus: millise sodiaagimärgi esindajast peaksid kohe heaga eemale hoidma?