Mis kell sa sündisid? Vaata, kuidas see sinu elu mõjutab!

Astroloogid väidavad, et sinu sündimise kellaajast sõltub paljugi su elus. Uuri välja, mis kell sa ilmale tulid ja vaata, kas iseloomustus läheb täppi!

24.00 – 2.00 Teadmishimulised inimesed. Kui ei karda ennast siduda inimesega, keda kõige rohkem siin maailmas huvitavad raamatud, teaduslikud referaadid ning vanaaegsed foliandid, võib proovida. Aga äkki leiab ta ravimi AIDSi vastu või õpetab koerad inimkeeli rääkima ning saab selle eest Nobeli preemia.
2.00 – 4.00 Tootjad ja töörügajad, kes igas asjas on omakasu peal väljas.
4.00-6.00 Nahaalsed ja sirgjoonelised liidrid. Nende kõrval saab elada vaid dekabristi naiseks sündinu.
6.00-8.00 Õrnahingelised unistajad. Kui on usku müstikasse, karmasse ja muusse seesugusesse, siis on see just õige mees.
8.00-10.00 Humanistid ja veetlejad. Nemad on alati tähelepanu keskpunktis ning ei talu ainsatki võistlejat.
10.00-12.00 Auahned karjeristid. Serenaadi laulma nad ei hakka, kuid seksi oskavad muuta meeldejäävaks sündmuseks.
12.00-14.00 Riskantsete avantüüride harrastajad ning seikluste otsijad. Koduse elu loomine on kahtlane.
14.00-16.00 Segaduste tekitajad ning keelekandjad. Kahekesi on võimalik kenasti aega veeta punudes ühiseid tuttavaid veidrate ning mõttetute vandenõude võrku.
16.00-18.00 Rahutoojad ja lepitajad. Isegi siis, kui heita kutsuvaid pilke tema parimale sõbrale, oskab armsam selleks õigustusi leida.
18.00-20.00 Hingelt tugevad mehed. Nendega on vaid üks probleem – igas olukorras loovad nad endale raskusi, et seejärel neid visalt ületada.
20.00-22.00 Tähed. Tagasihoidlikkusega nad just ei hiilga. Partneril tuleb olla talle muusaks, mänedzheriks ning õlaks, kus nutta. Ainus, mida ei tohi mingil juhul teha – see on temast sõltumatu olla.
22.00-24.00 Mitte just kõige õigema käitumisega filosoofid. Jah, vahetevahel panevad nad jalga erinevast paarist sokid, kuid selle eest ei nõua nad tervet perekonna varandust uue luksusauto ostmiseks.

Allikas: Naistekas.delfi.ee

Loe lisaks: Hakka külvama seda, mida tahaksid lõigata ja andma seda, mida tahaksid saada ning sa näed imesid

Vaimne ärkamine võib kaasa tuua inimestevahelisi arusaamatusi ja lahkuminekuid

Igaühel on oma reaalsus: see, mis on Sinu sees, see on ka väljas, selline on Universumi seadus

Seotud