Nädala energiad 11.-17. detsembril: on aeg endale otsa vaadata ja lasta minevikust lahti

Selle nädala üldisteks teemadeks on teadvustamine ja lahtilaskmine. Kulgeme kahaneva Kuu energiates, selle nädala neljapäev, 14. detsember, on kaduneljapäev. On käimas ülemaailmne, kollektiivne ja individuaalne ühenduse taastamine Kõrgema Teadvusega ning evolutsiooniline üleminek Uue Ajastu energiatesse. Selle protsessi käigus peegeldab elu meile sel nädalal kõike seda, millest meil on aeg loobuda, vahendab Kristallikoda.ee.

Läbi igapäevaste elu olukordade, lähedaste ja ümbritsevate inimeste, unenägude ja mitmesuguste märkide kaudu ilmnevad sel nädalal kõik ebakõlalised suhtumised, mõttemustrid ja alateadlikud piiravad programmid, mis ei teeni ei sinu ega ka üldist kõrgemat hüve. Su teele võivad ilmuda inimesed, kellega arvasid olevat juba suhted klaarinud, et näidata sulle kätte kohad, kust su energeetiline süsteem ikka endiselt lekib. Ilmsiks tulevad su saladused, su häbi, pimedus, mida oled varjanud.

Kuigi sel nädalal võib olla palju võimalusi ärritumiseks, katsu sellest siiski hoiduda ja lase kõigel lihtsalt ilmneda. Ära mine inimeste ja olukordadega automaatselt kaasa. Püüa vaadata peeglisse, mille elu ja inimesed su ette asetavad, ilma vastumeelsuse, ärrituse, viha ja pahameeleta. Lihtsalt vaatle ja võta teatavaks ning tee omad järeldused. Isiklikult reageerimata annad energiatele ja olukordadele võimaluse laheneda ja lahkuda. Lase lihtsalt energial voolata. Jõuga ei saa olukordi muuta. Keerulises olukorras too oma tähelepanu väliselt sisemisele, tee mõned sügavad sisse ja välja hingamised, mille käigus katkesta mõtlemine ja jälgi ainult õhu voolu oma kopsudesse ja sealt välja. Tuleta endale meelde, et alati, mistahes olukorras, on sul valikuvabadus – kas reageerida või mitte, minna kaasa või mitte, võtta väljast pakutu vastu või mitte. See nädal toob suurepärased võimalused oma eneseteadvust ja valikuvabadust treenida. Ole igale õpetajale tänulik, kes sulle selleks võimaluse annab. Vastandamiste käigus avastad eneselegi üllatuseks, kui tugevaks oled juba saanud ja kui palju arenenud.

Teadvuse kirgas valgus paistab pimeduse taustal veel heledamalt ja toob rõõmu ning rahulolu kõikjale, kus ta ilmneb. Ka pimedatesse ja rasketesse olukordadesse. Selle nädala neljapäev on 2017. aasta viimane kaduneljapäev ja sel päeval on hea aeg ära saata kõik see, mida sa tulevasse aastasse kaasa võtta enam ei soovi. Elu aitab sul sel nädalal selles osas üsna selge pildi luua ja saada loetelu kõigest sellest, millest on aeg vabaneda. Pane nädala jooksul kirja kõik see, mis ilmneb ja millest sel aastal veel vabaneda soovid. Kaduneljapäeval põleta see nimekiri küünlaleegis. Ütle kõigile energiatele, mille vabaks annad: „Suur tänu!”, sest just nemad on olnud su head õpetajad ja aidanud sul saada enesest teadlikumaks. Nüüd lase nad kõik vabaks ja tunne avardumise ning kerguse tunnet oma südames. Tuhk, mis paberist järele jääb, lase voolava veega minema voolata. Tunne, kuidas ka sinus pääseb energia taas vabalt voolama. Ees on ootamas helgemad ajad. Juba tuleva nädala esmaspäeval toimuv Kuuloomine toob olulise kergenduse ja läbimurde helgematesse, loomise energiatesse. Selleks puhuks võid juba hakata koostama nimekirja kõigest sellest, mida oled valmis oma ellu vastu võtma ja mida kogema saabuval, 2018. aastal.

Imelist nädalat!

Allikas: NÄDALA TAROSKOOP | On aeg keskenduda armastusele ja suhetele

Mida toob aasta 2018 sinu sodiaagimärgile armastuses?

ALKEEMIA TAROSKOOP DETSEMBRIKS: mida on oodata armastuse, töö ja tervise osas?

Sinu mehe sodiaagimärk näitab, mis on see iseloomuomadus, mida sa tema juures kunagi muuta ei saa

Saa teada, mis on sinu sodiaagimärgi tugevaim vaimne võime!

Astroloogia ja tervis: millised terviseprobleemid ohustavad sinu tähemärki?

Just see on sinu sodiaagimärgi negatiivseim omadus

Arvuta välja oma elutee number ja saad teada, kui hästi sobid oma partneriga