Miks kanaldamine võib olla ohtlik

Astraalolendite, isehakanud meistrite ja spirituaalsete teenäitajate kanaldamine on väga ohtlik. Kehatud olendid, kes väidavad, et on selgeltnägemise sfääri meistrid, on kõigist kõige ohtlikumad. Nad mitte ainult ei ime inimestelt energiat, vaid viivad neid ka eksiteele, andes segast teavet ja pooltõdesid. Nende edastatud sõnumitest võib isegi 70-80 protsenti olla tõde, nii et kuna nii palju nende öeldust on tõde, lepivad paljud inimesed ka nende väljendatud valedega. Olend, kes räägib kanaldajale või tema kaudu, on ilmselt lahkunud inimese astraalkarp, mis võib eksisteerida hingest eraldi ja tekitada negatiivset karmat, mille eest vastutab hing. See võib sageli anda täpseid selgeltnägemisennustusi, aga pole kõigeteadja, kirjutab Elizabeth Clare Prophet oma raamatus”Elu pärast surma”.

Lühikest aega pärast üleminekut, mida nimetatakse surmaks, võib kehatu hinge astraalkarp kogeda avardunud teadvuse välgatusi, kõigeteadmishetki, mis võivad olla prohvetlikud. Aga see anne ei jää kestma, kuni ta pärast oma viimast kehastumist tõuseb üles Jumala juurde. Vastupidiselt mõnede uskumusele ei saa kehatud olendid (reeglina) aidata hingel leida vabadust. Nad ise pole vabad ja seetõttu ei saa anda õiget hingevabadust teistele. Kui nad oleks saavutanud spirituaalsuse, ei viibiks nad maa lähedal. Ülestõusnud meistrite sõnumitoojad ei edastada ennustusi ja eluloolisi andmeid, välja arvatud teatud olukorras. On suur vahe, kas kanaldada kehatuid hingi või saada teadmisi Püha Vaimu kaudu ülestõusnud meistritelt, kes on Jumala vabad olendid. Ma ei arva, et mul oleks selgeltnägemisvõime. Minu roll on olla sõnumitooja. See tähendab, et valgus on mu ümber ja kaitseb mind, nii et saan õpetusi vaid ülestõusnud valgusekandjatelt.

Selgeltnägijate (kui soovid neid nii nimetada) astraaltasandilt võetud osalised teadmised on ohtlikud mitmel põhjusel. Ma ei kasuta sõna selgeltnägija halvustavas mõttes. Ma kasutan seda inimese kohta, kes on ärganud ja kelle hing on tundlikumaks muutunud. Kui hing on ärganud, siis on oluline, et ta tõuseks ja saaks üheks Kõrgema Minaga, et vältida takistusi astraaltasandil.

Paljud inimesed, kes on suhelnud selgeltnägijatega, on tulnud minu juurde suure koormaga, kui neile on räägitud, et ta oli eelmises elus keegi kindel inimene või tegi midagi. Et neid nende spirituaalsel teel aidata, olen palunud ülestõusnud meistreid ja avastanud mitmeid kordi, et nad polnud üldse need, nagu neile räägiti. Aga alatasa nägin, et olles käinud kellegi juures, kes tegi neile eelmiste elude regressiooni, olid inimesed seda uskunud ja hakanud kandma koormat, mis neile ei kuulunud, või siis olid neil tekkinud illusioonid suursugusest minevikust, mis oli täiesti naeruväärne. Kõige hullem on regressioonide puhul see, kui päriselt ongi tegemist faktidega eelmiste elude kohta ja inimene ei oska midagi peale hakata nende kohutavate kogemustega, mis sellega seoses esile kerkivad. Kui inimene pole oma spirituaalsel teel valmis järgmiseks sammuks, siis võib see informatsioon olla väga kahjulik. See on nagu sundida lille õitsema. Enne kui Jumal ei ilmuta sulle sinu eelmist elu, kui on tulnud õige aeg selle karmaga tegeleda, jäta see rahule. Ära ole uudishimulik. Sa oled see, kes sa praegu oled, kõigi oma minevikuelude summa.

