Nädala energiad 11.-17. juunil: algab uus arengutsükkel, mis kestab kuni septembrini

Selle nädala märkimisväärne sündmus toimub kolmapäeval, 13. juunil, kell 22:45 ja selleks on Kuuloomine Päikese ja Kuuga Kaksikute märgis. Kaksikud esindavad meele ja südame lõimumise teadlikku tarkust läbi paradokside. Siit saab alguse uus arengutsükkel, mis kestab kuni septembri alguseni, vahendab Kristallikoda.ee.

Nüüd algav periood kujutab endast pidevaid reaalsuse nihkeid ja kokkusurutud kiirendatud evolutsiooni. See Kuuloomine annab suurepärase tõuke ja võimaluse minna hirmupõhistelt mustritelt üle armastusel põhinevatele. Selleks on vaja teadvustada, millest lähtuvad meie mõtted ja emotsioonid ning teha teadlik valik lähtuda vaid armastusest. On vaja armastavalt väljendada oma tõde, see aitab meil tõsta oma sagedust ja loob teistele võimaluse teha sama. See on üks võimsamaid vahendeid nihutamaks kogu maailma armastuse suunas.

On oluline väljendada oma tundeid. Suurest ja intensiivsest üleminekust, mille meie planeet praegu läbi teeb, annavad tunnistust ka maavärinad, vulkaanipursked ja tulvad. Vana maailmakord laguneb koost, et teha ruumi uuele. Uue korra loojateks oleme meie ise. Igaühe panus on ülioluline ja omab kaalu ning oma tõe väljendamine on elulise tähtsusega. Kõik see summeerub ühisväljas ja loob uut reaalsust.

Pööra tähelepanu oma intuitsioonile, unistustele, sünkroonsusele ja sisemisele häälele. Sulle saadetakse märke, antakse suunad ja visioon. Kui kuulad, paned tähele ja võtad vastu, siis näed ja taipad enda jaoks parimat olemise ja tegutsemise viisi. Uutesse vibratsioonidesse ei saa kaasa võtta vana ja harjumuspärast, üleminekul tuleb teha kompromissituid valikuid. Läbi paradokside koorub aga välja tõde, mis on üllatav, silmiavav ja teadvust avardav. On vaja vaid olla hetkes kohal ja küsida Universumilt seda, mida su hing tõeliselt vajab.

Nüüd õpime me palju uut iseenda ja maailma kohta ja õpime looma suhteid uutel alustel. Uue teabe tulv muudab paratamatult meie vaatenurka inimestele ja iseendale ning meie mõtteviisi kvaliteeti. Sageli tundub, et kõik on segi paisatud ja paigast nihutatud, kuid järkjärgult hakkab sellest kaosest aina selgemini läbi kostma uut moodi mõtlemine ja suhtumine, uus suurepärane tõde iseenda ja maailma kohta.

Vanade mustrite hajudes meenub meile meie tõeline olemus ja võimed, vaba tahe ja piiritud võimalused. Keset seda arengumöllu võta aega iseendale, jälgi, et hingaksid sügavalt, too oma tähelepanu väliselt iseenda sisse. Viibi võimalikult palju looduses ja võta vastu Maa toetus. Täida end ise just nende tunnetega, mida sa oma elus tunda tahad. Mõtle vähem, tunne rohkem. See on sinu elu ja rool on sinu käes. Kui ei ole, siis võta see enda kätte tagasi. Loobu kõigest, milles puudub vabadus ja armastus ning hakka looma.

Imelist nädalat!

Allikas: NÄDALA TAROSKOOP | Soovid saavad täituda vaid siis, kui sa tead, mida tahad

PLANEETIDE LIIKUMINE JUUNIS: kuidas mõjutab meid taevalaotuses toimuv?

JUUNIKUU ENERGIAD: mõtted ja soovid manifesteeruvad nüüd kiiremini kui kunagi varem

ALKEEMIA TAROSKOOP JUUNIKS: Mis ootab sind ees armastuse, töö ja tervise osas?

Seotud

5 praktilist nippi kuidas meeleolu tõsta

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.