Nädala energiad 12.-18. märtsil | Ees ootavad kaduneljapäev ja kuuloomine

Käesolev nädal kulgeb kahaneva Kuu energiates, 15. märts on kaduneljapäev ja laupäeval kell 15.12 toimub kuuloomine, mil nii Päike kui ka Kuu on Kalade märgis. See on üsna rahuliku tempoga nädal, mille alatooniks on kokkuvõtted ja lõpetamised, vahendab Kristallikoda.ee.

Alateadvusest ujub pinnale palju sellist, millest ei oskagi kohe midagi arvata ega taibata. Kohati võib see tunduda hirmutav, aga ole mureta, sinuga pole midagi valesti, kõik toimuv on su enda kõrgeimaks hüvanguks. Kui ilmub ebasobiv, siis ära takerdu sellesse, vaid teadvusta see ja lase sel minna. Aitäh, ma ei vaja seda enam. See on põhjalik sisemine inventuur ja puhastuskuur, mille käigus kõik, mis meid enam ei teeni, tõstetakse nähtavale, et saaksime sellest loobuda, vabaneda ning teha veel ja veel ruumi uuele.

Meil on nüüd võimalus näha endas paljut, mis seni on olnud sügavale ära peidetud, mida me pole tahtnud või osanud seni märgata ega mõista. Kaua, elust elusse, teavustamatult kaasas tassitud mustrid ilmutavad end ja nüüd on võimalik neist loobuda ja need ümber luua. Paljude piirangute aeg on nüüd korraga ümber. Tõekspidamised ja uskumused, mis su senist identiteeti koos hoidsid, on lahustumas ja avanemas on uued võimalused. Saabuv kevad toob kaasa palju uut ja avardavat. On viimane aeg endas selle vastuvõtmiseks ruumi teha.

Neljapäev, 15. märts on kaduneljapäev ja sobib koristamiseks eriti hästi. Anna luba endast lahkuda kõigel, mis ei teeni enam su kõrgeimat hüve ega eneseteostust vastavalt su hinge kõrgeimale potentsiaalile. Kutsu tagasi oma hingeosad ja lase endast lahti kõik, mis ei kuulu sinu juurde. Korista oma kodu ja töökoht, vabane kasutuks muutunud ja seisma jäänud asjadest ning loo korda ja vaba ruumi kõikjal, kus tunned seisvat energiat. Tuuluta ruume! Kevadine õhk on värsket energiat täis, liigu võimalikult palju värskes õhus, see toidab sind.

Laupäevane kuuloomine aitab kõigel sinus ja su ümber uuenema hakata. Võta nädalavahetusel enesele aega unistamiseks. Unusta kõik piirangud ja unista kogu südamest ja täiel rinnal. Mida sa teeksid, kui sind ei piiraks ei raha, asukoht, tervis, kohustused, iga, oskused ega üldse mitte miski? Kes sa olla tahaksid? Kus, kuidas ja millises maailmas elada sooviksid? Milline oleks su unelmate töö ja tegevus? Lase oma unistused valla, need loovad reaalsust. Nii nagu maja ehitamine algab unistusest, ideest, visioonist ja projektist, niisamuti algab ka reaalsuse loomine samadest punktidest. Unistus on reaalsuse eelvaade.

Imelist nädalat!

Allikas: NÄDALA TAROSKOOP | Kohtud õppetundidega, mis lasevad sul astuda vaimse arengu järgmisele astmele

Mida ütlevad põlisameeriklaste sodiaagimärgid tegelikult sinu iseloomu kohta?

Täna on kaduneljapäev! Puhasta kodu negatiivsest energiast ja vabane halbadest harjumustest

Seotud