Nädala energiad 12.-18. novembril: oleme sündimas uude maailma, mille loojateks oleme me ise

Nädal kulgeb kasvava Kuu energiates. Endiselt on õhus palju muutusi. Vana kord laguneb ja kohati võib tunduda, et elu ja olukorrad kipuvad käest ära minema, aga samas on olemas ka võimalused ebakõladele lahenduste loomiseks ja harmoonilisema arengutee leidmiseks, vahendab Kristallikoda.ee.

Võtmeks on jääda (või naasta) oma keskme rahusse, püsida vaatleja seisukohal ja olla enesega kannatlik. Kõige tähtsam on mitte minna kaasa oma hirmudega. Asjad arenevad soodsas suunas, kuigi see võib võtta rohkem aega, kui sa sooviksid, sest mõte liigub kiiremini kui mateeria. Kuhu sinu mõte liigub ja millega su mõtted on hõivatud, on aga sinu teha.

Nüüd on oluline jälgida, mida sa oma mõtetega lood. Oleme sündimas uude maailma, mille loojateks oleme me ise. See on nagu nõelasilmast läbi minek, kõik mittevajalik tuleb maha jätta. Ülemineku käigus võib ette tulla veel üksjagu ebamugavust, millest läbi tulemiseks on vaja järjekindlalt luua endas armastuse, valguse ja harmoonia energiat ja hoida teadmist, et sa suudad muuta ebakõlad harmooniaks.

Juhtugu su elus mis tahes, ära mine sellega kaasa, vaid jää vaatlejaks ja võta seda kui õppefilmi sellest, mis sul on vaja selgeks õppida, sest see juhatab sind tagasi su enese algolemuse harmooniasse. Hoidu võtmast endasse negatiivseid emotsioone, ära mine pakutavate draamadega kaasa. Võimalik, et su elus toimub lõplik väljumine senisest mugavustsoonist, harjumuspärastest mustritest ja korrapärast, mille olid oma elus loonud. See võib tunduda kaosena, kuid selle lagunemisprotsessi varjus on juba olemas uue elukorralduse seemned, millel saad aidata oma positiivse energiaga kasvada ja areneda.

Pööra oma tähelepanu sellele, millega sa oma elus soovid jätkata, mida oma ellu luua ja toida oma mõtetega seda. Lagunemine ja kaos toimub vältimatult ja ka ilma sinu kaasabita, see on praeguse üleminekuajastu vältimatu faas. Et uus saaks sündida, peab vana surema. See on nagu munast koorumine: linnupojal on munas kitsas, tal pole seal enam ei toitu ega ruumi arenemiseks ja ainus tee elama jäämiseks ja arenemiseks on kitsaks jäänud munakoor purustada, sellest välja ronida ja alustada uut moodi elu, viisil, millele seni miski pole viidanud ja mis seni tundus kujuteldamatu. Nii ka meil, vana maailma harjumuspärane ja turvaline muna on jäänud kitsaks, ahistab meid ja me pingutame, et end sellest välja saada, omamata mingitki garantiid või kindlat ettekujutust, mis meid ees ootab. Ja ometi on meis olemas kõik teadmised ja võimalused uues maailmas elamiseks.

Meis on olemas tunne ja teadmine, arengukood ja ideeseemned. Sinu ülesanne on leida üles oma algolemus ning hoida end selles energias. Pole oluline, kuidas asjad näivad või välja näevad, kaose varjus loob end uus ja parem kord. Seepärast on oluline lahti lasta ja loobuda, mitte kasutada jõudu vanast kinni hoidmiseks. Lahti lastes, vabastades, andestades, saame vältida muutumise valu ja teha selle enda jaoks vähem vaevarikkaks.

Nädala lõpus on head võimalused positiivsete muutuste ja selginemiste saabumiseks isikliku elu ja suhete valdkonnas. Ka siin on läbimurde eelduseks julgus oma hirmudega silmitsi seista ja need teadvustada. Seda tehes märkame ka lahenduste ja lahenemiste võimalusi, mida hirmu eest põgenemine meil seni näha takistas. Kuigi igaüks tegeleb oma teemade lahendamise ja vabastamisega iseenda sees on oluline ka teada, et keegi meist ei ole tegelikult üksi, me oleme selles kõik koos, see on meie ühine õppetund ja tähtis töö, mille jaoks me siia ellu just praegu oleme kehastunud. Kõik me oleme ühendatud ja mis juhtub ühega, juhtub kõigiga. Me ise oleme see muutus, mida oma eludesse vajame.

Lase lahti kõigest, mis ahistab ja piirab. Lase lahenemisel ja tervenemisel alata. Hoolitse enese eet hästi. Viibi looduses nii palju kui vähegi võimalik, loodus toetab sind tingimusteta. Kindlasti kasuta vee abi lõõgastumisel ja oma energiate puhastamisel, kõik veeprotseduurid on praegu eriti vajalikud ja toetavad. Ja muidugi kõige tähtsam: jälgi, mida sa mõtled, sest seda, millest sa mõtled, sa lood ja tõmbad enesele ligi. Aeg on pingeline, aga kaugem eesmärk on ka pingutamist väärt. Ole hoitud ja hoia valgust endas ning ennast valguses. Kõik läheb hästi.

Imelist nädalat!

Allikas: NÄDALA TAROSKOOP | On aeg uuendusteks oma elus!

Kuidas luua selgus oma mõtte- ja tundetasandile?

Reaalsus on meie mõtete konstruktsioon

Tunnete muutmine: praktilised sammud positiivsete tunnete tekitamiseks

12 moodust, kuidas oma rahutuid mõtteid vaigistada

Maagilised laused: kas positiivsed afirmatsioonid tõeliselt töötavad?

15 asja, millest loobumine muudab elu õnnelikumaks

Ärevuse varjatud sõnumid ehk kas oled oma elus ikka õigel teel?

Seotud

5 praktilist nippi kuidas meeleolu tõsta

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.