Mis mehele voodis tegelikult oluline on?

Ma pole küll hiromant, aga räägin nüüd avameelselt sellest, millega võiks arvestada, kui mõne mehega voodisse hüppad. Nagu ütleb tark kõnekäänd “tuhat munka, tuhat usundit”, on selle valdkonnaga küll nii, et ma ei hakka üldse proovimagi katta kõikide erinevate mehetüüpide soove linade vahel, sest ainuüksi mõned lood enda sõbrannadelt on mind peaaegu minestama pannud. Seega räägin armatsemisest ja sellest, mis mehele üldiselt voodis kõige olulisem on, äärmustesse liialt süvenemata, kirjutab Margus Vaher oma raamatus “Tee mehe südamesse”.

Esimene ja kõige olulisem asi, mida tahan välja tuua, on see, et kui mees on sind valinud enda naiseks või kasvõi ühekordseks voodipartneriks, siis pole vaja muretseda, milline sa voodis välja näed. Kogu ilutööstus, vastavateemalised ajakirjad on näinud palju vaeva ja teinud suurt lobitööd selleks, et naised ei oleks endaga rahul sellisena, nagu nad igapäevases elus päriselt on. See tänamatu tööstus on naistesse süstinud nii suurel hulgal valehäbi ja komplekse, et kui oleks minu võimuses, siis tõmbaksin ma nad selle eest ülekantud tähenduses oksa. Aga tead, mis on äge! See, et saame kõik koos neile mõtteliselt keskmist näppu näidata, selle petukuvandi retušeeritud ja fotošopitud naistest kuu peale saata ning lasta end täiesti vabaks ja armastada end sellisena, nagu oled.

Kas oled mõelnud, kui palju ja drastiliselt on iluideaalid ajas muutunud? Võrdle korraks renessansiaegseid naisi meie praeguste iluetalonidega. Neil pole palju ühist, seega iga vale, mida piisavalt palju kordi korratakse, muutub lõpuks ütleja ja tundub, et ka kuulaja jaoks tõeseks. Praegu toimub see meie ühiskonnas, kus pannakse naisi tundma ebapiisavalt ilusatena nende kehakuju, kehatüübi, mõne armsa lisakilo, maailma kõige ilusamate naerukortsude või millegi muu tõeliselt ilusa ja loomuliku tõttu! NAISED, TE OLETE VÕRRATUD JUST SELLISENA, NAGU OLETE! Täpselt nende kumerustega, mis teil on, täpselt selle juuksevärviga, mida loodus on teile andnud, ja täpselt selle naiselike võlude arsenaliga, mida eksistents on teile kinkinud.

Ei ole mingit vajadust olla trendihoor! Mul on siiralt kahju nendest miljonitest naistest, kes kellegagi sarnanemise soovist süstivad kas enda tagumikku, huuli või mis veel hullem, lähevad miskil kosmeetilisel põhjusel noa alla. Palju meil neid Kardashiane õigupoolest vaja on? Vahva, et kurvid ka jälle moes on, aga mehena ei tunne ma just üleliia suurt sümpaatiat naiste vastu, kes omaenda loomuliku ilu väljatoomise ja võimendamise asemel valivad olla mõne tuntud iluideaali või eeskuju odavad koopiad. Säästu-Kardashiane pole maailma juurde vaja, keskendu parem sellele, et olla särav originaal! Tean, et osadele naistele on nende mehed öelnud, et nad võiksid proovida sarnaneda mõne kuulsusega. Ma tean, mida mina naisena sellises olukorras teeksin! Kingiksin sellisele mehele, kellel enda naise vastu piisavalt lugupidamist pole, hoopis Kimi näoga kumminuku ja sooviksin kirglikku elu! Üksinda.

