Mida sünnikuu sinu iseloomu ja hinge kohta räägib?

Kas teadsid, et sinu sünnikuu räägib nii mõndagi nii sinu enda kui ka su hinge kohta? Loe, mida see reedab!

JAANUAR

Oled loodud juht, kes on valmis oma arvamust jagama ja avaldama isegi siis, kui keegi teine seda teha ei julge. Oled tugev ja jõuline, tihti jäävad teised sinu varju. Sinu hing peegeldab sügavat armastust, elurõõmu ja erilist iseloomu.

Sinu värvid: must, tumepunane ja -sinine.

VEEBRUAR

Oled rahumeelne ja harmooniline, otsid elust õrnust. Sinu soojus ja mõistmine puudutab paljusid. Sinu hing peegeldab puhtust, tagasihoidlikkust ja truudust.

Sinu värvid: lilla, kollane ja helesinine.

MÄRTS

Sa lausa kiirgad endast rõõmsaid ja sõbralikke laineid, armastad elu. Oled õnnistatud hea huumorimeelega ja võid naerda ka oma ebaõnne üle. Sinu hing peegeldab austust, iha ja lahkust.

Sinu värvid: valge ja helesinine.

APRILL

Oled usaldusväärne ja eetiline. Sinu jaoks ei ole teiste aitamine mingi probleem ning leiad ka igale murele lahenduse. Sinu hing peegeldab õnne, mängulisust ja uudishimu.

Sinu värvid: kollane ja punane

MAI

Omanäoline ja loominguline – otsid elust oma teed. Sa armastad muutuseid ja oskad iga olukorraga kohaneda. Sinu hing peegeldab armsust, rõõmu ja täisväärtuslikku elu.

Sinu värvid: kollane, punane ja roheline.

JUUNI

Oled rahumeelne ja harmooniline, sinu hellust jagub nii sõpradele kui ka perele. Kiirgad soojust. Sinu hing peegeldab sõprust, armastust ja ilu.

Sinu värvid: helesinine, valge ja kreemikas.

JUULI

Sa oled sügavamõtteline ja intensiivne. Sulle meeldib vaikus ja oled spirituaalne, sinu vaade elule on omanäoline. Sinu hing peegeldab kergust, õnne ja avatud südant.

Sinu värvid: roheline ja punane

AUGUST

Oled ambitsioonikas ja tugev isiksus, sinu jaoks pole edukus mingiks probleemiks. Samuti oled jäärapäine – keegi teine ei pane sinu eest piire paika! Sinu hing peegeldab tugevust, karismaatilisust ja pühendumist.

Sinu värvid: oranž, punane ja heleroheline

SEPTEMBER

Sa oled tolerantne ja inspireeriv, sinu teadmised on märkimisväärsed. Sinu sõbralikkus on kui musternäidis. Sinu hing peegeldab pühendumist, valgust ja armastust.

Sinu värvid: pruun ja tumesinine

OKTOOBER

Sa oled loodud meeskondasid juhtima, sinu sõnad kõlavad kaugele. Oled tugev ja karismaatiline. Sinu hing peegeldab tänutunnet, mugavust ja armastust

Sinu värvid: kollane ja valge

NOVEMBER

Sa oled tark ja vastuvõtlik, sind ei saa kergesti heidutada. Oled tugev humanitaaralal. Sinu hing peegeldab kaastunnet, sõprust ja salajast armastust.

Sinu värvid: tumesinine, punane ja kollane

DETSEMBER

Sa kiirgad õnne ja rõõmu. Sul on hea naljasoon ja sa oskad inimesed enda ümber naeratama panna. Sinu hing peegeldab rõõmu, edu ja rikkust.

Sinu värvid: roheline, türkiissinine ja indigo

Allikas: Blogthings

Allikas: Naistekas.delfi.ee

Seotud