Missuguses sõrmes peab sõrmuseid kandma?

Vanasti oli sõrmusel ühes või teises sõrmes mingi kindel tähendus. Sõrmust on alati peetud maagiliseks ehteks, seega oli väga tähtis, millest ta tehtud oli ning mis sõrmes seda kanti. Tänapäeval on sõrmus lihtsalt aksessuaar ning sotsiaalse staatuse näitaja. Mis sõrmes sõrmust kanda, valib igaüks vastavalt oma hoiakutele ja maitsele. Kuid astroloogid ja hiromandid arvavad, et kui pöörata sellele küsimusele natuke rohkem tähelepanu, saab korrigeerida oma iseloomu. Vaatame, missuguses sõrmes on kõige mõttekam sõrmust kanda.

Emotsionaalsetel inimestel soovitatakse kanda sõrmust pöidlas. Astroloogid arvavad, et just see sõrm vastab Marsile ning aitab talitseda selle omaniku tulist temperamenti. Sõrmus ohjeldab agressiooni ning aitab saavutada vaimset tasakaalu. Vana-Kreekas kandsid sõrmust pöidlas mehed. Nad arvasid, et see kaitseb nende meheau. Psühholoogid aga arvavad, et pöidlas kannavad sõrmuseid need inimesed, kellel puudub eneseteostusvõimalus seksis. Kui te tahate kanda sõrmust pöidlas, siis pöörake tähelepanu vasest sõrmustele – Marsi jaoks on see kõige soodsam metall.

Tagasihoidlikele ja häbelikele inimestele soovitatakse kanda sõrmust nimetissõrmes. See sõrm kehastab Jupiteri jõudu ning seeläbi tõstab selle omaniku enesehinnangut. Sõrmus nimetissõrmes toob äriedu ja aitab õppida. Kõige soodsamad metallid on kuld ja tina.

Kui elus on palju raskusi, siis tuleb sõrmust kanda keskmises sõrmes. Kui teil on olemas sõrmus, mille saite päranduseks, siis on nimetissõrm parim sõrm selle kandmiseks. Nimetissõrm sobib hästi ka esoteerikutele ning kõigile, kellele meeldib maagia. Seejuures sobivad kõige paremini rauast sõrmused.

Sõrmus nimetus sõrmes räägib kandja kirest ilu ja rikkuse vastu. See sobib esteetidele ja kõigile, kes hindavad eelkõige mõnu. Kuldne sõrmus aitab ennast teostada ning saada rikkaks. Emotsionaalsetele inimestele sobiks suur sõrmus, rahulikele aga väike ja graatsiline.

Väike sõrm on Merkuuri sõrm, mis kaitseb arste, kõnemehi ja analüütikuid. Kui teil on raskusi suhtlemises, ostke endale sõrmus väikesesse sõrme.

Kui teile meeldib mingi sõrmus, siis võite kanda seda igas sõrmes, kuid pidage meeles ka meie nõuandeid.

Allikas: Unenägude maagia: mida näitavad erinevatel nädalapäevadel nähtud unenäod?

Toataimede feng shui | Milline taim valida, et kodus oleks hea energia?

Kuidas kristalle puhastada ja uue energiaga laadida

Vanarahva tarkused: maagilised rituaalid soolaga

Peeglike, peeglike seina peal ehk peeglimaagia

Punase lõnga maagia ehk miks seotaks käe ümber punane lõng

Seotud