Meeste maitsed ja eelistused, mis puudutavad välimust, on alati olnud seinast seina, mis on maailma kõige loomulikum nähtus, samuti nagu naistel! Tead ju isegi, kuidas mehe võibolla mitte nii laitmatu välimus ja konksnina võivad tema ägeda iseloomu, intelligentsuse või karisma tõttu muutuda maailma kõige ligitõmbavamaks või ennast imetlev ilueedi kaotada su silmis igasuguse atraktiivsuse. Mida ma sellega öelda tahan?Lühidalt seda, et voodis olles unusta ära igasugu hirmud, kompleksid ja valehäbid. Kui mees on sind valinud, siis kordan, ta on valinud just sind, sest sina oled talle seksikas ja ligitõmbavjust sellisena, nagu oled. See tähendab, et ta ei vaja voodis mitte ideaalmõõtudega iga nurga alt ideaalselt välja paistvat pornohäälitsusi tegevat bimbot. Mida ta aga vajab, on see, et naine laseks ennast voodis, mehega armatsedes täielikult vabaks. Oleks see jumalanna, geiša, amatsoon, kes enda naiselike võludega meest hommikutundideni enda peos hoiab ja hullutab. Või mõnel teisel juhul, kõik need kolm minutit.

Tunnistan ausalt, et olen mehena enda voodis kohanud välimuselt supermodelle, kellest mõned on olnud enda välimusega sedavõrd pahuksis, et nende seksuaalsus, loomingulisus ja mängulisus on olnud nii kinni, et nende avamiseks peab olema tõeline võlur. Muidugi on võimalik ka sellises seisundis naist ajapikku aeglaselt seksuaalselt avada, aga nii tugevate sisemiste komplekside ületamiseks läheb mehel vaja palju kannatlikkust, hellust, tundlikkust ja oskust luua tõeliselt lähedane emotsionaalne side. Oht on aga selles, et paljud mehed sellist naist voodis kohates tituleerivad ta juba pärast esimest korda meritäheks või kasepakuks ega soovi seda pikka seksuaalse avamise protsessi ette võtta. Sest nad tahavad kõike kohe ja praegu. Mis omakorda veel kinnistab naise arvamust kohta, et ta pole piisavalt hea või tal on midagi viga.

Samas olen kohanud tänapäevaste ilustandardite kohaselt ehk mitte kõige täiuslikumaid naisi, kes on mind enda naiselikkuse ja seksuaalsusega jalust niitnud. Seksuaalsusel on minu kogemuse järgi välimusega tunduvalt vähem pistmist, kui arvatakse. Võtit enda seksuaalsuse avamiseks hoiab igaüks enda käes ja vastutus selle valdkonna eest lasub samuti igaühel isiklikult. Tore, kui on seksuaalselt andekas partner, kelle jaoks sinu seksuaalsuse avamine on nauding, aga eelkõige vastutad selle valdkonna eest siiski sina ise.

Tõeline avanemine voodis ja ka igas muus valdkonnas saab alguse niipea, kui õpid end armastama ja aktsepteerima täpselt sellisena, nagu oled, ning sellest hetkest, kui see juhtub, oled avastanud tee tõelise õnnelikkuse ja võrratu voodielu juurde. Seega kokkuvõtteks veel kord, kui mees on teinud valiku sinuga sängi hüpata, siis on ta juba müüdud ning iga su omapära, kelmikas kurv või lisakilo on sellest hetkest alates lihtsalt lisarelv sinu naiselikkuse arsenalis. Mees armatseb sinuga tervikuna – sinu isiksuse, iseloomu, armsuse ja kehaga. Kui need kõik valdkonnad on su sees harmoonilises tasakaalus, on mees seitsmendas taevas ja sina temaga koos.

Autor: Margus Vaher

Allikas: Kas armastus ja armukadedus käivad alati käsikäes või saab ka teistmoodi?

Kas mees armastab sind või armastab ta sind omada?

Armastussuhe on meie elu üks suurimaid väljakutseid

Millist armastuse keelt räägid sina?

Me ei kohtu niisama: igal inimesel on su elus eesmärk

Seotud

5 praktilist nippi kuidas meeleolu tõsta

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.