Nädala energiad 1.-7. jaanuaril | Mõtte ja tundemaailm teevad läbi jõulise restardi

2018. aasta on alanud ja saagu sellest seni parim ja edukaim aasta su elus! Energiate muutumist on sel aastal tunda kohe algusest saadik ja mida edasi, seda suuremad ja sügavamad muutused tulevad, vahendab Kristallikoda.ee.

Selle nädala tegija on teisipäeval aset leidev Täiskuu, mis annab võimsa avapaugu meie loomistegevusele sel aastal. Täiskuu on hinge ja südame sügavustest pinnale kergitanud kõik tähtsamad teemad, mis vajavad tähelepanu, muutmist, vabastamist ja ümber loomist. Just loominguline energia on selle Täiskuu ajal eriti kõrge ja selle energia laineharjal surfad kaunis kaugele, kui avad oma südame, lased valla oma kõige suuremad ja julgemad unistused ja hingesügavustest kerkivad salasoovid, ning lased neil kuuvalguse kiirtes vabalt lennata omale Universumist teostumiseks lisaenergiat koguma.

On suurepärane aeg lasta valgusel paista kõigi varjus olnud teemade ja aspektide peale, millega sa seni oma elus rahul ega harmoonias pole olnud. Selle Täiskuu energiad aitavad leida seni probleemsetena näinud olukordadele parimaid võimalikke lahendusi. Nii mõnigi probleem või kitsaskoht saab aga läbi nähtud ja osutub pseudoprobleemiks ning lahustub koheselt nagu imeväel.

Teisipäevast alates hakkavad olukorrad lahenema ja pinged lõdvenema, ilmuvad uued vaatenurgad ja kogu meie mõtte- ning tundemaailm saab justkui restardi. Kasutul ja aegunul minna lasta on nüüd kordades kergem kui varem, sest süda ja mõistus on alustanud koostööd ja seetõttu on intuitsioon selgem ja tugevam kui varem ning pilt läheb aina selgemaks. Usalda julgelt oma intuitsiooni, sest just sealtkaudu tuleb selgus ja juhised, kuidas oma ellu edasiviivaid muutusi tuua ja oma elu uueks luua. Pane hoolega tähele oma tundeid, eriti nädala lõpu poole. Kõike, mis su meelde ilmub tunneta läbi südame. Kui see tundub raske ja rõhuv, tekitab südames umbset surumise tunnet, siis on see midagi, millest on aeg loobuda või mis tuleb ümber luua. Kui aga ilmub miski, mis su südame avarduma paneb ning selle valguse ja soojusega täidab, siis on see märgiks, et just selles suunas on sul vaja edasi minna.

Ära kohku järgimast ka kõige utoopilisemaid ideid, kui su süda neile rohelist tuld näitab. Nii mõnestki harjumuspärasest ja sisse töötatud mustrist tuleb sel teel küll loobuda, küll süda ka sellest sulle märku annab. Tunneta, usalda ja liigu edasi.

Imelist nädalat!

Allikas: Täna kõrgub taevas aasta 2018 suurim superkuu!

NÄDALA TAROSKOOP | On aeg järgida oma tõelist südameteed!

Kanaldus algavaks aastaks | Kätte jõuab muutuste ja arengute ajajärk

15 uusaasta lubadust, mille andmine teeks head igaühele

Mis on elu mõte? 10 tuntud inimest avaldavad oma nägemuse elu mõttest

5 praktilist nippi kuidas meeleolu tõsta

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.