Milline asend on parim g-punkti orgasmini jõudmiseks?

Vaginaalne ehk G-punkti orgasm on sügavam kui klitoriaalne orgasm. Selleni jõudmine võtab kauem aega, mõnikord kolmkümmend või nelikümmend minutit. Ja reeglina eeldab G-punkti stimuleerimist, mis võib vahekorra ajal õnnestuda, aga ei pruugi.

Te peate ise erinevate asenditega katsetama, et välja selgitada, kuidas peenis, sõrm või dildo tupes õiget kohta puudutab. Mõnede naiste jaoks on tagantpoolt sisenemine ehk „koera-asend“ parim asend G-punktini jõudmiseks või vaginaalse orgasmi saavutamiseks. Mõne teise jaoks toimib jälle selline asend, kus mehe peenis siseneb eest sellise nurga all, et see tabab tupe esiseina, mitte ei libise sellest ilma suurema kontaktita mööda.

Millist kohta tupes stimuleerida, et naine jõuaks G-punkti orgasmini? See sõltub naisest. Mõnedel naistel asub nn G-punkt ehk konkreetselt eristuv ala mõne sentimeetri sügavusel tupe esiseinas. See piirkond on seksuaalselt eriliselt tundlik. See tupe sisepinna all olev vetruv kude võib orgasmi lähenedes vedelikuga täituda. Mõnedel naistel tekib selle stimuleerimisel pissihäda moodi tunne. Mõned suisa ejakuleerivad orgasmiga kaasnevate kokkutõmmete ajal sellest piirkonnast vedelikku.

On ka neid, kelle G-punkt pole nii konkreetselt piiritletud, kuid kes sellegipoolest naudivad sügavaid vaginaalseid orgasme, mis on kliitoriorgasmidest vägagi erinevad. Ma kasutan mõisteid „G-punkti orgasm“ ja „vaginaalne orgasm“, aga tegu on ühe ja sama asjaga: see on ulatuslikum kui kliitoriorgasm, kuid üldjuhul mitte nii sügav kui emaka(kaela)orgasm.

Olenemata sellest, kas naisel on hästi määratletud G-punkt või mitte, tema vaginaalne ehk G-punkti orgasm on suurem, emotsionaalsem, aeglasem, pikem ja sügavam kui kliitoriorgasm. G-punkti orgasmi ajal on hingamine sügavam ja keha lõdvestub, mitte ei tõmbu pingesse, nagu kliitoriorgasmi ajal sageli juhtub. Vaginaalne ehk G-punkti orgasm tähendab seda, et naine kogeb sügavat naudingut ja armastust nii kehas kui südames, hingamine muutub sügavamaks, millele järgneb kompleksivaba emotsionaalne ja füüsiline avanemine, samas kui kliitoriorgasme iseloomustab sageli lühike ja intensiivne nauding, justkui klambrist vabastamine.

G-punkti ehk vaginaalse orgasmiga kaasneva sügava avanemise tõttu eeldab see suuremat usaldust ja ühendust kui kliitoriorgasmid. Enamus naisi suudab kliitoriorgasmi saavutada ka masturbeerimisega, vibraatori abil või koos partneriga, kes oskab kliitori piirkonda sõrme, keele või peenisega stimuleerida. Kuid vaginaalsed orgasmid toimuvad reeglina vaid koos partneriga, keda naine tõepoolest usaldab ja kellele ta on valmis end sügavamal tasandil avama ja alistuma. G-punkti ehk vaginaalse orgasmi puhul saame rääkida nii õndsustundest, emotsionaalsest avatusest ja alistumisest kui füüsilisest ekstaasist.

Naisel, kes pole lõdvestunud ega usalda partnerit, on keeruline G-punkti või vaginaalset orgasmi kogeda. Kuid ka partnerit usaldavatel naistel võib G-punkti piirkond olla erakordselt tundlik, isegi valus. Aga see on pigem hea märk, sest see annab märku potentsiaalist. Tundlikkus või valu näitab sageli, et väga tundlik tupepiirkond on sulgunud – kas varasema trauma või tavalise frustratsiooni tõttu – ning osutab seetõttu stimulatsioonile vastupanu.

Ärritunud, vastupanu osutava või traumeeritud G-punkti lõõgastamine nõuab aega, kannatlikkust ja armastavat tundlikkust. Kõige parem on, kui naise partner masseerib õrnalt G-punkti piirkonda ja ootab avatult naise reageeringuid. Naine peaks väga täpselt ütlema, milline puudutus talle meeldib: „Aeglasemalt, õrnemalt, veel õrnemalt, nüüd liigu mõneks hetkeks kõrvale, okei, nüüd tugevamalt, tugevamalt, kiiremini, nüüd aeglasemalt …“

Alguses suudavad mõned naised vaid mõne minuti G-punkti massaaži taluda. Kuid lõpuks on kõige parem saavutada tase, kus ka tund või enam on okei. Kui sulle massaaži tehakse, võid üllatuda, kui palju emotsioone on tupekoes talletunud. G-punkti massaaži ajal võivad väga erinevad ja näiliselt põhjuseta tunded üles tulla, ka viha, hirm või kurbus. Kui need liiga intensiivseks muutuvad ja jätkata on raske, lõpetage massaaž ja lihtsalt olge, jagage oma tundeid, lõdvestuge ja hingake koos, hoituna ja armsama embuses pelgupaika leides.

Kui G-punkt on kroonilisest pingest vabastatud, hakkab kogu tupp hoopis teisiti reageerima. Kui mees on võimeline erektsiooni kolmkümmend-nelikümmend minutit säilitama ning kui peenis ja tupp on mõlemad sellises asendis, et tekib sobiv kontakt, suudab enamus naisi vahekorra ajal regulaarselt sügavaid ja emotsionaalseid G-punkti orgasme saavutada.

Paljude naiste puhul on tavaline selline muster, kus nad kogevad paari kliitoriorgasmi ning seejärel lõplikku ja täielikku G-punkti või vaginaalset orgasmi, mis sageli tähendab seksuaalvahekorra lõõgastavat lõppemist. Mõned naised naudivad kliitori stimuleerimist ja seeläbi orgasmi kogemist kui kõikehõlmava G-punkti orgasmi ettevalmistust, samas kui mõned ei tunne üldse huvi või vajadust kliitoriorgasmi järele. On neid, kes lõpetavad pärast ühte G-punkti või vaginaalset orgasmi, samas kui teised eelistavad pärast seda veel pikalt jätkata, nautides võib-olla mitutki G-punkti orgasmi. Täpselt nagu mõned naudivad mitut kliitoriorgasmi.

Katkend on pärit kirjastuse Pilgrim poolt välja antud David Deida raamatust „Teadliku seksi käsiraamat“.

Seotud