Müstilises skorpioni märgis olev täiskuu toob päevavalgele varjatud saladused

Täiskuuaeg on alati täis müstikat ja salapära. Seekordne täiskuu toob endaga kaasa eriliselt võimsa energia, kuna asub skorpioni märgis, mis võimendab kõike, mis on inimestes alla surutud, varjatud ja salajas hoitud.

Skorpioni märgi täiskuu toob võimsalt päevakorda muutused läbi transformatsiooni, alateadvusest esilekerkivad hirmud, enesevalitsemise ja ka võimuvõitluse teema. Samuti on jõuliselt esiplaanil kõik suhete ja seksiga seonduvad teemad. On hea aeg selleks, et kohtuksid oma hingesugulasega.

Tähelepanelik võiksid olla ka kõiges, mis on rahaga seotud. Siia alla käivad kõik finantstehingud, lepingud, testamendid, laenud ja kingitused. Kui mõni neist teemadest sinu elus praegu eriliselt jõuliselt esiplaanile kerkib, siis tea, et pead kogu oma tähelepanu sinna suunama.

Praegu on hea aeg selleks, kui soovid oma elus mõne negatiivse teemaga lõpparvet teha. Skorpioni märgi täiskuu aitab sul leida endas vajalik jõud ja julgus, sõlmida lahtised otsad ning alustada uuelt puhtalt lehelt.

Kui tegeled hetkel mõne suhteteemaga, siis lähtu kindlasti oma intuitsioonist ja tunnetusest, kuna praegu on oht, et inimesed käituvad ettearvamatult, vahel ka dramaatiliselt ja intensiivselt. Võta endale teadlikult vastutus oma väljaütlemiste ja käitumise eest ning ole enda vastu lõpuni aus. Skorpioni märgi täiskuu aitab sul selgelt näha suhtealaseid kitsaskohti ning juhib tähelepanu just sellele aspektile, millega sul tuleks tegeleda. Seega, praegu on suurpärane aeg, et luua kord ja harmoonia oma armuasjades.

Täiskuu rituaal “Lase vabaks see, mis sind enam ei teeni”

Täiskuu on suurepärane aeg maagilisteks rituaalideks. Kuna skorpioni märk soosib allasurutud teemade üles kerkimist, siis on praegu hea aeg teha rituaali, mis vabastab sind mineviku taagast ja laseb sul keerata oma elus uue lehekülje.

1. Loo endale paik, kus asud rituaali läbi viima. Süüta küünlad, põleta viirukit ja soovi korral kaasa mõned kristallid (uute alguste kristallid on roheline kaltsiit, kuntsiit ja kuukivi).

2. Võimaluse korral istu või seisa nii, et Kuu on sulle nähtav. Tunneta Kuu energiat ning isegi kui halva ilma tõttu Kuud näha ei ole, siis kujutle oma meeles, kuidas Kuu suunab oma valguse sinule. Tunneta, kuidas Kuu mõjutab Maad ja sinu keha.

3. Rahusta oma meel, tunneta jalataldadega maapinda (soovi korral võid seista paljajalu maapinnal) ning raputa kogu pinge oma kehast välja.

4. Aseta enda ette suur kauss veega.

5. Keskendu teemale, mida soovid oma elus lõpetada ja vabaks anda. Väljenda tänulikkust selle kogemuse eest, nind väljenda konkreetset soovi selle juurest edasi liikuda. Võta ujuv küünal ja kirjuta või kraabi sellele märksõna, mis iseloomustab seda, mille soovid maha jätta.

6. Aseta küünal vette, süüta see ning keskendu oma soovile. Lase kindlasti küünlal lõpuni põleda ning rituaali lõpetuseks võta endale hetk, et tunnetada Kuu jõudu ja tänada teda abi eest.

Autor: Katrin Oidra, Alkeemia.ee

Seotud