Nädala energiad 10.-16. detsembril | Ära torma, kuula vaikust, tunneta ennast maailmas ja maailma endas

Nädal kulgeb noorkuu energiates. Eelmise nädala kuuloomisega algas sügav tervenemisprotsess ja sisenemine täiesti uue energiaga etappi. Pole ime, et paljud inimesed on praegu haiged, haigus aitab kehal kohaneda ja vabaneda mittevajalikust energiast, see välja higistada, köhida või nuusata. On aeg teadvustada ennasthävitavad uskumused, tõekspidamised, mõtte- ja tundemustrid ning need lahti lasta. Kuula oma keha ja ole tänulik, et ta juhib su tähelepanu vajadusele muuta mustreid, mis pole su hingeteega kooskõlas ega teeni sind enam. On aeg vabaneda iidsest taagast, taastada endas kord, võtta end vastu sellisena nagu sa oled ja hakata kasutama oma kaasasündinud loojavõimekust, vahendab Kristallikoda.ee.

Vanad eesmärgid tuhmuvad ja kaotavad oma võlu. Sind ei tõmba enam sinna, kuhu varem tõmbas. Nüüd on aeg teha olnuga rahu ja tõsta pilk nägemaks senisest erinevaid võimalusi, mille rohkearvuline olemasolu sind võib üksjagu üllatada. Asjalood pole nii, nagu arvasid neid olevat, see on üllatav ja samas tunned, et kõik hakkab tasapisi paika loksuma.

Pilt su hingesilma ees läheb aina selgemaks, kuigi su avastused ja selginemised toovad endaga üha uusi muutumisi. On hea aeg harjutada “siin ja praegu”- olemist, sest praeguses hetkes on kõige selgem, kindlam ja turvalisem olla. Just praegu, nüüd, oled sa kodus, oma sisemise rahu turvalises keskmes. Vana on läinud ja uut veel pole, aga praegune on olemas ja see on koht, kust kaudu saab edasi igas suunas, kui sa nii valid.

Usalda nüüd iseennast, oma keha, oma südant, oma intuitsiooni. Su keha ja su sisetunne ei valeta sulle kunagi, nad vahendavad sulle su hinge sõnumeid. Ära torma, kuula vaikust, tunneta ennast maailmas ja maailma endas. Mõtle vähem ja tunne rohkem. Hinga sügavalt sisse ja välja ning kuulata, mis sinus toimub.

On vaja nii mõndagi ümber hinnata. On muutusi, mis ei tule kergelt, ometi ei lase meie hing meil enam vales suunas minna. Keha annab kohe märku, kui miski on tasakaalust väljas või ei sobi ja selle miski muutmine on sinu enda teha. On aeg end ümber programmeerida, muuta seadeid, teha alateadvusele restart, uuendada operatsioonisüsteemi, taskaalustada energiad ja laadida alla uusim versioon endast.

Kiiret pole kuhugi, aeg pole midagi reaalset, hing ei rutta. Hingel on vaja harmooniliselt ja hästi, mitte kohe. Hakka vaikselt ja tasapisi liikuma, sinna poole, kuhu tundub hea. Võta enda jaoks aega ja saa iseendaga uuesti tuttavaks. Puhka, maga, mängi, luba endal hullata, unistada, lihtsalt olla, just nii nagu parasjagu hea tundub. Tunneta elu endas ja usalda kulgu.

Imelist nädalat!

Allikas: NÄDALA TAROSKOOP | Õhus on tunda rahutust ja ootelolekut

ALKEEMIA TAROSKOOP DETSEMBRIKS | Mis ootab sind jõulukuul ees armastuse, töö ja tervise osas?

Seitse nõuannet, kuidas efektiivselt oma soove manifesteerida, et neil oleks jõudu ka realiseeruda

Uus nähtus terves maailmas | Sündima on hakanud vertikaallapsed ja meisterlapsed – ultrakõrgetest dimensioonidest pärinevad sensitiivsete ülivõimetega uue ajastu lapsed

6 märki, et sa oled endalegi teadmata maapealne ingel

Müstilised tegelased meie ümber: kes on kehastunud inglid, haldjariigi asukad,

siirdhinged ja täheinimesed?

Seotud