Spirituaalne uhkus

Alkohoolikud, narkosõltlased, ahelsuitsetajad jne pole kehatute olendite kavalate skeemide ainsad ohvrid. Olenditel on lõks igasugusel teadvustasandil inimeste jaoks, isegi nende, kes peavad end Jumala poolt väljavalituks. Spirituaalse uhkuse vibratsioonid võivad samuti ligi tõmmata kõige ohtlikumaid olendeid, kes ei taha midagi muud kui hinge hävitada.

Spirituaalne uhkus kehastub “kõrgemas” kehatus olendis – näiteks mustad maagid, kes on väga peened ja kavalad su meelde teatud mõtteid projitseerima ning sa nõustud nendega, sest sa pole veel puhastunud intellektuaalsest, inimlikust, spirituaalsest või mis tahes tüüpi uhkusest. Kuna sa arvad, et neil olenditel on spirituaalsete asjade kohta palju teadmisi, hiljem leiavad nad viise, kuidas saada jõudu nendelt, kes pole kaotanud oma ühendust Allikaga.

Nagu me enne rääkisime, on teadlik, vabatahtlik koostöö maapealsete inimestega, kes tegelevad selgeltnägemise ja kanaldamisega, üks viise, kuidas kehatud olendid saavad meilt energiat. Aga on veel teised näiliselt süütud või normaalsed inimlikud seisundid, mille puhul võib olenditel tekkida võimalus meie energiat varastada. Iga kord, kui meil puudub harmoonia või kooskõla oma Kõrgema Minaga, oleme haavatavad. Ärrituse, kurbuse, hirmu, viha, klatšimise, kadeduse, masenduse, alaväärsustunde, kurnatuse ja teiste negatiivsete mõtete ja tunnete – isegi dissonantsete muusikarütmide, kõlade ja sõnade – vibratsioonid lõhuvad seda loomupärast kaitsekihti, mis pannakse sündimisel meie hinge ümber, et hoida neid spirituaalseid energiaid, mille oleme saanud Jumalalt. Mis tahes ebakõla meie maailmas lõhub automaatselt meie spirituaalset kaitset. Ilma täieliku spirituaalse kaitseta muutume kehatute olendite ees energeetilises mõttes haavatavaks.

Üks tavaline viis lõhkuda kooskõla oma Kõrgema Minaga on teatud toitude söömine, ilma et teaksime, kui kahjulik see on. Kehatud olendid saavad võtta sinult energiat, kui sööd näiteks liiga palju suhkrut. Sa muutud avatuks ja lased olenditel võtta oma energiat ja valgust. Seetõttu armastavad olendid inimesi, kes on sõltuvad suhkrust. Meil USAs on tänapäeval probleem selles, et kõigile hommikusöögihelvestele ja töödeldud toitudele on lisatud suhkrut või teisi kahjulikke aineid. Sa pead kõigi toitude, mida ostad, silte lugema ja ka teadma, et suhkur võib olla maskeeritud ja teise nime all. Mis tahes kujul esinev suhkur nõrgestab sind ning teeb kättesaadavaks astraaltasandile ja kehatutele hingedele.

Olendid ei suuda klammerduda nende külge, kes on kooskõlas oma Kõrgema Minaga. Kui need olendid saavad meid kätte, kui me pole piisavalt valvsad, ammutavad nad rohkem kasu võrdlemisi puhastest energiatest, mis on spirituaalsel teel käijatel, võrreldes nendega, mille nad saavad astraaltasandile sisenenutelt. See on nii seetõttu, et mida puhtamad on energiad, seda paremini saab olend neid omandada.

Surmajärgne elu: palve ülemineku kaitseks

Elu jätkuvuse mõistmine: surmajärgse elu müsteerium

Nõid Viktoria Raidos: ainult surmaga kokku puutudes tunneb inimene oma elu hinda, muutub tõeliselt inimlikuks ning mõistab universumi ääretust ja oma kohta selles

Seotud

5 praktilist nippi kuidas meeleolu tõsta

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.